Goetze Engine Zuiger
3.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IW CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 90 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IW CRP KV1 |
| Standaardmaat |
3.5mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA
| Cilinderboring [mm] | 94 |
| Componentennummer | 3.5mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 79,75 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CR P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CR P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231 NT KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 76 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 NT KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231 NT KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 NT KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Piston 11258580699, Piston 11257810755, 2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Voor OE nummer | Piston 11258580699, Piston 11257810755 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14, 1.75mm 001 GDC P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 CR KV1, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR KV1, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14, 1.75mm 001 GDC P KV1
| Cilinderboring [mm] | 84,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14, 1.75mm 001 GDC P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.0mm 026 FE ST, 1.0mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.0mm 026 FE ST, 1.0mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231LKZ PVD KV1, 2.00mm 001IF PVD KV1, 1.75mm 005IFU P F14
| Cilinderboring [mm] | 82 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ PVD KV1, 2.00mm 001IF PVD KV1, 1.75mm 005IFU P F14 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 423 NT ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 005 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.5mm 423 NT ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 005 NT ST |
| Standaardmaat |
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 001 CK P KV1, 1.75mm 005 P IKA
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 001 CK P KV1, 1.75mm 005 P IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.5mm 232 P GOE13, 1.75mm 023 P GOE13, 1.5mm 001IW CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 4.5mm 232 P GOE13, 1.75mm 023 P GOE13, 1.5mm 001IW CR P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.5mm 231 CR P GOE13, 3.16mm 008IW CKP KV1, 2.385mm 005 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 115 |
| Componentennummer | 3.5mm 231 CR P GOE13, 3.16mm 008IW CKP KV1, 2.385mm 005 P GOE13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.5mm 236 P GOE13, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Componentennummer | 3.5mm 236 P GOE13, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001 CR P KV1, 2.0mm 005IW CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 96 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001 CR P KV1, 2.0mm 005IW CR P IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001IF CK P KV1, 2.0mm 005IFU P IKA
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001IF CK P KV1, 2.0mm 005IFU P IKA |
| Standaardmaat |
OE 1125 779 8882, 3.0mm 008 CK P KV1, 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 2.0mm 026 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Voor OE nummer | OE 1125 779 8882 |
| Componentennummer | 3.0mm 008 CK P KV1, 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 2.0mm 026 P GOE13 |
| Standaardmaat |
3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Componentennummer | 3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR GOE13, 3.0mm 008IF CK P KV1, 2.0mm 026 P F14, 15 deg Wedge Top Rng
| Cilinderboring [mm] | 84,45 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR GOE13, 3.0mm 008IF CK P KV1, 2.0mm 026 P F14 |
| Versie | 15 deg Wedge Top Rng |
| Standaardmaat |
2.5mm 231 CR P GOE12, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P IKA
| Cilinderboring [mm] | 94,4 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 CR P GOE12, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 231 CR P GOE13, 3.5mm 008IW CR P KV1, 2.45mm 005 CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 132 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 3.5mm 008IW CR P KV1, 2.45mm 005 CR P IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 231 NT GOE13, 1.5mm 026 P IKA
| Cilinderboring [mm] | 92 |
| Componentennummer | 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 231 NT GOE13, 1.5mm 026 P IKA |
| Standaardmaat |
OE 541 030 0424, 4.0mm 231LKZ CKP G13, 3mm 005IWU CRP GOE13, 3.0mm 008IF CK ST
| Cilinderboring [mm] | 130 |
| Voor OE nummer | OE 541 030 0424 |
| Componentennummer | 4.0mm 231LKZ CKP G13, 3mm 005IWU CRP GOE13, 3.0mm 008IF CK ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE12, 3.0mm 008 CK P IKA, 2.5mm 005 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 108 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE12, 3.0mm 008 CK P IKA, 2.5mm 005 P GOE13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 007 CK P KV1, 2.0mm 026 P F14
| Cilinderboring [mm] | 84,45 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 007 CK P KV1, 2.0mm 026 P F14 |
| Standaardmaat |
OE 24878 & OE 24879, Fit to Pstns Equv to, 2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 026 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Voor OE nummer | OE 24878 & OE 24879, Fit to Pstns Equv to |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 026 P GOE13, 2.0mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 CR ST, 1.2mm 005 P GOE12, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 CR ST, 1.2mm 005 P GOE12, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
