Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.be levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
R7, R6, IPX9K, IP5KX
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Voldoet aan ECE norm | R7, R6 |
| Beveiligingstype [IP code] | IPX9K, IP5KX |
| Type stekker | Platte stekker |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Breedte [mm] | 84 |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit/geel |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lamptype | C5W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Aantal | 2 |
| Monteerwijze | Opbouw, Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, rechts, P21W, Gloeilamp technologie
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, rechts |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch, Gestekt, 2(4)x21W+5 E, 2(4)x21W+5 E
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2(4)x21W+5 E, 2(4)x21W+5 E |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPATBORD LINKS LED
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 0113916 |
| Fabrikant | Olsa |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPATBORD LINKS
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 0156916 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPATBORD RECHTS
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 0156915 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS 10+
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Artikelnummer paar | 0307916 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. 80 ORANJE + LAMPHOUDER
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0320902 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. 80 ORANJE + LAMPHOUDER
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0320901 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. WIT NAAST KOPLAMP
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 0322903 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. 80 WIT VOLLEDIG
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0322906 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. 80 WIT VOLLEDIG
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0322905 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. CRYSTAL (S4)
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Enkel in combinatie met | VALEO |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0323902 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. CRYSTAL (S4)
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Enkel in combinatie met | VALEO |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0323901 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. -09/00 +LAMPHOUDER
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0330905 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 0335915 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 0380916 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPATBORD LINKS Wit
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met framewerk |
| Artikelnummer paar | 0506916 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPATBORD LINKS Wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 0518918 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. ORANJE -COUPE/CABRIO
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0640902 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PINKLICHTGLAS R. ORANGE -COUPE/CABRIO
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 0640903 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. WIT -COUPE/CABRIO
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0640906 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. WIT -COUPE/CABRIO
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0640905 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. -02 ORANJE
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0646901 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. -02 WIT
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0646906 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. -02 WIT
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0646905 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPATBORD LINKS -02 GEROOKT
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 0646914 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPATBORD RECHTS -02 GEROOKT
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 0646913 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. -02 Wit
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0647905 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. -02 Wit
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0647907 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. 02+ WIT Binnenrand Zwart
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 0649909 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPATBORD LINKS Wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 0652916 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
