Gloeilamp koplamp kapot? Bestel een nieuwe tot 40% goedkoper!
Elke auto heeft twee koplampen aan de voorzijde van de auto. Deze hebben als functie om de weg te verlichten voor de bestuurder. Hierdoor wordt het zicht van de bestuurder verbeterd. Ook heeft het zijn voordelen voor de tegenliggers, zo kunnen deze bijvoorbeeld zien dat er een auto in aantocht is. Het is belangrijk dat uw koplampen het goed doen om zo uw eigen veiligheid en dat van andere automobilisten te bewaren. Het licht van de koplampen is vaak wit van kleur. Een stelmotor voor de koplamp heeft als functie om de koplamp te kunnen verstellen in de hoogte. Heeft u een koplamp stelmotor nodig? Bestel deze eenvoudig op carpartsdirect.be!
ECE-getest, voor knipperlicht, Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate
| Registratietype | ECE-getest |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtfunctie | Voor knipperlicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
Links voor, voor daglicht (LED)
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lichtfunctie | Voor daglicht (LED) |
| Aantal contacten | 5 |
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
Xenon, Aan beide zijden, D2S (gasontladingslamp), Electrisch
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 4200 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Werkwijze | Electrisch |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
Aan beide zijden, voor voertuigen met LED-schijnwerper
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Uitvoering | Voor voertuigen met LED-schijnwerper |
D2S (gasontladingslamp), Xenon
| Aantal onderdelen (-delig) | 2 |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 4200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
D1S (gasontladingslamp), Xenon, Pk32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
285759447R, Links voor, Met daglicht (LED)
| Voor OE nummer | 285759447R |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
Links, rechts, Opnieuw programmeren van de regelaar noodzakelijk
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Opnieuw programmeren van de regelaar noodzakelijk |
Links voor, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Niet voor facelift |
Rechts voor, PSY24W
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | PSY24W |
Links, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Voor facelift | |
| Lamptype | LED |
Links, ECE-getest, Met LED, BSG 30-815-012
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Componentennummer | BSG 30-815-012 |
| Lamptype | LED |
Buislamp, SV8.5, T10,5x30
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x30 |
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Buislamp, SV8.5, T15x43
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T15x43 |
W21W, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
