Gloeilamp koplamp kapot? Bestel een nieuwe tot 40% goedkoper!
Elke auto heeft twee koplampen aan de voorzijde van de auto. Deze hebben als functie om de weg te verlichten voor de bestuurder. Hierdoor wordt het zicht van de bestuurder verbeterd. Ook heeft het zijn voordelen voor de tegenliggers, zo kunnen deze bijvoorbeeld zien dat er een auto in aantocht is. Het is belangrijk dat uw koplampen het goed doen om zo uw eigen veiligheid en dat van andere automobilisten te bewaren. Het licht van de koplampen is vaak wit van kleur. Een stelmotor voor de koplamp heeft als functie om de koplamp te kunnen verstellen in de hoogte. Heeft u een koplamp stelmotor nodig? Bestel deze eenvoudig op carpartsdirect.be!
Rechts voor, voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting, V30-73-0073
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting |
| Artikelnummer paar | V30-73-0073 |
Links voor, voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting, V30-73-0076
| Inbouwplaats | Links voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting |
| Artikelnummer paar | V30-73-0076 |
Rechts voor, voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting, V30-73-0075
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting |
| Artikelnummer paar | V30-73-0075 |
Links, V30-73-0096
| Inbouwplaats | Links |
| Artikelnummer paar | V30-73-0096 |
Rechts, V30-73-0095
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | V30-73-0095 |
Rechts, V30-73-0055
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | V30-73-0055 |
218 820 19 26, rechts, Links
| Voor OE nummer | 218 820 19 26 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
218 900 90 03, rechts, Links, LED
| Voor OE nummer | 218 900 90 03 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
A 213 900 88 02, LED
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor OE nummer | A 213 900 88 02 |
| Lichten-bouwtype | LED |
Xenon, D1S (gasontladingslamp), Electrisch, Metaal
| Kleurtemperatuur [K] | 4200 |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Werkwijze | Electrisch |
| Materiaal | Metaal |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
Links, TYPE MOB, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 17,58 |
| Breedte [cm] | 27,58 |
| Lengte [cm] | 65,45 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | TYPE MOB, Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lamptype | PY21W, LED |
Rechts, TYPE MOB, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 17,58 |
| Breedte [cm] | 27,58 |
| Lengte [cm] | 65,45 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | TYPE MOB, Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lamptype | PY21W, LED |
Links, T. K, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 14,55 |
| Breedte [cm] | 22,42 |
| Lengte [cm] | 46,06 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, T. K, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 14,55 |
| Breedte [cm] | 22,42 |
| Lengte [cm] | 46,06 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, T. V/ MAIN GAUCHE PO, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 26,06 |
| Breedte [cm] | 36,36 |
| Lengte [cm] | 73,93 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. V/ MAIN GAUCHE PO, Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, T. V/ MAIN DROITE PO, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 26,06 |
| Breedte [cm] | 36,36 |
| Lengte [cm] | 73,93 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. V/ MAIN DROITE PO, Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, T. CM, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 11,52 |
| Breedte [cm] | 17,88 |
| Lengte [cm] | 21,52 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. CM, Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, T. CM, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 11,52 |
| Breedte [cm] | 17,88 |
| Lengte [cm] | 21,52 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. CM, Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, Certified Quality, LED, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 11,82 |
| Breedte [cm] | 12,73 |
| Lengte [cm] | 40,00 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, Certified Quality, LED, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 11,82 |
| Breedte [cm] | 12,73 |
| Lengte [cm] | 40,00 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 10,30 |
| Breedte [cm] | 23,64 |
| Lengte [cm] | 34,85 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | P21W |
Rechts, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 10,30 |
| Breedte [cm] | 23,64 |
| Lengte [cm] | 34,85 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | P21W |
Rechts, Links, T. F, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 9,39 |
| Breedte [cm] | 7,58 |
| Lengte [cm] | 27,88 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kwaliteit | T. F, Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht |
| Lamptype | LED |
Rechts, Depo/TYC, ECE-getest, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Depo/TYC |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lamptype | PY21W |
