Gloeilamp koplamp kapot? Bestel een nieuwe tot 40% goedkoper!
Elke auto heeft twee koplampen aan de voorzijde van de auto. Deze hebben als functie om de weg te verlichten voor de bestuurder. Hierdoor wordt het zicht van de bestuurder verbeterd. Ook heeft het zijn voordelen voor de tegenliggers, zo kunnen deze bijvoorbeeld zien dat er een auto in aantocht is. Het is belangrijk dat uw koplampen het goed doen om zo uw eigen veiligheid en dat van andere automobilisten te bewaren. Het licht van de koplampen is vaak wit van kleur. Een stelmotor voor de koplamp heeft als functie om de koplamp te kunnen verstellen in de hoogte. Heeft u een koplamp stelmotor nodig? Bestel deze eenvoudig op carpartsdirect.be!
De-Minimis, R10, PC (Polycarbonat)
| Transport door | De-Minimis |
| Artikelnummer paar | 80690334 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Strooischijfmateriaal | PC (Polycarbonat) |
| Behuizingsoppervlak | Gemoffeld |
| Lampglas uitvoering | Gehard glas |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium/grijs gietijzer |
| Aansluittechniek | Open end |
| Registratietype | ECE-getest |
| Nominaal vermogen [W] | 100 |
| Aantal LED's | 20 |
| Lichtverdeling | Ruime lichtverspreiding |
| Lichtstrook [Lm] | 6800 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 65 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Veiligheid tegen oververhitting | Ja |
| Piekspanningbescherming | Ja |
| Bescherming tegen verpoling | Ja |
| Spanning tot [V] | 48 |
| Spanning van [V] | 12 |
| Diepte [mm] | 108 |
| Hoogte 2 [mm] | 167 |
| Hoogte 1 [mm] | 130 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Breedte [mm] | 160 |
| Monteerwijze | Opbouw, Beugelbevestiging |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP 67 |
De-Minimis, R 10, PC (Polycarbonat)
| Transport door | De-Minimis |
| Artikelnummer paar | 80690333 |
| Voldoet aan ECE norm | R 10 |
| Strooischijfmateriaal | PC (Polycarbonat) |
| Behuizingsoppervlak | Gemoffeld |
| Lampglas uitvoering | Gehard glas |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium/grijs gietijzer |
| Aansluittechniek | Open end |
| Registratietype | ECE-getest |
| Nominaal vermogen [W] | 100 |
| Aantal LED's | 20 |
| Lichtverdeling | Omgevingsverlichting |
| Lichtstrook [Lm] | 6600 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 65 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Veiligheid tegen oververhitting | Ja |
| Piekspanningbescherming | Ja |
| Bescherming tegen verpoling | Ja |
| Spanning tot [V] | 48 |
| Spanning van [V] | 12 |
| Diepte [mm] | 108 |
| Hoogte 2 [mm] | 167 |
| Hoogte 1 [mm] | 130 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Breedte [mm] | 160 |
| Monteerwijze | Beugelbevestiging, Opbouw |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP 67 |
De-Minimis, R10, PC (Polycarbonat)
| Transport door | De-Minimis |
| Artikelnummer paar | 80690336 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Strooischijfmateriaal | PC (Polycarbonat) |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Aansluittechniek | Open end |
| Registratietype | ECE-getest |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Aantal LED's | 5 |
| Lichtverdeling | Omgevingsverlichting |
| Lichtstrook [Lm] | 1300 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 65 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Spanning tot [V] | 36 |
| Spanning van [V] | 12 |
| Diepte [mm] | 31 |
| Hoogte 2 [mm] | 103 |
| Hoogte 1 [mm] | 75 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Breedte [mm] | 75 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP 69K |
De-Minimis, R10, PC (Polycarbonat)
| Transport door | De-Minimis |
| Artikelnummer paar | 80690335 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Strooischijfmateriaal | PC (Polycarbonat) |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Aansluittechniek | Open end |
| Registratietype | ECE-getest |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Aantal LED's | 5 |
| Lichtverdeling | Omgevingsverlichting |
| Lichtstrook [Lm] | 1300 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 65 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Spanning tot [V] | 36 |
| Spanning van [V] | 12 |
| Diepte [mm] | 37 |
| Hoogte 2 [mm] | 100 |
| Hoogte 1 [mm] | 75 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Breedte [mm] | 75 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP 69K |
De-Minimis, R10, PC (Polycarbonat), Aluminium
| Transport door | De-Minimis |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Strooischijfmateriaal | PC (Polycarbonat) |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Aansluittechniek | Open end |
| Registratietype | ECE-getest |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Aantal LED's | 6 |
| Lichtverdeling | Omgevingsverlichting |
| Lichtstrook [Lm] | 1750 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 65 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Spanning tot [V] | 24 |
| Spanning van [V] | 12 |
| Diepte [mm] | 38 |
| Hoogte 2 [mm] | 65 |
| Hoogte 1 [mm] | 45 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Breedte [mm] | 160 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP 69K |
De-Minimis, ISO 12985 (EMV), ISO 14982 (EMV), ISO 13766 (EMV)
| Transport door | De-Minimis |
| DIN / ISO | ISO 12985 (EMV), ISO 14982 (EMV), ISO 13766 (EMV), ISO 9227 (Salz) |
| Strooischijfmateriaal | Glas |
| Lampglas uitvoering | Gehard glas |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermomanagementmodule, Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Bescherming tegen verpoling | Ja |
| Belastbaarheit bij 24V | 0,85A |
| Aansluittechniek | Deutsch Connector |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof, Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Lichtverdeling | Omgevingsverlichting |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Spanning tot [V] | 24 |
| Spanning van [V] | 12 |
| Diepte [mm] | 77 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Diameter [mm] | 91 |
| Hoogte [mm] | 129 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP 6K9K, IP 68 |
De-Minimis, ISO 12985 (EMV), ISO 14982 (EMV), ISO 13766 (EMV)
| Transport door | De-Minimis |
| DIN / ISO | ISO 12985 (EMV), ISO 14982 (EMV), ISO 13766 (EMV), ISO 9227 (Salz) |
| Strooischijfmateriaal | Glas |
| Lampglas uitvoering | Gehard glas |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermomanagementmodule, Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Bescherming tegen verpoling | Ja |
| Belastbaarheit bij 24V | 1,2A |
| Aansluittechniek | Deutsch Connector |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Lichtverdeling | Omgevingsverlichting |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Nominaal vermogen [W] | 29 |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 2000 |
| Spanning tot [V] | 24 |
| Spanning van [V] | 12 |
| Diepte [mm] | 57 |
| Nominale stroom [V] | 24, 12 |
| Breedte [mm] | 101 |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP 6K9K, IP 68 |
De-Minimis, R10, Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV)
| Transport door | De-Minimis |
| Artikelnummer paar | 80690341 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Lichtverdeling | Omgevingsverlichting |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +65 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Spanning tot [V] | 36 |
| Spanning van [V] | 12 |
| Lichtstrook [Lm] | 2400 |
| Aantal LED's | 6 |
| Diepte [mm] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 36, 12 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP69K |
De-Minimis, R10, Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV)
| Transport door | De-Minimis |
| Artikelnummer paar | 80690340 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Lichtverdeling | Omgevingsverlichting |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +65 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Spanning tot [V] | 36 |
| Spanning van [V] | 12 |
| Lichtstrook [Lm] | 2400 |
| Aantal LED's | 6 |
| Diepte [mm] | 50 |
| Nominale stroom [V] | 36, 12 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP69K |
Wit, rood
| Hoogte [mm] | 65 |
| Breedte [mm] | 44 |
| Lichtschijfkleur | Wit, rood |
LEDsInno P&P, LED, wit, rood
| Aansluittechniek | LEDsInno P&P |
| Spanning tot [V] | 30 |
| Spanning van [V] | 10 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtschijfkleur | Wit, rood |
Zonder reflector, rood
| Lichtfunctie | Zonder reflector |
| Lichtschijfkleur | Rood |
Geel
| Hoogte [mm] | 65 |
| Breedte [mm] | 65 |
| Lichtschijfkleur | Geel |
Wit, rood, rechts, Links
| Lichtschijfkleur | Wit, rood |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
5-kamerlicht, geel, wit, rood
| Lichten-bouwtype | 5-kamerlicht |
| Lichtschijfkleur | Geel, wit, rood |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Geel, wit, zwart, rechts
| Lichtschijfkleur | Geel, wit, zwart |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Geclipst, wit, rood
| Monteerwijze | Geclipst |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Breedte [mm] | 43 |
| Lichtschijfkleur | Wit, rood |
ADR/GGVS getest, geel, wit, rood
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Kabellengte [mm] | 4000 |
| LED lichtkleur | Geel, wit, rood |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
LED, rood, wit
| Kabellengte [mm] | 1750 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Diepte [mm] | 46 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Breedte [mm] | 66 |
| Lichtschijfkleur | Rood, wit |
LED, rood
| Spanning tot [V] | 24 |
| Spanning van [V] | 12 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 22 |
| Lichtschijfkleur | Rood |
LED, wit
| Spanning tot [V] | 24 |
| Spanning van [V] | 12 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 22 |
| Lichtschijfkleur | Wit |
R10, R65, ECE-getest, IP 53
| Toerental tot [1/min] | 160 |
| Toerental vanaf [1/min] | 140 |
| Voldoet aan ECE norm | R10, R65 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Beveiligingstype [IP code] | IP 53 |
| Nominaal vermogen [W] | 23 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Diameter [mm] | 146 |
| Hoogte [mm] | 158 |
| Lamptype | H21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
