Gloeilamp koplamp kapot? Bestel een nieuwe tot 40% goedkoper!
Elke auto heeft twee koplampen aan de voorzijde van de auto. Deze hebben als functie om de weg te verlichten voor de bestuurder. Hierdoor wordt het zicht van de bestuurder verbeterd. Ook heeft het zijn voordelen voor de tegenliggers, zo kunnen deze bijvoorbeeld zien dat er een auto in aantocht is. Het is belangrijk dat uw koplampen het goed doen om zo uw eigen veiligheid en dat van andere automobilisten te bewaren. Het licht van de koplampen is vaak wit van kleur. Een stelmotor voor de koplamp heeft als functie om de koplamp te kunnen verstellen in de hoogte. Heeft u een koplamp stelmotor nodig? Bestel deze eenvoudig op carpartsdirect.be!
R10W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
ECE-getest, R10W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY |
R 12V/18W, Halogeen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | R 12V/18W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY |
P21W, Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY EXPERT |
P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | LONG LIFE UP TO 3x LONGER LIFETIME |
BA20d, Halogeen, Doos
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA20d |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | F2 |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
BA20d, Halogeen, Doos
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA20d |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | F2 |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY |
PY21W, Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY EXPERT |
W16W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5 |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
21/5, P21/5W, Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY EXPERT |
Blisterverpaking, ECE-getest, Halogeen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aanvullende informatie | PERFORMANCE UP TO 120% |
LED, Blisterverpaking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5 |
| Aanvullende informatie | LED RETROFIT |
LED, Blisterverpaking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5 |
| Aanvullende informatie | LED RETROFIT |
C21W, Doos
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | C21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
C10W, Doos
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | C10W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY |
T4W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY EXPERT |
Wy5W, Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5 |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
D2S (gasontladingslamp), Xenon, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
Doos, ECE-getest, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Bundeltype | Doos |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
Pijp aansluiting
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Pijp aansluiting |
Haaks, 72 591, Met schroeven
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 1 |
| Vorm | Haaks |
| Diameter [mm] | 24 |
| DIN / ISO | 72 591 |
| Aantal schroeven | 2 |
| Afstand/dia [mm] | 50 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met moer, Met kap |
| Lengte [mm] | 100 |
Draaibaar, Met pijpsteunen, Stekkeraansluiting
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Verstelbaar | Draaibaar |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
8HG 006 294-121, 8HG 006 294-011
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Enkel in combinatie met | 8HG 006 294-121, 8HG 006 294-011 |
| Hoogte [mm] | 126 |
8HG 006 294-211, 8HG 006 294-111
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Enkel in combinatie met | 8HG 006 294-211, 8HG 006 294-111 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 50 |
RotaLED Compact
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Enkel in combinatie met | RotaLED Compact |
| Aantal schroeven | 3 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Breedte [mm] | 36 |
| Lengte [mm] | 75 |
K-LED BLIZZARD, K-LED Rebelution
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Enkel in combinatie met | K-LED BLIZZARD, K-LED Rebelution |
| Aantal schroeven | 3 |
Beugelbevestiging
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 100 |
| Monteerwijze | Beugelbevestiging |
Oval, Modul 70, Flat Beam 500
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Enkel in combinatie met | Oval, Modul 70, Flat Beam 500 |
| Diameter tot [mm] | 25 |
| Diameter van [mm] | 15 |
