Motorolie laat uw auto gesmeerd lopen
Carpartsdirect.be levert motorolie van Valvoline en TQX, zowel minerale olie, half-synthetische olie als volsynthetische olie.
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Vat, Synthetische olie, d WSS-M2C952-A1
| Viscositeit klasse SAE | 20 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | D WSS-M2C952-A1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W |
API Gasoline SP, ACEA Light Duty C2, FIAT 9.55535-GS1, FIAT 9.55535-DS1
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-GS1, FIAT 9.55535-DS1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Bundeltype | Tank |
| Olie | Synthetische olie |
API Gasoline SP, ACEA Light Duty C2, FIAT 9.55535-GS1, FIAT 9.55535-DS1
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-GS1, FIAT 9.55535-DS1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
API Gasoline SP, ACEA Light Duty C2, FIAT 9.55535-GS1, FIAT 9.55535-DS1
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-GS1, FIAT 9.55535-DS1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 226.5, VW 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 226.5, VW 505 00, VW 501.01, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
09D, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 09D |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
09G, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Hoogte [mm] | 12 |
| Lengte [mm] | 290 |
| Type versnellingsbak | 09G |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, 4HP18
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Gewicht [kg] | 0,055 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Type versnellingsbak | 4HP18 |
09K, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Hoogte [mm] | 12 |
| Lengte [mm] | 290 |
| Breedte [mm] | 290 |
| Type versnellingsbak | 09K |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
Rubber/Metaal, 6HP28, 6HP32, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Aantal gaten voor montage | 13 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Type versnellingsbak | 6HP28, 6HP32 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
Voor voert. met stuurbekrachtiging, Met afdichtring, Met deksel, TRW
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met deksel |
| Voor fabrikant | TRW |
6HP19, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Gewicht [kg] | 0,227 |
| Type versnellingsbak | 6HP19 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
S-Tronic (DL501), Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling, voor voertuigen met dubbele koppeling
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | S-Tronic (DL501) |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Koppeling | Voor voertuigen met dubbele koppeling |
09M, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 09M |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
0C8, Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 0C8 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen |
6HP19, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 6HP19 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
6HP19, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 6HP19 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
5HP24, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 5HP24 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, 01M
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Type versnellingsbak | 01M |
Jatco 09B, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | Jatco 09B |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
01N, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 01N |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
Papier, 01V, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Materiaal | Papier |
| Type versnellingsbak | 01V |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 095 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
01J, CTV-automaat (traploos)
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 01J |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
Rubber, 6HP26, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Hoogte [mm] | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 24 |
| Materiaal | Rubber |
| Lengte [mm] | 478 |
| Breedte [mm] | 300 |
| Type versnellingsbak | 6HP26 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
0AW, CTV-automaat (traploos)
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Aantal gaten voor montage | 12 |
| Type versnellingsbak | 0AW |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
