Goetze Engine auto-onderdelen
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 026 MO P GOE13, 1.75mm 001IW MOLP K1
| Cilinderboring [mm] | 92 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 026 MO P GOE13, 1.75mm 001IW MOLP K1 |
| Standaardmaat |
5.5mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 026 P GOE13, 3.0mm 008 CR P KV1, 3.0mm 005IF P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 97,5 |
| Componentennummer | 5.5mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 026 P GOE13, 3.0mm 008 CR P KV1, 3.0mm 005IF P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
5.5mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 026 P GOE13, 3.0mm 008 CR P KV1, 3.0mm 005IF P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 98 |
| Componentennummer | 5.5mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 026 P GOE13, 3.0mm 008 CR P KV1, 3.0mm 005IF P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 1 |
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 026 MO P IKA, 1.75mm 001IF MOLP K1
| Cilinderboring [mm] | 93,75 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 026 MO P IKA, 1.75mm 001IF MOLP K1 |
| Standaardmaat |
6.0mm 231 P GOE13, 6.0mm 031 P GOE13, 2.5mm 026 P GOE13, 2.5mm 005IF P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 104,18 |
| Componentennummer | 6.0mm 231 P GOE13, 6.0mm 031 P GOE13, 2.5mm 026 P GOE13, 2.5mm 005IF P GOE13, 2.5mm 001 CR P GOE13 |
| Standaardmaat |
4.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 PVD ST, 3.0mm 005IWU CRP IKA
| Cilinderboring [mm] | 128 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 PVD ST, 3.0mm 005IWU CRP IKA |
| Standaardmaat |
4.0mm 231 CR GOE13, 3.0mm 008 PVD ST, 3.0mm 005IWU CR IKA
| Cilinderboring [mm] | 128 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR GOE13, 3.0mm 008 PVD ST, 3.0mm 005IWU CR IKA |
| Standaardmaat |
5.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CR P IKA, 2.5mm 026 P GOE13, 2.5mm 005IF P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 100 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 5.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CR P IKA, 2.5mm 026 P GOE13, 2.5mm 005IF P GOE13 |
| Standaardmaat |
5.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CR P IKA, 2.5mm 026 P GOE13, 2.5mm 005IF P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 100,5 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 5.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CR P IKA, 2.5mm 026 P GOE13, 2.5mm 005IF P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
5.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CR P IKA, 2.5mm 026 P GOE13, 2.5mm 005IF P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 101 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 5.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CR P IKA, 2.5mm 026 P GOE13, 2.5mm 005IF P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 1 |
3.5mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 89,5 |
| Componentennummer | 3.5mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
3.5mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF MOLP K1
| Cilinderboring [mm] | 96 |
| Componentennummer | 3.5mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF MOLP K1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
4.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 026 MO P IKA, 3.0mm 008 MOL ST, 3.0mm 005 MO P IKA
| Cilinderboring [mm] | 125 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 026 MO P IKA, 3.0mm 008 MOL ST, 3.0mm 005 MO P IKA |
| Standaardmaat |
3.5mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P F14, 1.7mm 001IF MOLP KV1
| Cilinderboring [mm] | 89 |
| Componentennummer | 3.5mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P F14, 1.7mm 001IF MOLP KV1 |
| Standaardmaat |
3.5mm 712 CR ST, 2.0mm 005IFU P IKA, 1.75mm 001 PS IKA
| Cilinderboring [mm] | 89 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.5mm 712 CR ST, 2.0mm 005IFU P IKA, 1.75mm 001 PS IKA |
| Standaardmaat |
4.0mm 231 MOLP GOE13, 2.5mm 026 MO P IKA, 2.0mm 001IF MOLP KV1
| Cilinderboring [mm] | 86,5 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 MOLP GOE13, 2.5mm 026 MO P IKA, 2.0mm 001IF MOLP KV1 |
| Standaardmaat |
For Nüral OE piston, 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 026 P F14, 1.75mm 001IF MOLP K1
| Cilinderboring [mm] | 87 |
| Voor fabrikant | For Nüral OE piston |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 026 P F14, 1.75mm 001IF MOLP K1 |
| Standaardmaat |
4.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 026 CK IKA, 3.0mm 008 CK KV1
| Cilinderboring [mm] | 128 |
| Voor OE nummer | 4230300224 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 026 CK IKA, 3.0mm 008 CK KV1 |
| Standaardmaat |
4.0mm 231 CR GOE13, 3.0mm 026 MO IKA, 3.0mm 008 MOL KV1
| Cilinderboring [mm] | 128 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR GOE13, 3.0mm 026 MO IKA, 3.0mm 008 MOL KV1 |
| Standaardmaat |
4.0mm 231 CR GOE13, 3.0mm 026 CK IKA, 3.0mm 008 CK KV1
| Cilinderboring [mm] | 128 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR GOE13, 3.0mm 026 CK IKA, 3.0mm 008 CK KV1 |
| Standaardmaat |
3.5mm 231 CR P KV1, 1.75mm 026 P F14, 1.5mm 005IW PS P KV1
| Cilinderboring [mm] | 95,5 |
| Componentennummer | 3.5mm 231 CR P KV1, 1.75mm 026 P F14, 1.5mm 005IW PS P KV1 |
| Standaardmaat |
6.0mm 231 CR P GOE13, 3.5mm 008 CR P IKA, 3.0mm 005 P GOE13, 3.0mm 005 CR P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 118 |
| Componentennummer | 6.0mm 231 CR P GOE13, 3.5mm 008 CR P IKA, 3.0mm 005 P GOE13, 3.0mm 005 CR P GOE13 |
| Standaardmaat |
3.5mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P F14, 1.75mm 001IW CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 92 |
| Componentennummer | 3.5mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P F14, 1.75mm 001IW CRP KV1 |
| Standaardmaat |
3.5mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 CR P F14, 1.5mm 001IW CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 88 |
| Componentennummer | 3.5mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 CR P F14, 1.5mm 001IW CR P KV1 |
| Standaardmaat |
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P F14, 1.5mm 001IW CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 89 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P F14, 1.5mm 001IW CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P F14, 1.5mm 001IW CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 82,9 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P F14, 1.5mm 001IW CK P KV1 |
| Standaardmaat |
3.00mm 712 CR ST, 1.75mm 005IFU P IKA, 1.50mm 001 CR IKA
| Cilinderboring [mm] | 82,9 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.00mm 712 CR ST, 1.75mm 005IFU P IKA, 1.50mm 001 CR IKA |
| Standaardmaat |
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IF P F14, 2.0mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 87,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IF P F14, 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001 PS P KV1, 2.0mm 005IF PS P KV1
| Cilinderboring [mm] | 87 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001 PS P KV1, 2.0mm 005IF PS P KV1 |
| Standaardmaat |
4.747mm 231 CRP GO13, 2.385mm 023 P GOE13, 2.385mm 001IW P GO13, 2.385mm 001IW CRP K1
| Cilinderboring [mm] | 111,77 |
| Componentennummer | 4.747mm 231 CRP GO13, 2.385mm 023 P GOE13, 2.385mm 001IW P GO13, 2.385mm 001IW CRP K1 |
| Standaardmaat |
4.747mm 231 CRP GO13, 2.385mm 023 P GOE13, 2.385mm 001IW P GO13, 2.385mm 001IW CRP K1
| Cilinderboring [mm] | 112,28 |
| Componentennummer | 4.747mm 231 CRP GO13, 2.385mm 023 P GOE13, 2.385mm 001IW P GO13, 2.385mm 001IW CRP K1 |
| Overmaat [inch] | 0,02 |
4.747mm 231 CRP GO13, 2.385mm 023 P GOE13, 2.385mm 001IW P GO13, 2.385mm 001IW CRP K1
| Cilinderboring [mm] | 112,79 |
| Componentennummer | 4.747mm 231 CRP GO13, 2.385mm 023 P GOE13, 2.385mm 001IW P GO13, 2.385mm 001IW CRP K1 |
| Overmaat [inch] | 0,04 |
