Gloeilamp koplamp kapot? Bestel een nieuwe tot 40% goedkoper!
Elke auto heeft twee koplampen aan de voorzijde van de auto. Deze hebben als functie om de weg te verlichten voor de bestuurder. Hierdoor wordt het zicht van de bestuurder verbeterd. Ook heeft het zijn voordelen voor de tegenliggers, zo kunnen deze bijvoorbeeld zien dat er een auto in aantocht is. Het is belangrijk dat uw koplampen het goed doen om zo uw eigen veiligheid en dat van andere automobilisten te bewaren. Het licht van de koplampen is vaak wit van kleur. Een stelmotor voor de koplamp heeft als functie om de koplamp te kunnen verstellen in de hoogte. Heeft u een koplamp stelmotor nodig? Bestel deze eenvoudig op carpartsdirect.be!
0,8, LED, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,8 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
1,6, LED, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/1 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, P14.5s, LED
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 12 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HLT BRIGHT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lengte [mm] | 36 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED C5W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, PU43t-3, P45t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 14 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 1400 |
| Lichtstrook [Lm] | 2700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PU43t-3, P45t, P43t |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL VINTAGE |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Kogellamp, T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Blisterverpaking, wit, W3x16q
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| LED lichtkleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,9 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Buislamp, SV8.5, T10,5x38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x38 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3B0941641, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 3B0941641 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, PGJ19, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 1500 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Links, LED
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Lampglas met patroon, open kabeleinden, R10, Omgevingsverlichting
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lampglas uitvoering | Lampglas met patroon |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Stroomverbruik [W] | 31 |
| Aantal LED's | 9 |
| Kleurtemperatuur [K] | 5700 |
| Lichtstrook [Lm] | 3000 |
| Type stekker | Open kabeleinden |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Lichtverdeling | Omgevingsverlichting |
| Diepte [mm] | 45 |
| Bevestigingswijze | Zwenkbare montagebeugel |
| Breedte [mm] | 114 |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Monteerwijze | Geschroefd, Opbouw |
| Lamptype | LED |
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K7, IP6K9K |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, CCC-getest, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 2PT 010 572-021 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, ECE-getest, Met daglicht (LED)
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Artikelnummer paar | 2PT 354 844-021 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV), PC (Polycarbonat), EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Aantal | 1 |
| Gewicht [g] | 850 |
| Strooischijfmateriaal | PC (Polycarbonat) |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +60 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizingsmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Stroomverbruik [W] | 55 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Voldoet aan keuringsnorm | RCM |
| Voldoet aan ECE norm | R10, R65 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4K, IPX9K |
| Lamptype | H1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtkleur | Geel (amber) |
| Lichtfunctie | Met roterend waarschuwingssignaal |
| Buitendiameter 1 [mm] | 135 |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Monteerwijze | Pijp aansluiting |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 174 |
| Aanvullende informatie | Rotaflex |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor dagrijlicht, voor positielicht, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtfunctie | Voor dagrijlicht, voor positielicht |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 50 |
| Lamptype | 886 |
| Aanvullende informatie | Pure Light |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
1,2
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Aanvullende informatie | Trucklight |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
B8.3d, 1,2
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.3d |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Aanvullende informatie | Trucklight |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W
| Spanning (Volt) | 6 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aanvullende informatie | Pure Light |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, rechts, zwart, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Levensduur tot [uur] | 2000 |
PW16W, WP3.3x14.5/8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | PW16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WP3.3x14.5/8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
75/70, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 75/70 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
Aan beide zijden, O.E. (Original), LED, OE-software vereist
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | OE-software vereist |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Opnieuw programmeren van de regelaar noodzakelijk |
