Gloeilamp koplamp kapot? Bestel een nieuwe tot 40% goedkoper!
Elke auto heeft twee koplampen aan de voorzijde van de auto. Deze hebben als functie om de weg te verlichten voor de bestuurder. Hierdoor wordt het zicht van de bestuurder verbeterd. Ook heeft het zijn voordelen voor de tegenliggers, zo kunnen deze bijvoorbeeld zien dat er een auto in aantocht is. Het is belangrijk dat uw koplampen het goed doen om zo uw eigen veiligheid en dat van andere automobilisten te bewaren. Het licht van de koplampen is vaak wit van kleur. Een stelmotor voor de koplamp heeft als functie om de koplamp te kunnen verstellen in de hoogte. Heeft u een koplamp stelmotor nodig? Bestel deze eenvoudig op carpartsdirect.be!
Voor voertuigen met M-techniek, Transparent, chroom, Met dimschakelaar
| Chassis | Voor voertuigen met M-techniek |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Schakelaar | Met dimschakelaar |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd rooster |
| Controleteken | R87 |
Transparent, chroom, Met ingebouwd rooster
| Modeljaar vanaf | 2009 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd rooster |
| Controleteken | R87 |
Voor voertuigen zonder M-techniek, Met dimschakelaar, Met ingebouwd rooster, R87
| Chassis | Voor voertuigen zonder M-techniek |
| Schakelaar | Met dimschakelaar |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd rooster |
| Controleteken | R87 |
Links, Met gloeilampen, Classic, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Versie | Classic, Depo / TYC |
Rechts, Recht, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Vorm | Recht |
| Lamptype | LED |
Rechts, Haaks, Depo / TYC, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Vorm | Haaks |
| Versie | Depo / TYC |
| Lamptype | LED |
Links, Haaks, Depo / TYC, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Vorm | Haaks |
| Versie | Depo / TYC |
| Lamptype | LED |
Electrisch, 5M0 907 391
| Werkwijze | Electrisch |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor OE nummer | 5M0 907 391 |
Ovaal, Met kabelset, voor voertuigen zonder AMG sportpakket, voor voertuigen met mistlampen
| Vorm | Ovaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kabelset |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder AMG sportpakket, voor voertuigen met mistlampen |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Schakelaar | Met dimschakelaar |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd rooster |
| Controleteken | R87 |
Rechts, LED, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Versie | Depo / TYC |
| Lamptype | LED |
Links, LED, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Versie | Depo / TYC |
| Lamptype | LED |
ECE-getest, Met ingebouwd rooster, R87
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd rooster |
| Controleteken | R87 |
Rechts, Depo / TYC, W21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Versie | Depo / TYC |
| Lamptype | W21W |
Links, LED, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Versie | Depo / TYC |
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
T4W, Met zijlicht, Met binnenverlichting
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Lichtfunctie | Met zijlicht, Met binnenverlichting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
H27W/1, PG13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Lamptype | H27W/1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG13 |
Aan beide zijden, ECE-getest, Met LED, chroom
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Lamptype | LED |
Rechts, ECE-getest, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Rechts, ECE-getest, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Links, ECE-getest, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
H3, Aan beide zijden, Opbouw
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Lamptype | H3 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Diameter [mm] | 106 |
| Monteerwijze | Opbouw |
H3, Aan beide zijden, Opbouw
| Zwenkhoek beneden [graden] | 40 |
| Zwenkhoek boven [graden] | 75 |
| Bereik (m) | 55 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diepte [mm] | 250 |
| Lamptype | H3 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Diameter [mm] | 243 |
| Breedte [mm] | 243 |
| Hoogte [mm] | 250 |
| Monteerwijze | Opbouw |
H3, Aan beide zijden, Opbouw
| Zwenkhoek beneden [graden] | 40 |
| Zwenkhoek boven [graden] | 75 |
| Bereik (m) | 55 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Lamptype | H3 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Diameter [mm] | 243 |
| Breedte [mm] | 243 |
| Hoogte [mm] | 250 |
| Monteerwijze | Opbouw |
H3, Aan beide zijden, Opbouw
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Lamptype | H3 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Diameter [mm] | 132 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Monteerwijze | Opbouw |
H3, Aan beide zijden, Opbouw
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Lamptype | H3 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Diameter [mm] | 153 |
| Hoogte [mm] | 195 |
| Monteerwijze | Opbouw |
