Goetze Engine Zuiger
4.0mm 231 P GOE13, 2.5mm 023_P GOE13, 2.5mm 023 P GOE13, 2.5mm 005IF P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 90 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 P GOE13, 2.5mm 023_P GOE13, 2.5mm 023 P GOE13, 2.5mm 005IF P GOE13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 86,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
2.5mm 712 CR ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR ST
| Cilinderboring [mm] | 79 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 88 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Standaardmaat |
3.0mm 236 P GOE13, 1.75mm 005 P GOE13, 1.5mm 001 CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 75,8 |
| Componentennummer | 3.0mm 236 P GOE13, 1.75mm 005 P GOE13, 1.5mm 001 CR P IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 001 GDC P KV1, 2.0mm 231LKZ CR KV1, 2.0mm 005IF P F12
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Componentennummer | 2.5mm 001 GDC P KV1, 2.0mm 231LKZ CR KV1, 2.0mm 005IF P F12 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 005IFU CKP GOE13, 2.5mm 007 CK P KV1, 2.0mm 231 CR P GOE12
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Componentennummer | 2mm 005IFU CKP GOE13, 2.5mm 007 CK P KV1, 2.0mm 231 CR P GOE12 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR P ST
| Cilinderboring [mm] | 87,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR P ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 NT ST, 1.5mm 026 CR P GOE13, 1.2mm 001IF NT ST
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 NT ST, 1.5mm 026 CR P GOE13, 1.2mm 001IF NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.00mm 712 PVD ST, 1.20mm 026 P GOE13, 1.00mm 001 CR ST
| Cilinderboring [mm] | 72 |
| Componentennummer | 2.00mm 712 PVD ST, 1.20mm 026 P GOE13, 1.00mm 001 CR ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 423 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001 PVD P ST
| Cilinderboring [mm] | 71,9 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001 PVD P ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 PVD ST, 1.2mm 026IFU P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 PVD ST, 1.2mm 026IFU P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 PVD ST, 1.2mm 026IFU P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST
| Cilinderboring [mm] | 77,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 PVD ST, 1.2mm 026IFU P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 007 CK P KV1, 1.75mm 005IFU P F14
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 007 CK P KV1, 1.75mm 005IFU P F14 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 236 P KV1, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Componentennummer | 2.0mm 236 P KV1, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.8mm 712 CR P ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 CR ST
| Cilinderboring [mm] | 68,5 |
| Componentennummer | 2.8mm 712 CR P ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 CR ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 026 P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 026 P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.00mm 231 CR GOE13, 1.5mm 005IFU PF12/14, 1.50mm 001 CK KV4
| Cilinderboring [mm] | 79,7 |
| Componentennummer | 2.00mm 231 CR GOE13, 1.5mm 005IFU PF12/14, 1.50mm 001 CK KV4 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 423 NT ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.20mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 82 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 NT ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.20mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Oil Ring r/w 3.75mm, 3.0mm 231 NT ST, 2.0mm 005 CR P GOE13, 1.9mm 008 CK P ST
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Voor OE nummer | Oil Ring r/w 3.75mm |
| Componentennummer | 3.0mm 231 NT ST, 2.0mm 005 CR P GOE13, 1.9mm 008 CK P ST |
| Standaardmaat |
03L198151A, 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Voor OE nummer | 03L198151A |
| Componentennummer | 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU CKP KV1, 1.75mm 001 GDC ST
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU CKP KV1, 1.75mm 001 GDC ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR GOE13, 2.0mm 005IFU KV1, 2.0mm 001 CK KV1
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR GOE13, 2.0mm 005IFU KV1, 2.0mm 001 CK KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 NT ST, 2.0mm 007 NT ST, 2.0mm 005IW P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 89 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 NT ST, 2.0mm 007 NT ST, 2.0mm 005IW P GOE13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.5mm 050 P F14, 1.5mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.5mm 050 P F14, 1.5mm 001 GDC P KV4 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CR P KV1, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001IF NT ST
| Cilinderboring [mm] | 72 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CR P KV1, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001IF NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 423 CR ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 CR ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT DLC ST
| Cilinderboring [mm] | 72,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT DLC ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 423 CR ST, 1.2mm 005 P GOE12, 1.2mm 001 CR P ST
| Cilinderboring [mm] | 78 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 CR ST, 1.2mm 005 P GOE12, 1.2mm 001 CR P ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 2.0mm 001IF CK P KV1, For Gen 1 engines
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| Versie | For Gen 1 engines |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.75mm 005IFU P F12, 1.75mm 001 GDC P KV1, For Gen 2 engines
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.75mm 005IFU P F12, 1.75mm 001 GDC P KV1 |
| Versie | For Gen 2 engines |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
