Goetze Engine auto-onderdelen
Inc AntiPolish ring, 13-451070-00, Met cilinderbusring, Natte cilinderbus
| Specificatie | Inc AntiPolish ring |
| Breedte [mm] | 10,120 |
| Cilinderboring [mm] | 128 |
| Lengte [mm] | 266,300 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 13-451070-00 |
| Cilindervoering | Met cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 1,1 |
| Versie | Relief 6.50mm |
| Flensdiameter [mm] | 155,500 |
| Verwerking | Gehoomt |
| Buitendiameter [mm] | 144,500 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met cilinderbusring, Natte cilinderbus, Gehoomt
| Breedte [mm] | 9,920 |
| Cilinderboring [mm] | 128 |
| Lengte [mm] | 270,000 |
| Cilindervoering | Met cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 1 |
| Flensdiameter [mm] | 153,800 |
| Verwerking | Gehoomt |
| Buitendiameter [mm] | 144,500 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met cilinderbusring, Natte cilinderbus, Gehoomt
| Breedte [mm] | 8,000 |
| Cilinderboring [mm] | 102 |
| Lengte [mm] | 218,000 |
| Cilindervoering | Met cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 0,8 |
| Flensdiameter [mm] | 122,500 |
| Verwerking | Gehoomt |
| Buitendiameter [mm] | 114,000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met cilinderbusring, Natte cilinderbus, Gehoomt
| Breedte [mm] | 11,200 |
| Cilinderboring [mm] | 123,01 |
| Lengte [mm] | 249,550 |
| Cilindervoering | Met cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 0,85 |
| Flensdiameter [mm] | 149,000 |
| Verwerking | Gehoomt |
| Buitendiameter [mm] | 139,000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met cilinderbusring, Natte cilinderbus, Gehoomt
| Breedte [mm] | 8,060 |
| Cilinderboring [mm] | 108 |
| Lengte [mm] | 228,000 |
| Cilindervoering | Met cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Flensdiameter [mm] | 131,700 |
| Verwerking | Gehoomt |
| Buitendiameter [mm] | 120,000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met cilinderbusring, Natte cilinderbus, Gehoomt
| Breedte [mm] | 194,270 |
| Cilinderboring [mm] | 127 |
| Lengte [mm] | 270,500 |
| Cilindervoering | Met cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 0,97 |
| Flensdiameter [mm] | 151,000 |
| Verwerking | Gehoomt |
| Buitendiameter [mm] | 139,500 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inc AntiPolish ring, Met cilinderbusring, Natte cilinderbus
| Specificatie | Inc AntiPolish ring |
| Breedte [mm] | 4,50 |
| Cilinderboring [mm] | 130 |
| Lengte [mm] | 270,00 |
| Cilindervoering | Met cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 0,2 |
| Flensdiameter [mm] | 150,90 |
| Buitendiameter [mm] | 140,00 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder cilinderbusring, Natte cilinderbus, eindbewerking uitgevoerd, Gehoomt
| Cilinderboring [mm] | 132 |
| Lengte [mm] | 254,00 |
| Cilindervoering | Zonder cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Flensdiameter [mm] | 159,00 |
| Verwerking | Eindbewerking uitgevoerd, Gehoomt |
| Buitendiameter [mm] | 154,00 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14, 1.75mm 001 GDC P KV1
| Cilinderboring [mm] | 84,25 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14, 1.75mm 001 GDC P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14, 1.75mm 001 GDC P KV1
| Cilinderboring [mm] | 84,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14, 1.75mm 001 GDC P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.0mm 026 FE ST, 1.0mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.0mm 026 FE ST, 1.0mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231LKZ PVD KV1, 2.00mm 001IF PVD KV1, 1.75mm 005IFU P F14
| Cilinderboring [mm] | 82 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ PVD KV1, 2.00mm 001IF PVD KV1, 1.75mm 005IFU P F14 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.00mm 236 CK KV1, 1.75mm 007 CK KV1, 1.5mm 005IFU P F14
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 2.00mm 236 CK KV1, 1.75mm 007 CK KV1, 1.5mm 005IFU P F14 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder cilinderbusring, Droge cilinderbus, eindbewerking uitgevoerd
| Breedte [mm] | 5,00 |
| Cilinderboring [mm] | 84,01 |
| Lengte [mm] | 146,00 |
| Cilindervoering | Zonder cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Droge cilinderbus |
| Flensdiameter [mm] | 88,50 |
| Verwerking | Eindbewerking uitgevoerd |
| Buitendiameter [mm] | 87,00 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder cilinderbusring, Natte cilinderbus, Gehoomt
| Breedte [mm] | 12,08 |
| Cilinderboring [mm] | 130 |
| Lengte [mm] | 267,80 |
| Cilindervoering | Zonder cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Flensdiameter [mm] | 160,10 |
| Verwerking | Gehoomt |
| Buitendiameter [mm] | 146,50 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231 NT KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 76 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 NT KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231 NT KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 NT KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 GDCP GOE13, 1.5mm 005IFU CRP GOE, 1.5mm 005 GDC NT ST, EA288
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 GDCP GOE13, 1.5mm 005IFU CRP GOE, 1.5mm 005 GDC NT ST |
| Standaardmaat | |
| Verkoopbenaming motor | EA288 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Piston 11258580699, Piston 11257810755, 2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Voor OE nummer | Piston 11258580699, Piston 11257810755 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14, 1.75mm 001 GDC P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 CR KV1, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR KV1, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 423 NT ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 005 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.5mm 423 NT ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 005 NT ST |
| Standaardmaat |
4.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CR P KV1, 2.35mm 005IF P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 102 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CR P KV1, 2.35mm 005IF P GOE13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 91 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR P ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 CR FE ST
| Cilinderboring [mm] | 73,6 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR P ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 CR FE ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR P ST
| Cilinderboring [mm] | 87,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR P ST |
| Standaardmaat |
2.0mm 712 PVD ST, 1.2mm 026IFU P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST
| Cilinderboring [mm] | 77,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 PVD ST, 1.2mm 026IFU P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Standaardmaat |
2mm 005IFU MOP GOE13, 2.5mm 007 GDC P KV1, 2.0mm 231 CR P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Componentennummer | 2mm 005IFU MOP GOE13, 2.5mm 007 GDC P KV1, 2.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 93 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Cast Iron Bores only, 6.335mm 231 P GOE13, 6.335mm 031 P GOE13, 3.16mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 98,48 |
| Voor fabrikant | Cast Iron Bores only |
| Componentennummer | 6.335mm 231 P GOE13, 6.335mm 031 P GOE13, 3.16mm 001 CR P KV1, 2.385mm 023 P GOE13, 2.385mm 001IF P GO13 |
| Standaardmaat |
5.0mm 231 CR P GOE13, 4.50mm 008IW CKP KV1, 3.5mm 005 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 144 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 5.0mm 231 CR P GOE13, 4.50mm 008IW CKP KV1, 3.5mm 005 P GOE13 |
| Standaardmaat |
2.0mm 236 P GOE13, 1.2mm 005 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 67,6 |
| Componentennummer | 2.0mm 236 P GOE13, 1.2mm 005 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
