Motorolie laat uw auto gesmeerd lopen
Carpartsdirect.be levert motorolie van Valvoline en TQX, zowel minerale olie, half-synthetische olie als volsynthetische olie.
FORD WSS-M2C948-A, FORD WSS-M2C945-A, FORD WSS-M2C925-B, FORD WSS-M2C925-A
| Fabrieksadvies voor olie | FORD WSS-M2C948-A, FORD WSS-M2C945-A, FORD WSS-M2C925-B, FORD WSS-M2C925-A, FORD WSS-M2C948-B |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| ILSAC specificaties | GF-5 |
| API specificaties | CF, SN |
| ACEA specificaties | C5 |
FORD WSS-M2C948-A, FORD WSS-M2C945-A, FORD WSS-M2C925-B, FORD WSS-M2C925-A
| Fabrieksadvies voor olie | FORD WSS-M2C948-A, FORD WSS-M2C945-A, FORD WSS-M2C925-B, FORD WSS-M2C925-A, FORD WSS-M2C948-B |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| ILSAC specificaties | GF-5 |
| ACEA specificaties | C5 |
| API specificaties | CF, SN |
FORD WSS-M2C948-A, FORD WSS-M2C945-A, FORD WSS-M2C925-B, FORD WSS-M2C925-A
| Fabrieksadvies voor olie | FORD WSS-M2C948-A, FORD WSS-M2C945-A, FORD WSS-M2C925-B, FORD WSS-M2C925-A, FORD WSS-M2C948-B |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Vat |
| ACEA specificaties | C5 |
| API specificaties | CF, SN |
| ILSAC specificaties | GF-5 |
0W-20, Synthetisch, Fles, GF-6A
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM DexosD, Ford WSS-M2C947-B1, STJLR 03-5006-16, Ford WSS-M2C962-A1, Fiat 9.55535-GSX, BMW LL-17 FE+, Chrysler MS-12145, MB 229.71, MB 229.72, Volvo VCC RBS0-2AE |
GF-6A, C6, SP/RC, C5
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM DexosD, Ford WSS-M2C947-B1, STJLR 03-5006-16, Ford WSS-M2C962-A1, Fiat 9.55535-GSX, BMW LL-17 FE+, Chrysler MS-12145, MB 229.71, MB 229.72, Volvo VCC RBS0-2AE |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
GF-6A, C6, SP/RC, C5
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM DexosD, Ford WSS-M2C947-B1, STJLR 03-5006-16, Ford WSS-M2C962-A1, Fiat 9.55535-GSX, BMW LL-17 FE+, Chrysler MS-12145, MB 229.71, MB 229.72, Volvo VCC RBS0-2AE |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
GF-6A, C6, SP/RC, C5
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM DexosD, Ford WSS-M2C947-B1, STJLR 03-5006-16, Ford WSS-M2C962-A1, Fiat 9.55535-GSX, BMW LL-17 FE+, Chrysler MS-12145, MB 229.71, MB 229.72, Volvo VCC RBS0-2AE |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Vat |
Porsche A40, Ford WSS-M2C917-A, Fiat 9.55535-S2, RN 0710
| Fabrieksadvies voor olie | Porsche A40, Ford WSS-M2C917-A, Fiat 9.55535-S2, RN 0710, RN 0700, MB 226.5, BMW Longlife-04, GM Dexos 2, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, MB 229.51 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| ACEA specificaties | C3 |
| API specificaties | SN/CF |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Porsche A40, Ford WSS-M2C917-A, Fiat 9.55535-S2, RN 0710
| Fabrieksadvies voor olie | Porsche A40, Ford WSS-M2C917-A, Fiat 9.55535-S2, RN 0710, RN 0700, MB 226.5, BMW Longlife-04, GM Dexos 2, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, MB 229.51 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| ACEA specificaties | C3 |
| API specificaties | SN/CF |
| Bundeltype | Jerrycan |
Porsche A40, Ford WSS-M2C917-A, Fiat 9.55535-S2, RN 0710
| Fabrieksadvies voor olie | Porsche A40, Ford WSS-M2C917-A, Fiat 9.55535-S2, RN 0710, RN 0700, MB 226.5, BMW Longlife-04, GM Dexos 2, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, MB 229.51 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
Porsche A40, Ford WSS-M2C917-A, Fiat 9.55535-S2, RN 0710
| Fabrieksadvies voor olie | Porsche A40, Ford WSS-M2C917-A, Fiat 9.55535-S2, RN 0710, RN 0700, MB 226.5, BMW Longlife-04, GM Dexos 2, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, MB 229.51 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| ACEA specificaties | C3 |
| API specificaties | SN/CF |
API Gasoline SN, ACEA Light Duty C2, FIAT 9.55535-S1, 5W-30
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-S1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
API Gasoline SN, ACEA Light Duty C2, FIAT 9.55535-S1, 5W-30
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-S1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
API Gasoline SP, ACEA Light Duty C2, FIAT 9.55535-GS1, FIAT 9.55535-DS1
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-GS1, FIAT 9.55535-DS1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
ACEA Light Duty C3, MB 229.52, VW 507 00, VW 504.00
| Specificatie | ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, VW 507 00, VW 504.00, Porsche C30, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925 Class 4
| Specificatie | SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925 Class 4, FMVSS 116 DOT 4 |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Papier, 01J 301 463 A
| Materiaal | Papier |
| Voor OE nummer | 01J 301 463 A |
JASO FD, ISO L-EGD, Husqvarna, API TC
| Vrijgave van de fabrikant | JASO FD, ISO L-EGD, Husqvarna, API TC |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
API SJ, Jerrycan
| Vrijgave van de fabrikant | API SJ |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 30 |
API CF/SG/SH/SJ, ACEA A3/B3, Jerrycan, 10W-30
| Vrijgave van de fabrikant | API CF/SG/SH/SJ, ACEA A3/B3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-30 |
VW 505 00, MB 229.3, BMW Longlife-98, API CF
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00, MB 229.3, BMW Longlife-98 |
| Vrijgave van de fabrikant | API CF, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
JASO MA2, API SN PLUS, Jerrycan, 20W-50
| Vrijgave van de fabrikant | JASO MA2, API SN PLUS |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 20W-50 |
JASO MA2, Jerrycan, 10W-50
| Vrijgave van de fabrikant | JASO MA2 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-50 |
JASO FD, ISO L-EGD, Husqvarna, API TC
| Vrijgave van de fabrikant | JASO FD, ISO L-EGD, Husqvarna, API TC |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
Jerrycan, 10W-40
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
JASO MA2, API SN PLUS, Jerrycan, 10W-60
| Vrijgave van de fabrikant | JASO MA2, API SN PLUS |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-60 |
JASO FB, ISO L-EGB, API TC, Jerrycan
| Vrijgave van de fabrikant | JASO FB, ISO L-EGB, API TC |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
TISI (Thailand Inter, JASO FC, ISO L-EGC, API TC
| Vrijgave van de fabrikant | TISI (Thailand Inter, JASO FC, ISO L-EGC, API TC |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
VW 508 00/509 00, Porsche C20, Ford WSS-M2C 956-A1, ACEA C5
| Vrijgave van de fabrikant | VW 508 00/509 00, Porsche C20, Ford WSS-M2C 956-A1, ACEA C5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, GM dexos2, GM-LL-B-025
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
