Gloeilamp koplamp kapot? Bestel een nieuwe tot 40% goedkoper!
Elke auto heeft twee koplampen aan de voorzijde van de auto. Deze hebben als functie om de weg te verlichten voor de bestuurder. Hierdoor wordt het zicht van de bestuurder verbeterd. Ook heeft het zijn voordelen voor de tegenliggers, zo kunnen deze bijvoorbeeld zien dat er een auto in aantocht is. Het is belangrijk dat uw koplampen het goed doen om zo uw eigen veiligheid en dat van andere automobilisten te bewaren. Het licht van de koplampen is vaak wit van kleur. Een stelmotor voor de koplamp heeft als functie om de koplamp te kunnen verstellen in de hoogte. Heeft u een koplamp stelmotor nodig? Bestel deze eenvoudig op carpartsdirect.be!
SV8.5-8
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Aanvullende informatie | Trucklight |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SV7-8
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV7-8 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Aanvullende informatie | Trucklight |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BA15s
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Nominaal vermogen [W] | 7 |
| Aanvullende informatie | Trucklight |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
S3
| Spanning (Volt) | 6 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | S3 |
| Aanvullende informatie | Pure Light |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met weerstand
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Rond, Met LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Vorm | Rond |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, ECE-getest, Met LED, zwart
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met navigatielicht, Met knipperlamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met knipperlamp, Met positielicht (LED)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met positielicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | PY21W, LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met knipperlamp, Met positielicht (LED)
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met positielicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | PY21W, LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder, W21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | W21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder, W21W
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | W21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
DAGLICHT L/R -14 Voor wagens zonder M.L.
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder mistlampen |
| Lamptype | W5W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DAGLICHT LINKS Voor wagens met H4 Halogeen Koplampen
| Inbouwplaats | Links |
| Enkel in combinatie met | H4 |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 0518958 |
| Lamptype | W5W, PSX24W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DAGLICHT RECHTS Voor wagens met H4 Halogeen Koplampen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Enkel in combinatie met | H4 |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 0518957 |
| Lamptype | W5W, PSX24W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OPTIEK KOPLAMP BINNEN L.
| Artikelnummer paar | 0635966 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H1 |
| Sectie | Binnenste deel |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DAGLICHT LINKS -18
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1604958 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DAGLICHT LINKS Niet 4X4, Trekking, Cross
| Inbouwplaats | Links |
| Artikelnummer paar | 1607958 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DAGLICHT RECHTS Niet 4X4, Trekking, Cross
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 1607957 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DAGLICHT LINKS H7+LED Met grootlicht(verstraler)
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met groot licht |
| Artikelnummer paar | 1614958 |
| Lamptype | LED, H7 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DAGLICHT LINKS H7+LED AL Met grootlicht(verstraler)
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | OES |
| Lichtfunctie | Met groot licht |
| Artikelnummer paar | 1614958M |
| Fabrikant | AL |
| Lamptype | LED, H7 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DAGLICHT RECHTS H7+LED Met grootlicht(verstraler)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met groot licht |
| Artikelnummer paar | 1614957 |
| Lamptype | LED, H7 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
