Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.be levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
Links voor, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lichten-bouwtype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lichten-bouwtype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 7842327 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 7842326 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for Seat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for VW Golf VII |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for VW Golf VI |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for VW Golf VI |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicatorfor Audi A3 8V |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for Audi A4 B9 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, zwart
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4,5 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for BMW 1-series |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, LED, wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4,5 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for BMW 1-series |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 124 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 13 |
| Voor OE nummer | 1334196 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
P21W, 2 jaar garantie, R5W, Met gloeilamp
| 0451 | P21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 264 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Type | R5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Nettogewicht [g] | 64 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | 1304787 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Zonder gloeilamp
| Nettogewicht [g] | 356 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Voor OE nummer | 1387155 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 1.21473 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Zonder gloeilamp
| Nettogewicht [g] | 360 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Voor OE nummer | 1385410 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 1.21472 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 61 |
| Voor OE nummer | 2083830 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, 2 jaar garantie, Aan beide zijden, Met gloeilamp
| 0451 | P21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 111 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, 2 jaar garantie
| 0451 | P21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 116,5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | 2052103 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 17 |
| Voor OE nummer | 1058079 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 212 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Voor OE nummer | 8191146 |
| Aantal contacten | 3 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 208 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Voor OE nummer | 8191145 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 127 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Voor OE nummer | 3981667 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, Aan koplamp
| Nettogewicht [g] | 5,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 85104706 |
| Inbouwplaats | Aan koplamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, 2 jaar garantie, Links voor
| 0451 | PY21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 64 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | 82266031 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 2.24566 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, 2 jaar garantie, Rechts voor
| 0451 | PY21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 64 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | 82449957 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 2.24565 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch, 2+1x21W (6x21W), 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 77 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 6 |
| Type | 2+1x21W (6x21W) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch, 3+1 (8) x 21 W, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 73,5 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 6 |
| Type | 3+1 (8) x 21 W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, 2 jaar garantie
| 0451 | P21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 211 |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
