Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.be levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
Buitenspiegel, Rechts voor, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Rechts voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Componentennummer | 048-13-862 |
| Productiedatum vanaf | 07.2012 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum vanaf | 06.2005 |
| Productiedatum tot | 01.2010 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum vanaf | 06.2005 |
| Productiedatum tot | 01.2010 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Transparent
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Transparent |
| Productiedatum vanaf | 11.2012 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Transparent |
| Productiedatum vanaf | 11.2012 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Zonder gloeilampen, Transparant, BSG 90-810-010
| Gewicht [kg] | 0 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Componentennummer | BSG 90-810-010 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Zonder gloeilampen, Transparant, BSG 90-810-011
| Gewicht [kg] | 0 |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Componentennummer | BSG 90-810-011 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6202775 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6201775 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, Oranje, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Oranje, Transparent |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Transparent, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Transparent, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Montage aan zijkant, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Links, Montage aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Montage aan zijkant, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Rechts, Montage aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, PY21W
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | PY21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | PY21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Transparent, PY21W, wit
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | PY21W |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Transparent, PY21W, wit
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | PY21W |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
