Goetze Engine auto-onderdelen
2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR ST
| Cilinderboring [mm] | 89 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 NT ST, 2.0mm 007 NT ST, 2.0mm 005IW P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 89 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 NT ST, 2.0mm 007 NT ST, 2.0mm 005IW P GOE13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 001 NT ST, 1.5mm 026 P ST
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 001 NT ST, 1.5mm 026 P ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 230 NT ST, 2.0mm 001 CR ST, 1.5mm 005 FE ST
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 3.0mm 230 NT ST, 2.0mm 001 CR ST, 1.5mm 005 FE ST |
| Standaardmaat |
2.0mm 231 CR P KV1, 1.5mm 023 P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P KV1, 1.5mm 023 P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1.5mm 231 PVD ST, 1.0mm 026 ST, 1.0mm 001 CR P ST
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Componentennummer | 1.5mm 231 PVD ST, 1.0mm 026 ST, 1.0mm 001 CR P ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 712 CR ST, 1.2mm 026 ST, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 82 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.2mm 026 ST, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 NT ST, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001 NT PVD ST
| Cilinderboring [mm] | 82 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT ST, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001 NT PVD ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE 070198151A, 3mm 231 LKZ CRP GO13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Voor OE nummer | OE 070198151A |
| Componentennummer | 3mm 231 LKZ CRP GO13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 NT ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 92,9 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 NT ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.2mm 001 DLC2 NT ST, 1.0mm 026 P KV1
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.2mm 001 DLC2 NT ST, 1.0mm 026 P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 007 GDC P KV1, 2.0mm 005IFU P KV1
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 007 GDC P KV1, 2.0mm 005IFU P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 CR ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 74,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 CR ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 CR ST, 1.0mm 026 FE ST, 1.0mm 001IF CR FE ST
| Cilinderboring [mm] | 72,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 CR ST, 1.0mm 026 FE ST, 1.0mm 001IF CR FE ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CR P KV1, 1.75mm 026 P F12/F14, 1.75mm 001 GDC P KV1
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CR P KV1, 1.75mm 026 P F12/F14, 1.75mm 001 GDC P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 CR P ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF CR FE ST
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 CR P ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF CR FE ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR ST, 1.5mm 005IFU P KV1, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 69 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.5mm 005IFU P KV1, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 82,7 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2mm 005IFU CRP GOE13, 2.5mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2mm 005IFU CRP GOE13, 2.5mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 032 P GOE12, 1.75mm 026 P GOE12, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 78 |
| Componentennummer | 4.0mm 032 P GOE12, 1.75mm 026 P GOE12, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.5mm 232 P GOE12, 1.5mm 005 P GOE12, 1.5mm 001IF CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 93 |
| Componentennummer | 3.5mm 232 P GOE12, 1.5mm 005 P GOE12, 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CR P KV1, 1.75mm 005IFU P IKA
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CR P KV1, 1.75mm 005IFU P IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 86,4 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Standaardmaat |
4.0mm 231 CR GOE12, 3.0mm 008 CK P KV1, 2.5mm 026 P IKA
| Cilinderboring [mm] | 103 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR GOE12, 3.0mm 008 CK P KV1, 2.5mm 026 P IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 74 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 84,8 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CR P IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 236 P GOE13, 1.6mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 MOL P KV1
| Cilinderboring [mm] | 80,6 |
| Componentennummer | 2.5mm 236 P GOE13, 1.6mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 MOL P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231 CR P GOE13, 1.6mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 76 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 CR P GOE13, 1.6mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
