Goetze Engine auto-onderdelen
2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 77,25 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.95mm 026 P F14
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.95mm 026 P F14 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.8mm 712 CR ST, 1.2mm 005IWU P GOE13, 1.0mm 001IF CR ST, P07/P08
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 2.8mm 712 CR ST, 1.2mm 005IWU P GOE13, 1.0mm 001IF CR ST |
| Versie | P07/P08 |
| Standaardmaat |
2.00mm 423 NT P ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Componentennummer | 2.00mm 423 NT P ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR GOE13, 2.0mm 005IFU KV1, 2.0mm 001 CK KV1
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR GOE13, 2.0mm 005IFU KV1, 2.0mm 001 CK KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 NT ST, 1.5mm 026 P F14, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT ST, 1.5mm 026 P F14, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
2mm 005IFU MOP GOE13, 2.5mm 007 GDC P KV1, 2.0mm 231 CR P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Componentennummer | 2mm 005IFU MOP GOE13, 2.5mm 007 GDC P KV1, 2.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standaardmaat |
2.00mm 231 CR KV1, 2.00mm 007 PVD P KV1, 1.75mm 005IFU CRP KV
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Componentennummer | 2.00mm 231 CR KV1, 2.00mm 007 PVD P KV1, 1.75mm 005IFU CRP KV |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 79 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.5mm 005 P F14, 1.5mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 69,6 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.5mm 005 P F14, 1.5mm 001 GDC P KV4 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P ST, 1.2mm 001 CR ST
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P ST, 1.2mm 001 CR ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR ST
| Cilinderboring [mm] | 89 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF CR ST
| Cilinderboring [mm] | 89 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF CR ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 NT ST, 2.0mm 007 NT ST, 2.0mm 005IW P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 89 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 NT ST, 2.0mm 007 NT ST, 2.0mm 005IW P GOE13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 001 NT ST, 1.5mm 026 P ST
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 001 NT ST, 1.5mm 026 P ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 230 NT ST, 2.0mm 001 CR ST, 1.5mm 005 FE ST
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 3.0mm 230 NT ST, 2.0mm 001 CR ST, 1.5mm 005 FE ST |
| Standaardmaat |
2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.5mm 050 P F14, 1.5mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.5mm 050 P F14, 1.5mm 001 GDC P KV4 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.5mm 050 P F14, 1.5mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 83,4 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.5mm 050 P F14, 1.5mm 001 GDC P KV4 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
2mm 231LKZ CK GOE13, 2.5mm 008 GDC P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CK GOE13, 2.5mm 008 GDC P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Standaardmaat |
2mm 231LKZ CR P KV1, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001IF NT ST
| Cilinderboring [mm] | 72 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CR P KV1, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001IF NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 423 CR ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 CR ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 026IFU P F14, 1.75mm 001IF NT ST
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 026IFU P F14, 1.75mm 001IF NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 NT P ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT P ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT DLC ST
| Cilinderboring [mm] | 72,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT DLC ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 023 GDC P KV1
| Cilinderboring [mm] | 72 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 023 GDC P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 2.0mm 001IF CK P KV1, For Gen 1 engines
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| Versie | For Gen 1 engines |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.75mm 005IFU P F12, 1.75mm 001 GDC P KV1, For Gen 2 engines
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.75mm 005IFU P F12, 1.75mm 001 GDC P KV1 |
| Versie | For Gen 2 engines |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1.5mm 231 PVD ST, 1.0mm 026 ST, 1.0mm 001 CR P ST
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Componentennummer | 1.5mm 231 PVD ST, 1.0mm 026 ST, 1.0mm 001 CR P ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1.5mm 231 PVD ST, 1.0mm 026 ST, 1.0mm 001IF CR ST
| Cilinderboring [mm] | 71 |
| Componentennummer | 1.5mm 231 PVD ST, 1.0mm 026 ST, 1.0mm 001IF CR ST |
| Standaardmaat |
3.0mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
2.0mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 72 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
