Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.be levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | Wy5W |
| Artikelnummer paar | 5923916 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Artikelnummer paar | 5923915 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 5925915 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 5926916 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 5926915 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., ORANJE
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | Wy5W |
| Artikelnummer paar | 5938916 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. -12/97 (KOPLAMP H4)
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5940908 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. -12/97 (KOPLAMP H4)
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5940907 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT RECHTS -01 WIT IN BUMPER 11CM
| Lengte 1 [mm] | 110 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, inbouw aan zijkant, Links achter, Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met zijlichten |
| Artikelnummer paar | 5940913 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT RECHTS -01 ORANJE IN BUMPER 11CM
| Lengte 1 [mm] | 110 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, inbouw aan zijkant, Links achter, Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Lichtfunctie | Met zijlichten |
| Artikelnummer paar | 5940917 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. 1/98+ (KOPLAMP H4)
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5941908 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. 1/98+ (KOPLAMP H4)
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5941907 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. 01+ (CRYSTAL+ZWART)
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Frame kleur | Chroom/zwart |
| Artikelnummer paar | 5941910 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. -01 Helder glas
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5941912 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. -8/93
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Technisch informatienummer | 1 |
| Artikelnummer paar | 5958906 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. -8/93
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Technisch informatienummer | 1 |
| Artikelnummer paar | 5958905 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. 8/93+
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Technisch informatienummer | 2 |
| Artikelnummer paar | 5958908 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. In zijkant van bumper
| Inbouwplaats | Stofvanger, inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 5960903 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. -03 naast Koplamp ,WIT
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 5960906 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. -03 naast Koplamp ,WIT
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 5960905 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. -03 naast Koplamp GEROOKT
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 5960910 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. -03 naast Koplamp,GEROOKT
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 5960909 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. 03+ naast Koplamp,GEROOKT
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 5961910 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. 03+ naast koplamp,GEROOKT
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 5961909 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. 760 90+ ORANJE/WIT
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit/geel |
| Lichtfunctie | Met zijlicht |
| Artikelnummer paar | 5994902 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPATBORD RECHTS LED -15: GTS 15+: alle
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Artikelnummer paar | 7414915 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. LED VALEO Donker
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Donker |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 7415908 |
| Fabrikant | Valeo |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Artikelnummer paar | 7421916 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
