Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.be levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
Motorruimte, zwart
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Centrale elektriciteit
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Aantal aansluitingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, geel
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Kleur | Geel |
| Aantal aansluitingen | 6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ORIGINAL, OEM, Links, voor voertuigen met stuur rechts
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Modeljaar vanaf | 2008 |
| Modeljaar tot | 2012 |
| Artikelnummer paar | 3120102 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met verbindingsplaat, Elektrisch, Gestekt
| Gewicht [g] | 47 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 140 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 55,5 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Type stekker | Platte stekker |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch, Met verbindingsplaat, 2(4) x 21, Gestekt
| Gewicht [g] | 48 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2(4) x 21 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Diepte [mm] | 40 |
| Type stekker | Platte stekker |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met verbindingsplaat, Elektrisch, 4(8) x 21, Gestekt
| Gatafstand [mm] | 82 |
| Gewicht [g] | 112 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 4(8) x 21 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 5 |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Breedte [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Type stekker | Platte stekker |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp technologie, LED, Met verbindingsplaat, Elektrisch
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie, LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2 + 1 + 1 / 8x21 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 6 |
| Aansluittechniek | 6 x 6,3 mm |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Diepte [mm] | 35 |
| Type stekker | Platte stekker |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met verbindingsplaat, Elektrisch, 1(2) - 4(8) x 21, Gestekt
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 1(2) - 4(8) x 21 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Breedte [mm] | 30,7 |
| Hoogte [mm] | 55,5 |
| Diepte [mm] | 30,7 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Nominaal vermogen [W] | 10 - 170 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met lamphouder, geel
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 83700181 |
| Monteerwijze | Opbouw |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Met lamphouder, geel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 83700180 |
| Monteerwijze | Opbouw |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, H21W, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H21W, LED |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met daglicht (LED) |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Monteerwijze | Opbouw |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), Rechts voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), Links voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links voor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), Links voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links voor |
O.E. (Original), Rechts voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
O.E. (Original), Rechts voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
O.E. (Original), Links voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links voor |
O.E. (Original), Rechts voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
O.E. (Original), Links voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links voor |
O.E. (Original), Rechts voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
