Gloeilamp koplamp kapot? Bestel een nieuwe tot 40% goedkoper!
Elke auto heeft twee koplampen aan de voorzijde van de auto. Deze hebben als functie om de weg te verlichten voor de bestuurder. Hierdoor wordt het zicht van de bestuurder verbeterd. Ook heeft het zijn voordelen voor de tegenliggers, zo kunnen deze bijvoorbeeld zien dat er een auto in aantocht is. Het is belangrijk dat uw koplampen het goed doen om zo uw eigen veiligheid en dat van andere automobilisten te bewaren. Het licht van de koplampen is vaak wit van kleur. Een stelmotor voor de koplamp heeft als functie om de koplamp te kunnen verstellen in de hoogte. Heeft u een koplamp stelmotor nodig? Bestel deze eenvoudig op carpartsdirect.be!
Met montage-/bevestigingsmateriaal, Ruime lichtverspreiding, Aluminium
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Kabellengte [mm] | 1500 |
| Lichtverdeling | Ruime lichtverspreiding |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Diepte [mm] | 60 |
| Spanning tot [V] | 32 |
| Spanning van [V] | 9 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 60 |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Lichtstrook [Lm] | 1800 |
| Breedte [mm] | 143 |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Monteerwijze | Klaar voor montage |
| Controleteken | EMC |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K9K |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met montage-/bevestigingsmateriaal, Ruime lichtverspreiding, DEUTSCH stekker
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Kabellengte [mm] | 50 |
| Lichtverdeling | Ruime lichtverspreiding |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Diepte [mm] | 60 |
| Type stekker | DEUTSCH stekker |
| Spanning tot [V] | 32 |
| Spanning van [V] | 9 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 60 |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Lichtstrook [Lm] | 1800 |
| Breedte [mm] | 143 |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Monteerwijze | Klaar voor montage |
| Controleteken | EMC |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K9K |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s, R37
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met montage-/bevestigingsmateriaal, Ruime lichtverspreiding, DEUTSCH stekker
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Lichtverdeling | Ruime lichtverspreiding |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Diepte [mm] | 49 |
| Type stekker | DEUTSCH stekker |
| Spanning tot [V] | 36 |
| Spanning van [V] | 9 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 60 |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Voldoet aan ECE norm | R148, R10 |
| Lichtstrook [Lm] | 2500 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Monteerwijze | Klaar voor montage |
| Controleteken | CISPR 25 Class 3, EMC, ADR |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K9K |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s, R37
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70, 75 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d, R37
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H7 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verlengde levensduur, verlengde levensduur (trillingsvrij), H1
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | Verlengde levensduur, verlengde levensduur (trillingsvrij), H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verlengde levensduur, verlengde levensduur (trillingsvrij), H3
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | Verlengde levensduur, verlengde levensduur (trillingsvrij), H3 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verlengde levensduur, verlengde levensduur (trillingsvrij), H7
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | Verlengde levensduur, verlengde levensduur (trillingsvrij), H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2, R37
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R37, Kogellamp, R5W
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R37, Kogellamp, R10W
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R37, Kogellamp
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5, 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R37, Kogellamp, PY21W
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R37, Kogellamp, T4W
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R37, Kogellamp, R5W
| Bijzondere trillingsbestendigheid | |
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R37, verlengde levensduur (trillingsvrij), Kogellamp
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Verlengde levensduur (trillingsvrij), Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R37, Kogellamp, R10W
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Bijzondere trillingsbestendigheid | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R37, verlengde levensduur (trillingsvrij)
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5, 21 |
| Lamptype | Verlengde levensduur (trillingsvrij), Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R37, Kogellamp, PY21W
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Bijzondere trillingsbestendigheid | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, T4W |
| Bijzondere trillingsbestendigheid | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buislamp, C5W, SV8.5
| Buitendiameter [mm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp, C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Lengte [mm] | 36 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W1,2W, W2x4.6d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W1,2W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buislamp, SV8.5
| Buitendiameter [mm] | 11 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Lengte [mm] | 44 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buislamp, SV8.5
| Buitendiameter [mm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Lengte [mm] | 44 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R37, Miniatuur-halogeenlamp, H21W
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
| Gloeilampkleur | Transparant |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met montage-/bevestigingsmateriaal, Ruime lichtverspreiding, DEUTSCH stekker
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Lichtverdeling | Ruime lichtverspreiding |
| Nominaal vermogen [W] | 48 |
| Diepte [mm] | 65 |
| Type stekker | DEUTSCH stekker |
| Spanning tot [V] | 32 |
| Spanning van [V] | 9 |
| Voldoet aan ECE norm | R148, R10 |
| Lichtstrook [Lm] | 4320 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Hoogte [mm] | 136 |
| Monteerwijze | Klaar voor montage |
| Controleteken | CISPR 25 Class 3, EMC, ADR |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K9K |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen, B2,4W
| Kleur | Groen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | B2,4W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, wit
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Gloeilampkleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
