Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.be levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, geel, z boku, P21W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Geel |
| Voor fabrikant | Z boku |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Oranje, P21/5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met stekkerdoos |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Oranje, P21/5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met stekkerdoos |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, wit, LED, Gloeilampfitting
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED, Gloeilampfitting, PY21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ORIGINAL, OEM, geel
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Gatdiameter [mm] | 4,2 |
| Breedte [mm] | 73 |
| Lengte [mm] | 165 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Voor, Montage aan zijkant, Links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | H1 |
| Lichten-bouwtype | FF |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker, Zonder kabel |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ORIGINAL, OEM, geel
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Gatdiameter [mm] | 4,2 |
| Breedte [mm] | 73 |
| Lengte [mm] | 165 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Voor, Montage aan zijkant, rechts |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | H1 |
| Lichten-bouwtype | FF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, rechts, Links, Oranje
| LED lichtkleur | Geel |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, geel, z boku
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Geel |
| Voor fabrikant | Z boku |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Voor, wit, nad reflektorem
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor |
| Kleur | Wit |
| Voor fabrikant | Nad reflektorem |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje, H21W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | H21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje, Transparent |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Montage aan zijkant, Oranje, LED
| Inbouwplaats | Links, Montage aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Montage aan zijkant, Oranje, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Montage aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, Oranje, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Oranje, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, Oranje, H21W
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | H21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Oranje, H21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | H21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Oranje, wit
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Oranje, wit |
| Lamptype | P21/5W |
| Lichtschijfkleur | Geel, wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, wit, PY21W
| Aantal gebruikte contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | PY21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Transparent, rechts, LED
| Kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Transparent, rechts, LED
| Kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CERTIFIED QUALITY, Links, Transparent, LED
| Lengte [cm] | 2,5 |
| Hoogte [cm] | 2,7876 |
| Breedte [cm] | 2,0907 |
| Kwaliteit | CERTIFIED QUALITY |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CERTIFIED QUALITY, rechts, Transparent, LED
| Lengte [cm] | 2,5 |
| Hoogte [cm] | 2,7876 |
| Breedte [cm] | 2,0907 |
| Kwaliteit | CERTIFIED QUALITY |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
