Goetze Engine Zuiger
3.5mm 236 P GOE13, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Componentennummer | 3.5mm 236 P GOE13, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001 CR P KV1, 2.0mm 005IW CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 96 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001 CR P KV1, 2.0mm 005IW CR P IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001IF CK P KV1, 2.0mm 005IFU P IKA
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001IF CK P KV1, 2.0mm 005IFU P IKA |
| Standaardmaat |
OE 1125 224 7383, 3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CK P KV1, 2.0mm 026 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Voor OE nummer | OE 1125 224 7383 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CK P KV1, 2.0mm 026 P GOE13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE 1125 779 8882, 3.0mm 008 CK P KV1, 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 2.0mm 026 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Voor OE nummer | OE 1125 779 8882 |
| Componentennummer | 3.0mm 008 CK P KV1, 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 2.0mm 026 P GOE13 |
| Standaardmaat |
OE 1125 779 0520, For Mahle OE piston, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Voor OE nummer | OE 1125 779 0520 |
| Voor fabrikant | For Mahle OE piston |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001 CK P KV1, 2.0mm 026 P GOE13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Componentennummer | 3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR GOE13, 3.0mm 008IF CK P KV1, 2.0mm 026 P F14, 15 deg Wedge Top Rng
| Cilinderboring [mm] | 84,45 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR GOE13, 3.0mm 008IF CK P KV1, 2.0mm 026 P F14 |
| Versie | 15 deg Wedge Top Rng |
| Standaardmaat |
2.5mm 231 CR P GOE12, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P IKA
| Cilinderboring [mm] | 94,4 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 CR P GOE12, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 231 CR P GOE13, 3.5mm 008IW CR P KV1, 2.45mm 005 CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 132 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 3.5mm 008IW CR P KV1, 2.45mm 005 CR P IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 231 NT GOE13, 1.5mm 026 P IKA
| Cilinderboring [mm] | 92 |
| Componentennummer | 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 231 NT GOE13, 1.5mm 026 P IKA |
| Standaardmaat |
OE 541 030 0424, 4.0mm 231LKZ CKP G13, 3mm 005IWU CRP GOE13, 3.0mm 008IF CK ST
| Cilinderboring [mm] | 130 |
| Voor OE nummer | OE 541 030 0424 |
| Componentennummer | 4.0mm 231LKZ CKP G13, 3mm 005IWU CRP GOE13, 3.0mm 008IF CK ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001IF CK P KV1, 2.0mm 005IFU P F14
| Cilinderboring [mm] | 88 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001IF CK P KV1, 2.0mm 005IFU P F14 |
| Standaardmaat |
3.0mm 231 CR P GOE12, 3.0mm 008 CK P IKA, 2.5mm 005 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 108 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE12, 3.0mm 008 CK P IKA, 2.5mm 005 P GOE13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 007 CK P KV1, 2.0mm 026 P F14
| Cilinderboring [mm] | 84,45 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 007 CK P KV1, 2.0mm 026 P F14 |
| Standaardmaat |
OE 24878 & OE 24879, Fit to Pstns Equv to, 2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 026 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Voor OE nummer | OE 24878 & OE 24879, Fit to Pstns Equv to |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 026 P GOE13, 2.0mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 CR ST, 1.2mm 005 P GOE12, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 CR ST, 1.2mm 005 P GOE12, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 NT ST, 1.5mm 026 P F12/F14, 1.2mm 001 PVD P ST
| Cilinderboring [mm] | 79 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT ST, 1.5mm 026 P F12/F14, 1.2mm 001 PVD P ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 026 P KV1, 2.0mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 89,9 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 026 P KV1, 2.0mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CK P IKA
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CK P IKA |
| Standaardmaat |
4.0mm 231 CRP GOE13, 2.5mm 008 CKP KV1, 2.5mm 005IW CKP GO13
| Cilinderboring [mm] | 97 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CRP GOE13, 2.5mm 008 CKP KV1, 2.5mm 005IW CKP GO13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 026 MO P GOE13, 1.75mm 001IW MOLP K1
| Cilinderboring [mm] | 92 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 026 MO P GOE13, 1.75mm 001IW MOLP K1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.5mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IW CR P KV1, 1.75mm 001IF CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 96,5 |
| Componentennummer | 3.5mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IW CR P KV1, 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IF P F14, 2.0mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 87,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IF P F14, 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5.5mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 023 P IKA, 2.5mm 001IW CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 95 |
| Componentennummer | 5.5mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 023 P IKA, 2.5mm 001IW CR P KV1 |
| Standaardmaat |
5.0mm 231 P GOE13, 2.5mm 023IF P GOE13, 2.0mm 023IF P GOE13, 2.0mm 023 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 88 |
| Componentennummer | 5.0mm 231 P GOE13, 2.5mm 023IF P GOE13, 2.0mm 023IF P GOE13, 2.0mm 023 P GOE13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 91,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IW P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IW P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Standaardmaat |
OE MD103391, 4.0mm 231 CR P GOE13, 2mm 011IFU CRP GOE13, 2.5mm 007IFU CKP KV1
| Cilinderboring [mm] | 91,1 |
| Voor OE nummer | OE MD103391 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2mm 011IFU CRP GOE13, 2.5mm 007IFU CKP KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 75,5 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 78,1 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 MO P IKA
| Cilinderboring [mm] | 81,6 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 MO P IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
