Goetze Engine Zuiger
2.5mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P F14
| Cilinderboring [mm] | 88 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P F14 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 CK P KV4
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 CK P KV4 |
| Standaardmaat |
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1, 1.5mm 005 CR P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 79 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1, 1.5mm 005 CR P GOE13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 423 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001 PVD P ST
| Cilinderboring [mm] | 72,4 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001 PVD P ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1.5mm 231 PVD ST, 1.0mm 026 ST, 1.0mm 001 CR P ST
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Componentennummer | 1.5mm 231 PVD ST, 1.0mm 026 ST, 1.0mm 001 CR P ST |
| Standaardmaat |
2.8mm 712 P ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001IF CR FE ST
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 2.8mm 712 P ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001IF CR FE ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
2.0mm 231LKZ CKP G13, 2.0mm 050 P F12/F14, 2.0mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CKP G13, 2.0mm 050 P F12/F14, 2.0mm 001 GDC P KV4 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231LKZ CRP G13, 2.0mm 005IFU CKP KV1, 1.75mm 001 GDC ST, For Gen 2 engines
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CRP G13, 2.0mm 005IFU CKP KV1, 1.75mm 001 GDC ST |
| Versie | For Gen 2 engines |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 CR ST, 1.5mm 023 P ST, 1.2mm 001 CR P ST
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,5 |
| Gewicht [kg] | 0,043 |
| Cilinderboring [mm] | 92,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 CR ST, 1.5mm 023 P ST, 1.2mm 001 CR P ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 GDCP GOE13, 1.5mm 005IFU CRP GOE, 1.5mm 005 GDC NT ST, EA288
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 GDCP GOE13, 1.5mm 005IFU CRP GOE, 1.5mm 005 GDC NT ST |
| Standaardmaat | |
| Verkoopbenaming motor | EA288 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 NT P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
3.0mm 231 NT ST, 1.75mm 026 P F14, 1.5mm 001IW CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 92 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 NT ST, 1.75mm 026 P F14, 1.5mm 001IW CR P KV1 |
| Standaardmaat |
2.0mm 231 NT KV4, 1.75mm 026 P F14, 1.2mm 005 NT KV1
| Cilinderboring [mm] | 100 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT KV4, 1.75mm 026 P F14, 1.2mm 005 NT KV1 |
| Standaardmaat |
2.0mm 423 PVD NTP ST, 1.2mm 001 PVD NT ST, 1.0mm 026 CR ST
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 PVD NTP ST, 1.2mm 001 PVD NT ST, 1.0mm 026 CR ST |
| Standaardmaat |
3.5mm 231LKZGDCP G13, 3.5mm 008IF PVD ST, 2.5mm 005IFU NTP F14
| Cilinderboring [mm] | 130 |
| Componentennummer | 3.5mm 231LKZGDCP G13, 3.5mm 008IF PVD ST, 2.5mm 005IFU NTP F14 |
| Standaardmaat |
4.0mm 231 NT ST, 3.5mm 008IF CK NT ST, 3.0mm 005IWU CRP F14
| Cilinderboring [mm] | 130 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 NT ST, 3.5mm 008IF CK NT ST, 3.0mm 005IWU CRP F14 |
| Standaardmaat |
3.0mm 231 P GOE12, 1.5mm 026 P GOE12, 1.5mm 001 NT P KV1
| Cilinderboring [mm] | 70,62 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 P GOE12, 1.5mm 026 P GOE12, 1.5mm 001 NT P KV1 |
| Standaardmaat |
3.0mm 231 P GOE12, 1.5mm 026 P GOE12, 1.5mm 001 NT P KV1
| Cilinderboring [mm] | 71,13 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 P GOE12, 1.5mm 026 P GOE12, 1.5mm 001 NT P KV1 |
| Overmaat [inch] | 0,02 |
3.0mm 231 P GOE12, 1.5mm 026 P GOE12, 1.5mm 001 NT P KV1
| Cilinderboring [mm] | 71,64 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 P GOE12, 1.5mm 026 P GOE12, 1.5mm 001 NT P KV1 |
| Overmaat [inch] | 0,04 |
3.0mm 231 P GOE12, 1.5mm 026 P GOE12, 1.5mm 001 NT P KV1
| Cilinderboring [mm] | 72,14 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 P GOE12, 1.5mm 026 P GOE12, 1.5mm 001 NT P KV1 |
| Overmaat [inch] | 0,06 |
Cast Iron Bores only, 6.335mm 231 P GOE13, 6.335mm 031 P GOE13, 3.16mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 98,48 |
| Voor fabrikant | Cast Iron Bores only |
| Componentennummer | 6.335mm 231 P GOE13, 6.335mm 031 P GOE13, 3.16mm 001 CR P KV1, 2.385mm 023 P GOE13, 2.385mm 001IF P GO13 |
| Standaardmaat |
5.0mm 231 CR P GOE13, 4.50mm 008IW CKP KV1, 3.5mm 005 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 144 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 5.0mm 231 CR P GOE13, 4.50mm 008IW CKP KV1, 3.5mm 005 P GOE13 |
| Standaardmaat |
2.0mm 236 P GOE13, 1.2mm 005 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 67,6 |
| Componentennummer | 2.0mm 236 P GOE13, 1.2mm 005 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
3.0mm 236 P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 87 |
| Componentennummer | 3.0mm 236 P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
2.5mm 231 CR P GOE13, 2.50mm 001IF CKP KV1, 1.75mm 005 P IKA
| Cilinderboring [mm] | 87 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 CR P GOE13, 2.50mm 001IF CKP KV1, 1.75mm 005 P IKA |
| Standaardmaat |
2.5mm 423 NT P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 005 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 2.5mm 423 NT P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 005 NT ST |
| Standaardmaat |
2.5mm 712 NT P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 005 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 81,4 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 NT P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 005 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
2.5mm 423 NT ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 005 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 83,4 |
| Componentennummer | 2.5mm 423 NT ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 005 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 001 CK P KV1, 1.75mm 005 P IKA
| Cilinderboring [mm] | 84,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 001 CK P KV1, 1.75mm 005 P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 1.75mm 005 P IKA
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 1.75mm 005 P IKA |
| Standaardmaat |
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 1.75mm 005 P IKA
| Cilinderboring [mm] | 84,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 1.75mm 005 P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
