Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.be levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
Aan beide zijden, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje, H21W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | H21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje, Transparent |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Montage aan zijkant, Oranje, LED
| Inbouwplaats | Links, Montage aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Montage aan zijkant, Oranje, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Montage aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, Oranje, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Oranje, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, Oranje, H21W
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | H21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Oranje, H21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | H21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Oranje, wit
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Oranje, wit |
| Lamptype | P21/5W |
| Lichtschijfkleur | Geel, wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, wit, PY21W
| Aantal gebruikte contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | PY21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Transparent, rechts, LED
| Kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Transparent, rechts, LED
| Kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CERTIFIED QUALITY, Links, Transparent, LED
| Lengte [cm] | 2,5 |
| Hoogte [cm] | 2,7876 |
| Breedte [cm] | 2,0907 |
| Kwaliteit | CERTIFIED QUALITY |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CERTIFIED QUALITY, rechts, Transparent, LED
| Lengte [cm] | 2,5 |
| Hoogte [cm] | 2,7876 |
| Breedte [cm] | 2,0907 |
| Kwaliteit | CERTIFIED QUALITY |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Manueel, rechts, Transparent, geel
| Werkwijze | Manueel |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Transparent, geel |
| Lamptype | H4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zilver |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, LED, ECE-getest, Transparant
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Behuizingskleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 54118 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest, Transparant
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Behuizingskleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 54117 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Voor, 5 jaar garantie of max. 75.000 km, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Uitvoering | Voor voertuigen met park distance control |
| Aantal contacten | 2 |
| Informatieoverdracht | Akustisch |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Links voor, wit, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 72135 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Transparent, Gloeilampfitting, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | Gloeilampfitting, W5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Productiedatum vanaf | 03.1995 |
| Productiedatum tot | 08.2010 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Transparent |
| Productiedatum vanaf | 08.2013 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Artikelnummer paar | 0125915 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
O.E. (Original), Rechts voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
O.E. (Original), Links voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links voor |
O.E. (Original), Rechts voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
O.E. (Original), Links voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links voor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), Rechts voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
Buitenspiegel links, LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lichten-bouwtype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
