Gloeilamp koplamp kapot? Bestel een nieuwe tot 40% goedkoper!
Elke auto heeft twee koplampen aan de voorzijde van de auto. Deze hebben als functie om de weg te verlichten voor de bestuurder. Hierdoor wordt het zicht van de bestuurder verbeterd. Ook heeft het zijn voordelen voor de tegenliggers, zo kunnen deze bijvoorbeeld zien dat er een auto in aantocht is. Het is belangrijk dat uw koplampen het goed doen om zo uw eigen veiligheid en dat van andere automobilisten te bewaren. Het licht van de koplampen is vaak wit van kleur. Een stelmotor voor de koplamp heeft als functie om de koplamp te kunnen verstellen in de hoogte. Heeft u een koplamp stelmotor nodig? Bestel deze eenvoudig op carpartsdirect.be!
Blisterverpaking, wit, W3x16d
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| LED lichtkleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,0 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Blisterverpaking, rood, BA15s
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| LED lichtkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,9 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Blisterverpaking, wit, BAY15d
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| LED lichtkleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,0 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Wit, 2,1, LED
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,1 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
LED, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 13 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Levensduur tot [uur] | 1500 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
| Levensduur tot [uur] | 1500 |
LED, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Levensduur tot [uur] | 1500 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alleen voor gebruik in terrein, D1S (gasontladingslamp), Rechts voor, rechts
| Registratietype | Alleen voor gebruik in terrein |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptive verlichting, voor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED, voor daglicht (LED)
| Voor OE nummer | 63117343876 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Voor daglicht (LED) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, voor knipperlicht (LED)
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Voor knipperlicht (LED) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, rechts, Links, Xenon
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder bochtverlichting, voor voertuigen met adaptive verlichting, voor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, voor daglicht (LED)
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Voor daglicht (LED) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alleen voor gebruik in terrein, Links, Xenon, voor knipperlicht (LED)
| Registratietype | Alleen voor gebruik in terrein |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Lichtfunctie | Voor knipperlicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptive verlichting, voor |
| Artikelnummer paar | 136-01-044 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Opnieuw programmeren van de regelaar niet noodzakelijk
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Opnieuw programmeren van de regelaar niet noodzakelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor voertuigen met LED-schijnwerper, H8
| Inbouwplaats | Rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met LED-schijnwerper |
| Artikelnummer paar | 1950957 |
| Niet voor facelift | |
| Lamptype | H8 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, P14.5s, LED
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 12 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HLT BRIGHT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, Blisterverpaking, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
0,7, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,7 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
C5W, SV8.5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
HB3, P20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
R5W, Blisterverpaking, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
H7, Blisterverpaking, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
R10W, Blisterverpaking, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
