Gloeilamp koplamp kapot? Bestel een nieuwe tot 40% goedkoper!
Elke auto heeft twee koplampen aan de voorzijde van de auto. Deze hebben als functie om de weg te verlichten voor de bestuurder. Hierdoor wordt het zicht van de bestuurder verbeterd. Ook heeft het zijn voordelen voor de tegenliggers, zo kunnen deze bijvoorbeeld zien dat er een auto in aantocht is. Het is belangrijk dat uw koplampen het goed doen om zo uw eigen veiligheid en dat van andere automobilisten te bewaren. Het licht van de koplampen is vaak wit van kleur. Een stelmotor voor de koplamp heeft als functie om de koplamp te kunnen verstellen in de hoogte. Heeft u een koplamp stelmotor nodig? Bestel deze eenvoudig op carpartsdirect.be!
Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV), ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd, Ja
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Registratietype | ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd |
| Bescherming tegen verpoling | Ja |
| Aantal LED's | 8 |
| Aantal | 1 |
| Gewicht [g] | 670 |
| Voldoet aan keuringsnorm | RCM |
| Voldoet aan ECE norm | R65, R10 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +60 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Beveiligingstype [IP code] | IPX9K, IP5K4K |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Strooischijfmateriaal | PMMA (Polymethylmethacrylat) |
| Buitendiameter 1 [mm] | 165 |
| Stroomverbruik [W] | 10 |
| Lichtkleur | Geel (amber) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met roterend waarschuwingssignaal |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Lamptype | LED |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Behuizingskleur | Oranje |
| Monteerwijze | Opbouw, Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 123 |
| Aanvullende informatie | KL 7000 LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
9XD 130 261-001, Magnetisch
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor artikelnummer | 9XD 130 261-001 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Magnetisch |
| Diameter [mm] | 82,5 |
ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Aanvullende informatie | Pure Light |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Aanvullende informatie | Pure Light |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aan beide zijden, ECE-getest, Met LED, chroom
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
22/2, voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
| Reikwijdte tot [m] | 110 |
| Lengte [mm] | 85 |
| Uitstralingshoek [°] | 13,5 |
| Nominaal vermogen [W] | 22/2 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 57 |
| Hoogte [mm] | 121,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® CUBE MX85-SP |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
LED, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
| Levensduur tot [uur] | 2000 |
PWY24W, WP3.3x14.5/4, zilver
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PWY24W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WP3.3x14.5/4 |
| Gloeilampkleur | Zilver |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H19, PU43t-3
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H19 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PU43t-3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
65/55, HB5, PX29t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65/55 |
| Lamptype | HB5 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX29t |
Aan beide zijden, O.E. (Original), Xenon, Opnieuw programmeren van de regelaar niet noodzakelijk
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Opnieuw programmeren van de regelaar niet noodzakelijk |
Aan beide zijden, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
Aan beide zijden, Xenon
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met montage-/bevestigingsmateriaal, Ruime lichtverspreiding, Aluminium
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Lichtverdeling | Ruime lichtverspreiding |
| Nominaal vermogen [W] | 40 |
| Diepte [mm] | 66 |
| Spanning tot [V] | 36 |
| Spanning van [V] | 12 |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 50 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Lichtstrook [Lm] | 4800 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Hoogte [mm] | 136 |
| Monteerwijze | Klaar voor montage |
| Controleteken | EMC |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K9K |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Xenon
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, ECE-getest, 431-1607L-AE
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 431-1607L-AE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, Gloeilamp technologie, ECE-getest, Met knipperlamp
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 661-1604R-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | PY21W, P21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
USB aansluiting, IP65, 1,2, 3,7
| Stroomtoevoer | USB aansluiting |
| Beveiligingstype [IP code] | IP65 |
| Lichtstrook [Lm] | 300 |
| Accucapaciteit [Ah] | 1,2 |
| Accuspanning [V] | 3,7 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK09 (tot 10,0J) |
| Aantal benodigde batterijen | 1 |
| Lichtduur [uur] | 2 |
| Lamptype | LED |
| Lengte [mm] | 133 |
| Laadtijd [uur] | 1,5 |
| Uitvoering van accu | Li-ionen-accu |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
4/16, LED, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4/16 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Blisterverpaking, amber, W3x16q
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| LED lichtkleur | Amber |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
8,2, LED, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 8,2 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY20d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY |
Wit, 2,1, LED
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,1 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
LED, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
| Levensduur tot [uur] | 1500 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 13 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Levensduur tot [uur] | 1500 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aanpassing H7 naar LED, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 17 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Levensduur tot [uur] | 2000 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
