Amc auto-onderdelen
Aanvoerzijde
| Totale lengte [mm] | 513,5 |
| Voor OE nummer | 6120502001 |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
Met nokkenas(sen)
| Aantal kleppen | 20 |
| Totale lengte [mm] | 513,5 |
| Voor OE nummer | 6120502001, 6120501601, 6120500101 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
Afvoerzijde
| Totale lengte [mm] | 519,5 |
| Voor OE nummer | 6120501601, 6120500101 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
1015B105, 1015B008, Met nokkenas(sen), met montagemateriaal
| Voor OE nummer | 1015B105, 1015B008 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
13001MA70A, 130012DB0A
| Totale lengte [mm] | 473 |
| Voor OE nummer | 7421049263, 13001MA70A, 130012DB0A |
13001MA71A, 13001MA70A, 130012DB0A
| Aantal kleppen | 16 |
| Voor OE nummer | 7421049263, 13001MA71A, 13001MA70A, 130012DB0A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
13001MA71A, Afvoerzijde
| Totale lengte [mm] | 473 |
| Voor OE nummer | 7421049284, 13001MA71A |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
68172837AA, 0801GC
| Totale lengte [mm] | 504,1 |
| Voor OE nummer | 68172837AA, 504286094, 504246094, 0801GC, 0801EL |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
68172837AA, 0801GC
| Voor OE nummer | 68172837AA, 504286094, 504246094, 0801GC, 0801EL |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
0801FW
| Totale lengte [mm] | 500 |
| Voor OE nummer | 504174770, 504096185, 504006993, 0801FW |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Totale lengte [mm] | 463 |
| Voor OE nummer | 504174775, 504174770, 504096185, 504096183, 504006995, 504006993, 0801FX, 0801FW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
0801FX
| Totale lengte [mm] | 463 |
| Voor OE nummer | 504174775, 504096183, 504006995, 0801FX |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
13020AD212, 13020AD202, Met nokkenas(sen), met montagemateriaal
| Aantal kleppen | 16 |
| Totale lengte [mm] | 437 |
| Voor OE nummer | 13020AD212, 13020AD202 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
13020AD212, Afvoerzijde
| Totale lengte [mm] | 437 |
| Voor OE nummer | 13020AD212 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
| Voor OE nummer | 9676647480, 9660119580, 2239508, 1688422, 1653667980, 1379727, 1372430, 0801LL, 0801EC, 0801EA |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
0801EC, Afvoerzijde
| Totale lengte [mm] | 479 |
| Voor OE nummer | 9660119580, 1372430, 0801EC |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
13001DB000, 130012W201
| Aantal kleppen | 16 |
| Voor OE nummer | 7701057831, 4415244, 13001DB000, 130012W201 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
130208X00A, 130205X00B, 130205X00A, 130204KV0C
| Voor OE nummer | 130208X00A, 130205X00B, 130205X00A, 130204KV0C, 130204KV0A, 130201AT0C |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
Met nokkenas(sen), met montagemateriaal
| Aantal kleppen | 16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
03L109021E, 03L109021D, 03L109021, Aanvoerzijde
| Totale lengte [mm] | 389,9 |
| Voor OE nummer | 03L109021E, 03L109021D |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Optioneel |
03L109022D, 03L109022, 03L109021E, 03L109021D
| Voor OE nummer | 03L109022D, 03L109021E, 03L109021D |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
| Optioneel | |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
03L109022D, 03L109022, Afvoerzijde
| Voor OE nummer | 03L109022D |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
| Optioneel |
06F109102E, 06F109102B, 06F109101J, 06F109101B
| Totale lengte [mm] | 450,5 |
| Voor OE nummer | 06F109102E, 06F109102B, 06F109101J, 06F109101B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
| Optioneel | |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
06D109101AP, 06D109101AL, Aanvoerzijde
| Voor OE nummer | 06D109101AP, 06D109101AL |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
06D109102AM, 06D109102AK, 06D109101AP, 06D109101AL
| Voor OE nummer | 06D109102AM, 06D109102AK, 06D109101AP, 06D109101AL |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met nokkenas(sen), met montagemateriaal |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
06D109102AM, 06D109102AK, Afvoerzijde
| Voor OE nummer | 06D109102AM, 06D109102AK |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
06D109101AM, 06D109101AG, Aanvoerzijde
| Voor OE nummer | 06D109101AM, 06D109101AG |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
