Goetze Engine Zuiger
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 PS P KV1
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 PS P KV1 |
| Standaardmaat |
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU CRP F14, 1.75mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU CRP F14, 1.75mm 001 CR P KV1 |
| Standaardmaat |
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 78,9 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008IW CK P KV1, 2.0mm 005IFU P F14
| Cilinderboring [mm] | 101 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008IW CK P KV1, 2.0mm 005IFU P F14 |
| Standaardmaat |
Euro 2, 3.5mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008IW CK P KV1, 2.0mm 005IFU NTP KV1
| Cilinderboring [mm] | 108 |
| Emissienorm | Euro 2 |
| Componentennummer | 3.5mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008IW CK P KV1, 2.0mm 005IFU NTP KV1 |
| Standaardmaat |
3.5mm 231 CR P GOE13, 3.5mm 008IF CK P KV1, 2.5mm 005IFU P F14
| Cilinderboring [mm] | 107 |
| Componentennummer | 3.5mm 231 CR P GOE13, 3.5mm 008IF CK P KV1, 2.5mm 005IFU P F14 |
| Standaardmaat |
OE A906 030 0124, 4.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 GDC P KV1, 2.5mm 005IWU CRP G13
| Cilinderboring [mm] | 102 |
| Voor OE nummer | OE A906 030 0124 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 GDC P KV1, 2.5mm 005IWU CRP G13 |
| Standaardmaat |
6.35mm 231 P GOE13, 6.35mm 031 P GOE13, 2.38mm 001IF CRP G13, 2.385mm 026 GOE13
| Cilinderboring [mm] | 100,62 |
| Componentennummer | 6.35mm 231 P GOE13, 6.35mm 031 P GOE13, 2.38mm 001IF CRP G13, 2.385mm 026 GOE13, 2.385mm 005IF GOE13 |
| Standaardmaat |
4.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 MOL ST, 3.0mm 005IWU CR IKA
| Cilinderboring [mm] | 125 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 MOL ST, 3.0mm 005IWU CR IKA |
| Standaardmaat |
4.0mm 231 P GOE13, 2.5mm_023 P GOE13, 2.5mm 023 P GOE13, 2.5mm 005IF P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 90,5 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 P GOE13, 2.5mm_023 P GOE13, 2.5mm 023 P GOE13, 2.5mm 005IF P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
4.0mm 231 CRP GOE13, 2.5mm 008 CKP KV1, 2.5mm 005IW CKP GO13
| Cilinderboring [mm] | 97,5 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CRP GOE13, 2.5mm 008 CKP KV1, 2.5mm 005IW CKP GO13 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
5.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 023 P GOE13, 2.5mm 001IF CRP GO13, 2.5mm 001 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 110 |
| Componentennummer | 5.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 023 P GOE13, 2.5mm 001IF CRP GO13, 2.5mm 001 P GOE13 |
| Standaardmaat |
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IF P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IF P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Standaardmaat |
4.747mm 231 CRP GO13, 3.16mm 001IF CRP KV1, 2.385mm 005IF P GO13
| Cilinderboring [mm] | 98,42 |
| Componentennummer | 4.747mm 231 CRP GO13, 3.16mm 001IF CRP KV1, 2.385mm 005IF P GO13 |
| Standaardmaat |
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 023 P GOE13, 2.0mm 005IF P GOE13, 2.0mm 001 CR P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 023 P GOE13, 2.0mm 005IF P GOE13, 2.0mm 001 CR P GOE13 |
| Standaardmaat |
4.0mm 232 GOE13, 2.0mm_026 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 4.0mm 232 GOE13, 2.0mm_026 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13 |
| Standaardmaat |
5.0mm 032 P GOE13, 3.0mm_026 P GOE13, 3.0mm 026 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 75,5 |
| Componentennummer | 5.0mm 032 P GOE13, 3.0mm_026 P GOE13, 3.0mm 026 P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
4.747mm 231 CRP GO13, 3.16mm 005IF P GOE13, 3.16mm 005 P GOE13, 2.385mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 104,775 |
| Componentennummer | 4.747mm 231 CRP GO13, 3.16mm 005IF P GOE13, 3.16mm 005 P GOE13, 2.385mm 001 CR P KV1 |
| Standaardmaat |
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IW CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 92,5 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IW CRP KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IW CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 96,3 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IW CRP KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,3 |
4.0mm 231 CR P GOE13, 3.5mm 008 CK P KV4, 3.0mm 005 CR P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 120 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 3.5mm 008 CK P KV4, 3.0mm 005 CR P GOE13 |
| Standaardmaat |
2.8mm 712 CR ST, 1.2mm 005IWU P GOE13, 1.0mm 001IF CR ST, P07/P08
| Cilinderboring [mm] | 75,5 |
| Componentennummer | 2.8mm 712 CR ST, 1.2mm 005IWU P GOE13, 1.0mm 001IF CR ST |
| Versie | P07/P08 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
4.0mm 231 CR GOE13, 3.5mm 001 CK KV1, 3.0mm 026 GOE13
| Cilinderboring [mm] | 128 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR GOE13, 3.5mm 001 CK KV1, 3.0mm 026 GOE13 |
| Standaardmaat |
4.0mm 232 P GOE13, 2.5mm 026 P F14, 2.5mm 005IFU P F14
| Cilinderboring [mm] | 92 |
| Componentennummer | 4.0mm 232 P GOE13, 2.5mm 026 P F14, 2.5mm 005IFU P F14 |
| Standaardmaat |
1.5mm 231 P KV1, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 83,5 |
| Componentennummer | 1.5mm 231 P KV1, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
2.00mm 423 NT P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF PVD NTST
| Cilinderboring [mm] | 72,2 |
| Componentennummer | 2.00mm 423 NT P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF PVD NTST |
| Standaardmaat |
3.96mm_030 P GOE12, 3.96mm 030 P GOE12, 2.0mm 005 P IKA, 2.0mm 001 P GOE12
| Cilinderboring [mm] | 83,5 |
| Componentennummer | 3.96mm_030 P GOE12, 3.96mm 030 P GOE12, 2.0mm 005 P IKA, 2.0mm 001 P GOE12 |
| Overmaat [inch] | 0,02 |
3.96mm_030 P GOE12, 3.96mm 030 P GOE12, 2.0mm 005 P IKA, 2.0mm 001 P GOE12
| Cilinderboring [mm] | 83,75 |
| Componentennummer | 3.96mm_030 P GOE12, 3.96mm 030 P GOE12, 2.0mm 005 P IKA, 2.0mm 001 P GOE12 |
| Overmaat [inch] | 0,03 |
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IWU P IKA
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IWU P IKA |
| Standaardmaat |
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.6mm 001IF MO P IKA
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.6mm 001IF MO P IKA |
| Standaardmaat |
3.947mm 032 P GOE13, 2.385mm 026 P GOE13, 2.385mm 005 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 75,25 |
| Componentennummer | 3.947mm 032 P GOE13, 2.385mm 026 P GOE13, 2.385mm 005 P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
