Gloeilamp koplamp kapot? Bestel een nieuwe tot 40% goedkoper!
Elke auto heeft twee koplampen aan de voorzijde van de auto. Deze hebben als functie om de weg te verlichten voor de bestuurder. Hierdoor wordt het zicht van de bestuurder verbeterd. Ook heeft het zijn voordelen voor de tegenliggers, zo kunnen deze bijvoorbeeld zien dat er een auto in aantocht is. Het is belangrijk dat uw koplampen het goed doen om zo uw eigen veiligheid en dat van andere automobilisten te bewaren. Het licht van de koplampen is vaak wit van kleur. Een stelmotor voor de koplamp heeft als functie om de koplamp te kunnen verstellen in de hoogte. Heeft u een koplamp stelmotor nodig? Bestel deze eenvoudig op carpartsdirect.be!
Rechts, LED, ECE-getest, Met daglicht (LED)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Versie | LOW |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2PT 015 211-011 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | LED |
Links, LED, ECE-getest, Met daglicht (LED)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Versie | HIGH |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2PT 015 212-021 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | LED |
Rechts, LED, ECE-getest, Met daglicht (LED)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Versie | HIGH |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2PT 015 212-011 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | LED |
Rechts, LED, ECE-getest, Met positielicht (LED)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met daglicht (LED) |
| Landuitvoering | Europa |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 2PT 016 718-031 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer, voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
Links, LED, ECE-getest, Met positielicht (LED)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met daglicht (LED) |
| Landuitvoering | Europa |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 2PT 016 866-021 |
| Voor facelift | |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer, voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
Rechts, LED, ECE-getest, Met positielicht (LED)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met daglicht (LED) |
| Landuitvoering | Europa |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 2PT 016 866-011 |
| Voor facelift | |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer, voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
PC (Polycarbonat), RCM, TA1, R65
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Strooischijfmateriaal | PC (Polycarbonat) |
| Gewicht [g] | 611 |
| Voldoet aan keuringsnorm | RCM |
| Voldoet aan ECE norm | TA1, R65, R10 |
| Voldoet aan de norm EMC/CISPR | Class 5 |
| Voldoet aan de SAE norm | J845 Class 1 |
| Registratietype | ADR/GGVS getest, ECE-getest, SAE gecontroleerd |
| Type stekker | Huls voor platte stekker |
| Aantal | 1 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K9, IP6K7 |
| Stroomverbruik [W] | 4 |
| Buitendiameter [mm] | 143 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +60 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aantal LED's | 16 |
| Lichtkleur | Geel (amber) |
| Behuizingsmateriaal | PC (Polycarbonat) |
| Lichtfunctie | Met knipperend waarschuwingssignaal |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Hoogte [mm] | 111 |
| Lamptype | LED |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Monteerwijze | Pijp aansluiting |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Links, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 661-1602R-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Aanpassing H7 naar LED, plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
Alleen voor gebruik in terrein, D4R (gasontladingslamp), D3R (gasontladingslamp), D3S (gasontladingslamp)
| Registratietype | Alleen voor gebruik in terrein |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | D4R (gasontladingslamp), D3R (gasontladingslamp), D3S (gasontladingslamp), D4S (gasontladingslamp) |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
Rechts, LED, voor knipperlicht (LED)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Voor knipperlicht (LED) |
0,6, LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 8000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
ECE-getest, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY |
Voor en achter, R5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY |
D5S, PK32d-7
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Lamptype | D5S |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-7 |
35/35, HS1, PX43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | HS1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX43t |
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Aan beide zijden, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
Kunststofsokkellamp, BX8.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BX8.5d |
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
Links, Gloeilamp technologie, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 221-1616R-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | P21W |
Rechts, Gloeilamp technologie, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 221-1616L-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | P21W |
