Gloeilamp koplamp kapot? Bestel een nieuwe tot 40% goedkoper!
Elke auto heeft twee koplampen aan de voorzijde van de auto. Deze hebben als functie om de weg te verlichten voor de bestuurder. Hierdoor wordt het zicht van de bestuurder verbeterd. Ook heeft het zijn voordelen voor de tegenliggers, zo kunnen deze bijvoorbeeld zien dat er een auto in aantocht is. Het is belangrijk dat uw koplampen het goed doen om zo uw eigen veiligheid en dat van andere automobilisten te bewaren. Het licht van de koplampen is vaak wit van kleur. Een stelmotor voor de koplamp heeft als functie om de koplamp te kunnen verstellen in de hoogte. Heeft u een koplamp stelmotor nodig? Bestel deze eenvoudig op carpartsdirect.be!
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Blisterverpaking, wit, W2.5x16q
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Kleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BA15s, Kogellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | Kogellamp |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Aanvullende informatie | Pure Light |
PSX26W, PG18.5d-3
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 26 |
| Lamptype | PSX26W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG18.5d-3 |
Aan beide zijden, O.E. (Original), LED, Opnieuw programmeren van de regelaar niet noodzakelijk
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Opnieuw programmeren van de regelaar niet noodzakelijk |
Links, O.E. (Original), Aluminium
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Frame kleur | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 714081150801 |
| Lamptype | P21/5W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Lampglas met patroon, Polyamid 12, open kabeleinden, R10
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lampglas uitvoering | Lampglas met patroon |
| Strooischijfmateriaal | Polyamid 12 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Stroomverbruik [W] | 25 |
| Aantal LED's | 16 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 2500 |
| Type stekker | Open kabeleinden |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Lichtverdeling | Omgevingsverlichting |
| Diepte [mm] | 48 |
| Bevestigingswijze | Zwenkbare montagebeugel |
| Breedte [mm] | 108 |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Monteerwijze | Geschroefd, Opbouw |
| Lamptype | LED |
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K7, IP6K9K |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12, 24 |
Transparent, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lengte zwanenhals [mm] | 400 |
| Aantal LED's | 1 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Aantal | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Frame kleur | Zwart |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Stroomverbruik [W] | 3,0 |
| LED lichtkleur | Wit |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met leeslamp |
| Inbouwplaats | Binnen |
| Lengte [mm] | 400 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zijlichten, Met reflector, ECE-getest, rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtfunctie | Met zijlichten, Met reflector |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1,2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Aanvullende informatie | Pure Light |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Recht, Met LED
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Vorm | Recht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
H8, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
35/35, HS1, PX43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | HS1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX43t |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
BA9s, Kogellamp, T3W
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Kogellamp, T3W |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
D2R (gasontladingslamp), P32d-3
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3 |
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
USB-C, IP65, IK07 (tot 2,0J)
| Aansluittype ingang | USB-C |
| Beveiligingstype [IP code] | IP65 |
| Bedrijfsduur voor spotlight tot [uur] | 3 |
| Bedrijfsduur in Eco-modus tot [uur] | 6 |
| Bedrijfsduur in boost-modus tot [uur] | 2 |
| Batterijcapaciteit [mAh] | 1200 |
| Uitstralingshoek [°] | 120 |
| Lichtstroom voor spotlight [lm] | 200 |
| Lichtstroom in Eco-modus [lm] | 100 |
| Lichtstroom in boost-modus [lm] | 300 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met montage-/bevestigingsmateriaal, Ruime lichtverspreiding, Aluminium
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Kabellengte [mm] | 1500 |
| Lichtverdeling | Ruime lichtverspreiding |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Diepte [mm] | 39 |
| Spanning tot [V] | 30 |
| Spanning van [V] | 10 |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 50 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Voldoet aan ECE norm | R23, R10 |
| Lichtstrook [Lm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 109 |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Monteerwijze | Klaar voor montage |
| Controleteken | EMC |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP67 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met trekkabel
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met trekkabel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED, ECE-getest, zwart
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Xenon
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9253297 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
