Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.be levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
P21W, 2 jaar garantie
| 0451 | P21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 116,5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | 2052103 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 17 |
| Voor OE nummer | 1058079 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 212 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Voor OE nummer | 8191146 |
| Aantal contacten | 3 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 208 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Voor OE nummer | 8191145 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 127 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Voor OE nummer | 3981667 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, Aan koplamp
| Nettogewicht [g] | 5,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 85104706 |
| Inbouwplaats | Aan koplamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, 2 jaar garantie, Links voor
| 0451 | PY21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 64 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | 82266031 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 2.24566 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, 2 jaar garantie, Rechts voor
| 0451 | PY21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 64 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | 82449957 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 2.24565 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch, 2+1x21W (6x21W), 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 77 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 6 |
| Type | 2+1x21W (6x21W) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch, 3+1 (8) x 21 W, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 73,5 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 6 |
| Type | 3+1 (8) x 21 W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, 2 jaar garantie
| 0451 | P21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 211 |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, 2 jaar garantie, Montage aan zijkant
| 0451 | P21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 76 |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, 2 jaar garantie, Aan beide zijden
| 0451 | P21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 142 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
P21W, 2 jaar garantie, Montage aan zijkant
| 0451 | P21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 88 |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, 2 jaar garantie, inbouw aan zijkant
| 0451 | PY21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 78 |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, 2 jaar garantie, Rechts achter, Links achter
| 0451 | P21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 350 |
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
P21W, 2 jaar garantie, Aan beide zijden
| 0451 | P21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 126 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, 2 jaar garantie
| 0451 | PY21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 833 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Artikelnummer paar | 3.31196 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, 2 jaar garantie
| 0451 | PY21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 823 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Artikelnummer paar | 3.31195 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch, 81.25311.0005, (2+1) x 21 W
| Nettogewicht [g] | 53 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 9 |
| Voor OE nummer | 81.25311.0005 |
| Type | (2+1) x 21 W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
81.25311.0006, (3+1) x 21 W, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 52 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Aantal contacten | 9 |
| Voor OE nummer | 81.25311.0006 |
| Type | (3+1) x 21 W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
81.25311.0023, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 52 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Aantal contacten | 10 |
| Voor OE nummer | 81.25311.0023 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
88.25311.0002, (4+1) x 21 W, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 55 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Aantal contacten | 9 |
| Voor OE nummer | 88.25311.0002 |
| Type | (4+1) x 21 W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, 2 jaar garantie
| 0451 | P21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 239 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Artikelnummer paar | 4.62824 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, 2 jaar garantie
| 0451 | P21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 240 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Artikelnummer paar | 4.62823 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
P21/5W, 2 jaar garantie, Montage aan zijkant, Met gloeilamp
| 0451 | P21/5W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 179 |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Montage aan zijkant, 973 820 0021, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 75 |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant |
| Voor OE nummer | 973 820 0021 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Oranje, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 163 |
| Breedte [mm] | 70 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Dikte [mm] | 82 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Artikelnummer paar | 4.63559 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
941 820 1321, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 309 |
| Voor OE nummer | 941 820 1321 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, 2 jaar garantie, Rechts voor, 973 820 0421
| 0451 | P21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 99 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | 973 820 0421 |
| Artikelnummer paar | 4.63545 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, 2 jaar garantie, Links voor, 973 820 0321
| 0451 | P21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 99 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | 973 820 0321 |
| Artikelnummer paar | 4.63544 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21/5W, 2 jaar garantie, Aan beide zijden
| 0451 | P21/5W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 136 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
