Gloeilamp koplamp kapot? Bestel een nieuwe tot 40% goedkoper!
Elke auto heeft twee koplampen aan de voorzijde van de auto. Deze hebben als functie om de weg te verlichten voor de bestuurder. Hierdoor wordt het zicht van de bestuurder verbeterd. Ook heeft het zijn voordelen voor de tegenliggers, zo kunnen deze bijvoorbeeld zien dat er een auto in aantocht is. Het is belangrijk dat uw koplampen het goed doen om zo uw eigen veiligheid en dat van andere automobilisten te bewaren. Het licht van de koplampen is vaak wit van kleur. Een stelmotor voor de koplamp heeft als functie om de koplamp te kunnen verstellen in de hoogte. Heeft u een koplamp stelmotor nodig? Bestel deze eenvoudig op carpartsdirect.be!
Links, LED, ECE-getest, 551-1614R-AE
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 551-1614R-AE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Links, LED, ECE-getest, 551-1619R-AE
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 551-1619R-AE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 661-1602R-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 661-1602L-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, ECE-getest, 665-1601L-AE
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 665-1601L-AE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stofvanger, rechts, LED, SAE gecontroleerd
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 773-1603L-AQ |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 773-1604R-AQ |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 773-1604L-AQ |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, wit, Gloeilamp technologie
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Wit |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest, SAE gecontroleerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | W5W |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, LED, SAE gecontroleerd, CCC-getest
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2BE 015 358-041 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, SAE gecontroleerd, CCC-getest
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2BE 015 358-031 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, ECE-getest, Met daglicht (LED)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Versie | ECO |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2PT 015 040-021 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, CCC-getest, ECE-getest
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Versie | UPPER |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2PT 015 041-021 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, CCC-getest, ECE-getest
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Versie | UPPER |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2PT 015 041-011 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, ECE-getest, Met daglicht (LED)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Versie | LOW |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2PT 015 211-021 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, ECE-getest, Met positielicht (LED)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met daglicht (LED) |
| Landuitvoering | Europa |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 2PT 016 718-011 |
| Voor facelift | |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer, voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Transparent, Met daglicht, Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Diepte [mm] | 70,5 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lengte [mm] | 143,5 |
| Hoogte [mm] | 68,3 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PC (Polycarbonat), RCM, UKCA, ADR/GGVS getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Strooischijfmateriaal | PC (Polycarbonat) |
| Gewicht [g] | 795 |
| Voldoet aan keuringsnorm | RCM, UKCA |
| Registratietype | ADR/GGVS getest, ECE-getest, SAE gecontroleerd |
| Voldoet aan ECE norm | TA1, R65, R10 |
| Voldoet aan de norm EMC/CISPR | Class 3 |
| Voldoet aan de SAE norm | J845 Class 1 |
| Aantal | 1 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP67, IPX9K |
| Stroomverbruik [W] | 11 |
| Buitendiameter [mm] | 141 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +60 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aantal LED's | 8 |
| Lichtkleur | Geel (amber) |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| LED lichtkleur | Wit |
| Behuizingsmateriaal | PC (Polycarbonat) |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtfunctie | Met roterend waarschuwingssignaal, met knipperend waarschuwingssignaal |
| Hoogte [mm] | 204 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lamptype | LED |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Monteerwijze | Pijp aansluiting |
| Type stekker | Platte stekker |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor OE nummer | 63126948180 |
| Modeljaar vanaf | 2006 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, rechts, Xenon
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 63117237644 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PU43t-3, P43t, LED
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PU43t-3, P43t |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL BRIGHT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, rechts, Xenon, Magenti Marelli
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Versie | Magenti Marelli |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
8K0941597D
| Aantal aansluitingen | 7 |
| Voor OE nummer | 8K0941597D |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, H8, LED, Set
| Inbouwplaats | Vooras |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H8, LED |
| Hoeveelheid | Set |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met mistlampen |
| Kleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | W5W |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hoekig, Aan beide zijden, LED
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, rechts, Xenon
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Xenon
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Xenon, LED
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | Xenon, LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A 205 900 85 04, LED, V30-73-0318 LED
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor OE nummer | A 205 900 85 04 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Voor artikelnummer | V30-73-0318 LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
