×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Goetze Engine auto-onderdelen
Cilindervoering Goetze Engine 15-451320-00
Met cilinderbusring, Natte cilinderbus, Gehoomt
15-451320-00
| Breedte [mm] | 8,06 |
| Cilinderboring [mm] | 120 |
| Lengte [mm] | 260,00 |
| Cilindervoering | Met cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Flensdiameter [mm] | 150,00 |
| Verwerking | Gehoomt |
| Buitendiameter [mm] | 139,50 |
€ 449,37
€ 157,28
Tijdelijk uitverkocht
Cilindervoering Goetze Engine 15-451770-00
Met cilinderbusring, Natte cilinderbus, Gehoomt
15-451770-00
| Cilinderboring [mm] | 123 |
| Cilindervoering | Met cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Natte cilinderbus |
| Verwerking | Gehoomt |
€ 414,68
€ 145,14
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-141307-30
2.0mm 712 NT P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
08-141307-30
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
€ 102,86
€ 37,03
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-287800-10
3.0mm 231 NT ST, 1.75mm 026 P F14, 1.5mm 001IW CR P KV1
08-287800-10
| Cilinderboring [mm] | 92 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 NT ST, 1.75mm 026 P F14, 1.5mm 001IW CR P KV1 |
| Standaardmaat |
€ 146,47
€ 48,34
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-425100-10
2.0mm 231 NT KV4, 1.75mm 026 P F14, 1.2mm 005 NT KV1
08-425100-10
| Cilinderboring [mm] | 100 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT KV4, 1.75mm 026 P F14, 1.2mm 005 NT KV1 |
| Standaardmaat |
€ 179,36
€ 59,19
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-440500-10
2.0mm 423 PVD NTP ST, 1.2mm 001 PVD NT ST, 1.0mm 026 CR ST
08-440500-10
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 PVD NTP ST, 1.2mm 001 PVD NT ST, 1.0mm 026 CR ST |
| Standaardmaat |
€ 166,24
€ 61,50
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-449600-10
3.5mm 231LKZGDCP G13, 3.5mm 008IF PVD ST, 2.5mm 005IFU NTP F14
08-449600-10
| Cilinderboring [mm] | 130 |
| Componentennummer | 3.5mm 231LKZGDCP G13, 3.5mm 008IF PVD ST, 2.5mm 005IFU NTP F14 |
| Standaardmaat |
€ 209,28
€ 73,25
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-451100-10
4.0mm 231 NT ST, 3.5mm 008IF CK NT ST, 3.0mm 005IWU CRP F14
08-451100-10
| Cilinderboring [mm] | 130 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 NT ST, 3.5mm 008IF CK NT ST, 3.0mm 005IWU CRP F14 |
| Standaardmaat |
€ 169,16
€ 98,11
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-524100-10
3.0mm 231 P GOE12, 1.5mm 026 P GOE12, 1.5mm 001 NT P KV1
08-524100-10
| Cilinderboring [mm] | 70,62 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 P GOE12, 1.5mm 026 P GOE12, 1.5mm 001 NT P KV1 |
| Standaardmaat |
€ 65,62
€ 22,31
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-524107-10
3.0mm 231 P GOE12, 1.5mm 026 P GOE12, 1.5mm 001 NT P KV1
08-524107-10
| Cilinderboring [mm] | 71,13 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 P GOE12, 1.5mm 026 P GOE12, 1.5mm 001 NT P KV1 |
| Overmaat [inch] | 0,02 |
€ 65,62
€ 21,66
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-524111-10
3.0mm 231 P GOE12, 1.5mm 026 P GOE12, 1.5mm 001 NT P KV1
08-524111-10
| Cilinderboring [mm] | 71,64 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 P GOE12, 1.5mm 026 P GOE12, 1.5mm 001 NT P KV1 |
| Overmaat [inch] | 0,04 |
€ 68,46
€ 25,33
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-524114-10
3.0mm 231 P GOE12, 1.5mm 026 P GOE12, 1.5mm 001 NT P KV1
08-524114-10
| Cilinderboring [mm] | 72,14 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 P GOE12, 1.5mm 026 P GOE12, 1.5mm 001 NT P KV1 |
| Overmaat [inch] | 0,06 |
€ 65,62
€ 17,71
Tijdelijk uitverkocht
