Goetze Engine auto-onderdelen
Natte cilinderbus, Gehoomt
| Breedte [mm] | 8,070 |
| Cilinderboring [mm] | 128 |
| Lengte [mm] | 268,000 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Flensdiameter [mm] | 153,800 |
| Verwerking | Gehoomt |
| Buitendiameter [mm] | 144,500 |
Met cilinderbusring, Natte cilinderbus
| Breedte [mm] | 10,10 |
| Cilinderboring [mm] | 127 |
| Lengte [mm] | 275,50 |
| Cilindervoering | Met cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 0,4 |
| Flensdiameter [mm] | 155,90 |
| Buitendiameter [mm] | 139,50 |
Met cilinderbusring, Natte cilinderbus, Gehoomt
| Breedte [mm] | 8,900 |
| Cilinderboring [mm] | 92 |
| Lengte [mm] | 166,800 |
| Cilindervoering | Met cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 1,2 |
| Flensdiameter [mm] | 110,000 |
| Verwerking | Gehoomt |
| Buitendiameter [mm] | 101,500 |
Met cilinderbusring, Natte cilinderbus, Gehoomt
| Breedte [mm] | 11,520 |
| Cilinderboring [mm] | 120,65 |
| Lengte [mm] | 296,490 |
| Cilindervoering | Met cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 3,5 |
| Flensdiameter [mm] | 147,020 |
| Verwerking | Gehoomt |
| Buitendiameter [mm] | 133,820 |
Met cilinderbusring, Natte cilinderbus, Relief 12.00mm, Gehoomt
| Breedte [mm] | 10,090 |
| Cilinderboring [mm] | 127 |
| Lengte [mm] | 275,250 |
| Cilindervoering | Met cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 0,46 |
| Versie | Relief 12.00mm |
| Flensdiameter [mm] | 155,790 |
| Verwerking | Gehoomt |
| Buitendiameter [mm] | 139,920 |
Natte cilinderbus, Genietreerd, Contains 1 O-ring 6m, Gehoomt
| Breedte [mm] | 10,060 |
| Cilinderboring [mm] | 145,00 |
| Lengte [mm] | 262,000 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Oppervlakte | Genietreerd |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 0,940 |
| Versie | Contains 1 O-ring 6m |
| Flensdiameter [mm] | 174,000 |
| Verwerking | Gehoomt |
| Buitendiameter [mm] | 158,500 |
Klepsteeleind gehard, Verchroomde klepsteel, Chroom Siliciumstaal
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepsteeleind gehard, Verchroomde klepsteel |
| Lengte [mm] | 105,3 |
| Materiaal | Chroom Siliciumstaal |
| Klepschijfdiameter [mm] | 30,5 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Bi-metaal, Klepsteeleind gehard, Verchroomde klepsteel
| Lengte [mm] | 142,5 |
| Materiaal | Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Bi-metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepsteeleind gehard, Verchroomde klepsteel |
| Klepschijfdiameter [mm] | 51 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 12 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
| Klepsteelmateriaal | Chroom Siliciumstaal |
Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Bi-metaal, Klepsteeleind gehard, Stellite klepschotel
| Lengte [mm] | 109,3 |
| Materiaal | Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Bi-metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepsteeleind gehard, Stellite klepschotel, Verchroomde klepsteel |
| Klepschijfdiameter [mm] | 27 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
| Klepsteelmateriaal | Chroom Siliciumstaal |
Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Bi-metaal, Klepsteeleind gehard, Chroom Siliciumstaal
| Lengte [mm] | 110,7 |
| Materiaal | Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Bi-metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepsteeleind gehard |
| Klepschijfdiameter [mm] | 32,6 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 7 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
| Klepsteelmateriaal | Chroom Siliciumstaal |
Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Bi-metaal, Klepsteeleind gehard, Chroom Siliciumstaal
| Lengte [mm] | 107,5 |
| Materiaal | Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Bi-metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepsteeleind gehard |
| Klepschijfdiameter [mm] | 28 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 5,5 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
| Klepsteelmateriaal | Chroom Siliciumstaal |
6.5mm 231 CR GOE13, 3.5mm 026 GOE13, 3.5mm 008 MOL KV1, 3.5mm 005IF GOE13
| Cilinderboring [mm] | 128,5 |
| Componentennummer | 6.5mm 231 CR GOE13, 3.5mm 026 GOE13, 3.5mm 008 MOL KV1, 3.5mm 005IF GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 84,5 |
| Voor OE nummer | 11257807291 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
2.0mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 75,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
2.0mm 423 PVD NTP ST, 1.50mm 005 P ST, 1.2mm 001 PVD NT ST
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 PVD NTP ST, 1.50mm 005 P ST, 1.2mm 001 PVD NT ST |
| Standaardmaat |
2.0mm 231 CR KV1, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST
| Cilinderboring [mm] | 82,75 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR KV1, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
2.0mm 231 CR KV1, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR KV1, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.0mm 026 FE ST, 1.0mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 75,5 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.0mm 026 FE ST, 1.0mm 001 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
| Standaardmaat |
3.0mm 231 DLC P G13, 3.0mm 008 DLC NT ST, 2.0mm 005IFU CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 125 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 DLC P G13, 3.0mm 008 DLC NT ST, 2.0mm 005IFU CRP KV1 |
| Standaardmaat |
2.0mm 423 ST, 1.2mm 026 P ST, 1.0mm 001 P ST
| Cilinderboring [mm] | 71 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 ST, 1.2mm 026 P ST, 1.0mm 001 P ST |
| Standaardmaat |
2.00mm 232 NT ST, 1.00mm 026 FE ST, 1.00mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 90 |
| Componentennummer | 2.00mm 232 NT ST, 1.00mm 026 FE ST, 1.00mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
2.0mm 231LKZ NT ST, 2.0mm 001IF CK KV4, 1.75mm 001IFU CR KV4
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ NT ST, 2.0mm 001IF CK KV4, 1.75mm 001IFU CR KV4 |
| Standaardmaat |
2.0mm 007 CK ST, 1.5mm 231 ST, 1.5mm 026 GOE13
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.0mm 007 CK ST, 1.5mm 231 ST, 1.5mm 026 GOE13 |
| Standaardmaat |
Zonder cilinderbusring, Natte cilinderbus, Gehoomt
| Cilinderboring [mm] | 100 |
| Cilindervoering | Zonder cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Verwerking | Gehoomt |
Zonder cilinderbusring, Natte cilinderbus, Gehoomt
| Cilindervoering | Zonder cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Verwerking | Gehoomt |
Zonder cilinderbusring, Natte cilinderbus, eindbewerking uitgevoerd
| Breedte [mm] | 6,05 |
| Cilinderboring [mm] | 110 |
| Lengte [mm] | 221,50 |
| Cilindervoering | Zonder cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Flensdiameter [mm] | 119,00 |
| Verwerking | Eindbewerking uitgevoerd |
| Buitendiameter [mm] | 113,00 |
Zonder cilinderbusring, Natte cilinderbus, Gehoomt
| Cilinderboring [mm] | 105 |
| Lengte [mm] | 220,00 |
| Cilindervoering | Zonder cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Verwerking | Gehoomt |
| Buitendiameter [mm] | 110,00 |
Zonder cilinderbusring, Natte cilinderbus, Water jacket chromed, Gehoomt
| Breedte [mm] | 10,07 |
| Cilinderboring [mm] | 128 |
| Lengte [mm] | 253,00 |
| Cilindervoering | Zonder cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 1 |
| Versie | Water jacket chromed |
| Flensdiameter [mm] | 153,80 |
| Verwerking | Gehoomt |
| Buitendiameter [mm] | 144,50 |
Zonder cilinderbusring, Natte cilinderbus, Gehoomt
| Cilinderboring [mm] | 114 |
| Lengte [mm] | 235,370 |
| Cilindervoering | Zonder cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 1,25 |
| Flensdiameter [mm] | 130,948 |
| Verwerking | Gehoomt |
| Buitendiameter [mm] | 125,685 |
Inc AntiPolish ring, Met cilinderbusring, Natte cilinderbus, Gehoomt
| Specificatie | Inc AntiPolish ring |
| Breedte [mm] | 12,28 |
| Cilinderboring [mm] | 130 |
| Lengte [mm] | 266,90 |
| Cilindervoering | Met cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Flensdiameter [mm] | 157,60 |
| Verwerking | Gehoomt |
| Buitendiameter [mm] | 146,00 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
Inc AntiPolish ring, Met cilinderbusring, Natte cilinderbus, Gehoomt
| Specificatie | Inc AntiPolish ring |
| Breedte [mm] | 12,53 |
| Cilinderboring [mm] | 130 |
| Lengte [mm] | 266,90 |
| Cilindervoering | Met cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Flensdiameter [mm] | 157,60 |
| Verwerking | Gehoomt |
| Buitendiameter [mm] | 146,00 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Met cilinderbusring, Natte cilinderbus, Gehoomt
| Breedte [mm] | 8,95 |
| Cilinderboring [mm] | 117 |
| Lengte [mm] | 226,15 |
| Cilindervoering | Met cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Flensdiameter [mm] | 137,50 |
| Verwerking | Gehoomt |
| Buitendiameter [mm] | 129,50 |
