Gloeilamp koplamp kapot? Bestel een nieuwe tot 40% goedkoper!
Elke auto heeft twee koplampen aan de voorzijde van de auto. Deze hebben als functie om de weg te verlichten voor de bestuurder. Hierdoor wordt het zicht van de bestuurder verbeterd. Ook heeft het zijn voordelen voor de tegenliggers, zo kunnen deze bijvoorbeeld zien dat er een auto in aantocht is. Het is belangrijk dat uw koplampen het goed doen om zo uw eigen veiligheid en dat van andere automobilisten te bewaren. Het licht van de koplampen is vaak wit van kleur. Een stelmotor voor de koplamp heeft als functie om de koplamp te kunnen verstellen in de hoogte. Heeft u een koplamp stelmotor nodig? Bestel deze eenvoudig op carpartsdirect.be!
Xenon, Aan beide zijden, D1S (gasontladingslamp), Electrisch
| Kleurtemperatuur [K] | 4200 |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Werkwijze | Electrisch |
| Materiaal | Metaal |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-84-0021 |
Aan beide zijden, D1R (gasontladingslamp), D1S (gasontladingslamp), Electrisch
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | D1R (gasontladingslamp), D1S (gasontladingslamp) |
| Werkwijze | Electrisch |
| Materiaal | Metaal |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-84-0036, V99-84-0021 |
Xenon, Aan beide zijden, D1S (gasontladingslamp), Electrisch
| Kleurtemperatuur [K] | 4200 |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Werkwijze | Electrisch |
| Materiaal | Metaal |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-84-0021 |
Motorruimte, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
Motorkap, 210 887 05 27
| Inbouwplaats | Motorkap |
| Voor OE nummer | 210 887 05 27 |
Motorruimte
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Uitvoeringscode | 954 |
Motorruimte
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Modeljaar vanaf | 2007 |
Interieur, rood
| Inbouwplaats | Interieur |
| Kleur | Rood |
Stuk, Ruw, Electrisch, Motorkap
| Hoeveelheid | Stuk |
| Oppervlakte | Ruw |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Motorkap |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
W21W, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
H3, Halogeen, PK22d/5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22d/5 |
Voor, Ombouw op LED technologie, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Voor |
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd rooster |
Met daglicht (LED), M3-Optik
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Versie | M3-Optik |
