Gloeilamp koplamp kapot? Bestel een nieuwe tot 40% goedkoper!
Elke auto heeft twee koplampen aan de voorzijde van de auto. Deze hebben als functie om de weg te verlichten voor de bestuurder. Hierdoor wordt het zicht van de bestuurder verbeterd. Ook heeft het zijn voordelen voor de tegenliggers, zo kunnen deze bijvoorbeeld zien dat er een auto in aantocht is. Het is belangrijk dat uw koplampen het goed doen om zo uw eigen veiligheid en dat van andere automobilisten te bewaren. Het licht van de koplampen is vaak wit van kleur. Een stelmotor voor de koplamp heeft als functie om de koplamp te kunnen verstellen in de hoogte. Heeft u een koplamp stelmotor nodig? Bestel deze eenvoudig op carpartsdirect.be!
60/55, H4, Box, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
60/55, H4, Blisterverpaking, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
H6W, BAX9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | H6W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s |
H21W, BAY9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
Aan beide zijden, voor voertuigen met Xenon verlichting, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Aan beide zijden, voor voertuigen met Xenon verlichting, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
ADR/GGVS getest, Omgevingsverlichting, R10
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Aantal LED's | 8 |
| Lichtverdeling | Omgevingsverlichting |
| Aantal | 1 |
| Gewicht [g] | 895 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Lampglas uitvoering | Lampglas met patroon |
| Type stekker | DEUTSCH stekker |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium persgietwerk |
| Strooischijfmateriaal | PC (Polycarbonat) |
| Diepte [mm] | 83 |
| Stroomverbruik [W] | 39 |
| Spanning tot [V] | 32 |
| Spanning van [V] | 9 |
| Theoretische lichtstroom [lm] | 5500 |
| Lichtstrook [Lm] | 4400 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Bevestigingswijze | Voetbevestiging |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K9K, IP6K8 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Omgevingsverlichting, R10, ADR/GGVS getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal LED's | 8 |
| Lichtverdeling | Omgevingsverlichting |
| Aantal | 12 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Lampglas uitvoering | Lampglas met patroon |
| Type stekker | DEUTSCH stekker |
| Strooischijfmateriaal | PC (Polycarbonat) |
| Diepte [mm] | 83 |
| Spanning tot [V] | 32 |
| Spanning van [V] | 9 |
| Theoretische lichtstroom [lm] | 5500 |
| Lichtstrook [Lm] | 4400 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Bevestigingswijze | Voetbevestiging |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Lamptype | LED |
| Behuizing | Met behuizing |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K9K, IP6K8 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
ADR/GGVS getest, Ruime lichtverspreiding, R10
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Aantal LED's | 8 |
| Lichtverdeling | Ruime lichtverspreiding |
| Aantal | 1 |
| Gewicht [g] | 895 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Type stekker | DEUTSCH stekker |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium persgietwerk |
| Strooischijfmateriaal | PC (Polycarbonat) |
| Diepte [mm] | 83 |
| Stroomverbruik [W] | 39 |
| Spanning tot [V] | 32 |
| Spanning van [V] | 9 |
| Theoretische lichtstroom [lm] | 5500 |
| Lichtstrook [Lm] | 4400 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Bevestigingswijze | Beugelsysteem |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K9K, IP6K8 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Ruime lichtverspreiding, R10, ADR/GGVS getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal LED's | 8 |
| Lichtverdeling | Ruime lichtverspreiding |
| Aantal | 12 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Type stekker | DEUTSCH stekker |
| Strooischijfmateriaal | PC (Polycarbonat) |
| Diepte [mm] | 83 |
| Spanning tot [V] | 32 |
| Spanning van [V] | 9 |
| Theoretische lichtstroom [lm] | 5500 |
| Lichtstrook [Lm] | 4400 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Bevestigingswijze | Voetbevestiging |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Lamptype | LED |
| Behuizing | Met behuizing |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K9K, IP6K8 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Geschroefd
| Gewicht [g] | 512 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Lengte [mm] | 72 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Mounting Kit FX GEN 2 |
13,2, voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
| Reikwijdte tot [m] | 43 |
| Gewicht [g] | 244 |
| Lengte [mm] | 75 |
| Nominaal vermogen [W] | 13,2 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 37 |
| Hoogte [mm] | 122,7 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Round WL VX80-WD |
13,2, voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
| Reikwijdte tot [m] | 47 |
| Gewicht [g] | 256 |
| Lengte [mm] | 75,8 |
| Nominaal vermogen [W] | 13,2 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 31 |
| Hoogte [mm] | 125,2 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Cube WL VX80-WD |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
| Reikwijdte tot [m] | 54 |
| Gewicht [g] | 430 |
| Lengte [mm] | 89,4 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 52,1 |
| Hoogte [mm] | 136,4 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Round WL VX100-WD |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
| Reikwijdte tot [m] | 56 |
| Gewicht [g] | 450 |
| Lengte [mm] | 89,4 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 41,5 |
| Hoogte [mm] | 141,7 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Cube WL VX100-WD |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
| Reikwijdte tot [m] | 67 |
| Gewicht [g] | 670 |
| Lengte [mm] | 147 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 40,7 |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Cube WL VX125-WD |
4G0 907 697 F, rechts, Links, LED
| Voor OE nummer | 4G0 907 697 F |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
Aan beide zijden, Xenon
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
Rechts, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
Aan beide zijden, Xenon, voor knipperlicht
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Lichtfunctie | Voor knipperlicht |
Rechts, Links, Xenon
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
