Goetze Engine Zuiger
4.747mm 231 CRP GO13, 3.16mm 005IF P GOE13, 3.16mm 005 P GOE13, 2.385mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 104,775 |
| Componentennummer | 4.747mm 231 CRP GO13, 3.16mm 005IF P GOE13, 3.16mm 005 P GOE13, 2.385mm 001 CR P KV1 |
| Standaardmaat |
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IW CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 92,5 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IW CRP KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IW CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 96,3 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IW CRP KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,3 |
4.0mm 231 CR P GOE13, 3.5mm 008 CK P KV4, 3.0mm 005 CR P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 120 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 3.5mm 008 CK P KV4, 3.0mm 005 CR P GOE13 |
| Standaardmaat |
2.8mm 712 CR ST, 1.2mm 005IWU P GOE13, 1.0mm 001IF CR ST, P07/P08
| Cilinderboring [mm] | 75,5 |
| Componentennummer | 2.8mm 712 CR ST, 1.2mm 005IWU P GOE13, 1.0mm 001IF CR ST |
| Versie | P07/P08 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
4.0mm 231 CR GOE13, 3.5mm 001 CK KV1, 3.0mm 026 GOE13
| Cilinderboring [mm] | 128 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR GOE13, 3.5mm 001 CK KV1, 3.0mm 026 GOE13 |
| Standaardmaat |
4.0mm 232 P GOE13, 2.5mm 026 P F14, 2.5mm 005IFU P F14
| Cilinderboring [mm] | 92 |
| Componentennummer | 4.0mm 232 P GOE13, 2.5mm 026 P F14, 2.5mm 005IFU P F14 |
| Standaardmaat |
1.5mm 231 P KV1, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 83,5 |
| Componentennummer | 1.5mm 231 P KV1, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
2.00mm 423 NT P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF PVD NTST
| Cilinderboring [mm] | 72,2 |
| Componentennummer | 2.00mm 423 NT P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF PVD NTST |
| Standaardmaat |
3.96mm_030 P GOE12, 3.96mm 030 P GOE12, 2.0mm 005 P IKA, 2.0mm 001 P GOE12
| Cilinderboring [mm] | 83,5 |
| Componentennummer | 3.96mm_030 P GOE12, 3.96mm 030 P GOE12, 2.0mm 005 P IKA, 2.0mm 001 P GOE12 |
| Overmaat [inch] | 0,02 |
3.96mm_030 P GOE12, 3.96mm 030 P GOE12, 2.0mm 005 P IKA, 2.0mm 001 P GOE12
| Cilinderboring [mm] | 83,75 |
| Componentennummer | 3.96mm_030 P GOE12, 3.96mm 030 P GOE12, 2.0mm 005 P IKA, 2.0mm 001 P GOE12 |
| Overmaat [inch] | 0,03 |
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IWU P IKA
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 MOL P KV1, 2.0mm 005IWU P IKA |
| Standaardmaat |
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.6mm 001IF MO P IKA
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.6mm 001IF MO P IKA |
| Standaardmaat |
3.947mm 032 P GOE13, 2.385mm 026 P GOE13, 2.385mm 005 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 75,25 |
| Componentennummer | 3.947mm 032 P GOE13, 2.385mm 026 P GOE13, 2.385mm 005 P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
3.947mm 032 P GOE13, 2.385mm 026 P GOE13, 2.385mm 005 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 75,5 |
| Componentennummer | 3.947mm 032 P GOE13, 2.385mm 026 P GOE13, 2.385mm 005 P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
2.00mm 231 GDC GOE13, 2.00mm 005 CR GOE13, 2.00mm 001IF GDC KV4, For Aluminium piston
| Cilinderboring [mm] | 84,01 |
| Componentennummer | 2.00mm 231 GDC GOE13, 2.00mm 005 CR GOE13, 2.00mm 001IF GDC KV4 |
| Versie | For Aluminium piston |
| Standaardmaat |
OE 23040-42510, 4.0mm 231 CR FE ST, 2.5mm 007 PVD FE G13, 2.0mm 010 CR P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 91,1 |
| Voor OE nummer | OE 23040-42510 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR FE ST, 2.5mm 007 PVD FE G13, 2.0mm 010 CR P GOE13 |
| Standaardmaat |
