Motorolie laat uw auto gesmeerd lopen
Carpartsdirect.be levert motorolie van Valvoline en TQX, zowel minerale olie, half-synthetische olie als volsynthetische olie.
Rubber/Metaal, 6HP19, 6HP19 X, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Type versnellingsbak | 6HP19, 6HP19 X |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aantal gaten | 13 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
10W-30, VW 505 00, VW 502 00, VW 502 00/505 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00, VW 502 00/505 00, MB 229.3 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
0AW, CTV-automaat (traploos)
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Aantal gaten voor montage | 12 |
| Type versnellingsbak | 0AW |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
Gemoffeld, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, Zonder pakking, Met olieaftapschroef
| Oppervlakte | Gemoffeld |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Lengte [mm] | 320 |
| Breedte [mm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Met olieaftapschroef |
| Carterpanmateriaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder oliekuipafdichting, Met afdichtring |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V10-3218, V60-0101, V10-0444 |
Plaatstaal, Gemoffeld, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, Versnellingsbak zijde
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Carterpanmateriaal | Plaatstaal |
| Oppervlakte | Gemoffeld |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Lengte [mm] | 360 |
| Breedte [mm] | 260 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Sectie | Onderste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Zonder olieaftapschroef |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring, Zonder oliekuipafdichting |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant |
5W-40, VW 505 00, VW 502 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2296, Porsche A40, MB 229.3, GM LL-B 025, GM LL-A 025 |
0W-30, Volledig synthetisch, STJLR 03.5007, Ford WSS-M2C950-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR 03.5007, Ford WSS-M2C950-A, FIAT 9.55535-GS1, FIAT 9.55535-DS1 |
0W-20, Volledig synthetisch, GM Dexos 1 Gen2, Ford WSS-M2C962-1A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | GM Dexos 1 Gen2, Ford WSS-M2C962-1A |
5W-30, Volledig synthetisch, GM Dexos 1 Gen2
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | GM Dexos 1 Gen2 |
5W-30, Volledig synthetisch, FIAT 9.55535-S1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-S1 |
0W-30, Volledig synthetisch, Volvo 95200377
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 95200377 |
5W-20, Volledig synthetisch, STJLR 03.5004, Ford WSSM2C948-B
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR 03.5004, Ford WSSM2C948-B |
Volledig synthetisch, 10W
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W |
Volledig synthetisch, 15W
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W |
Volledig synthetisch, 5W
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W |
0W-30, Volledig synthetisch, BMW LL-12 FE
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | BMW LL-12 FE |
5W-40, Volledig synthetisch, MB 229.5, MB 229.3
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.5, MB 229.3, MB 226.5, Fiat 9.55535-N2/ Z2, Fiat 9.55535-H2/-M2, BMW LL01 |
5W-30, Volledig synthetisch, RENAULT RN 0720, MB 226.51
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0720, MB 226.51 |
0W-20, Volledig synthetisch, STJLR 03.5006, MB 229.71
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR 03.5006, MB 229.71, Ford M2C947-B1, FIAT 9.55535-GSX, Chrysler MS-12145, BMW LL-17FE+, BMW LL-14FE+ |
0W-20, GF-6A, SP, SN+
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP, SN+ |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Specificatie | Dexos D 25BADB103 |
| Olie | HC synthetische olie (Hydro-Cracked) |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel/Vaux 0401547A20, MB-Approval 229.71, JLR STJLR 03.5006, Ford WSS-M2C952-A1 |
5W-30, Volledig synthetisch, RENAULT RN 17
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 17 |
0W-20, VW 509 00, VW 508 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Specificatie | VW 509 00, VW 508 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Porsche C20 |
5W-40, Jerrycan, Volledig synthetisch, Chrysler MS-12991 (M
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Chrysler MS-12991 (M, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN0700/0710, PSA B71 2296, Porsche A40, Opel/GM-LL-B-025, MB-Freigabe 229.5, MB 229.3, MB 226.5, Fiat 9.55535-Z2, Chrysler MS-10850, Chrysler MS-10725, BMW Longlife-01, API SP, API SN Plus, ACEA A3/B4 |
Synthetische olie, Mitsu Diamond PSF-2M, Citroën/Peugeot 9735, Toyota PSF-EH
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | Mitsu Diamond PSF-2M, Citroën/Peugeot 9735, Toyota PSF-EH, Subaru PS Fluid, Peugeot 4007, Mazda PSF, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3, Honda PSF-S |
Volledig synthetisch, Renault PSF Klasse 1, Toyota PSF-EH, Toyota 08886-01206
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Renault PSF Klasse 1, Toyota PSF-EH, Toyota 08886-01206, PSA S71 2710, Nissan KLF51-00001, Nissan E-PSF, Nissan 999MP-EPSF00P, MAN M 3289, JTEKT EHS/ EHPS, Fiat 9.55550-AG3, Citroën LDS 9979 A3, Citroën DA 9730 A5 |
Volledig synthetisch, LR Cold Climate PAS, Hyundai/Kia PSF-4 03, DTFR 31B120 (MB 345.
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | LR Cold Climate PAS, Hyundai/Kia PSF-4 03, DTFR 31B120 (MB 345., ZF TE-ML 02K, VW TL 52146, VW G 004 000 M2, VW G 002 000, VOLVO 30741424, Toyota PSF NEW-W, Toyota 08886-01115, SAAB 93160548, Opel 1940766, Opel 1940715, MB 345.0, MB 344.0, MB 343.0, ISO 7308, Ford M2C-204 A2, Ford 1384110, DIN 51524-2, Citroën 9979 A1, CHF202, CHF11S, BMW 83290429576 |
Deels synthetische olie, ISO 7308, DIN 51524-2, PSA B 71 2710
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | ISO 7308, DIN 51524-2, PSA B 71 2710 |
Synthetische olie, Suzuki AMT Actuator, Fiat/Alfa Romeo 1508, PSA/Citroen 9979.A4
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | Suzuki AMT Actuator, Fiat/Alfa Romeo 1508, PSA/Citroen 9979.A4, Suz. 99000M24121-135, Fiat F005.F98, Fiat 9.55550-SA1, Fiat 14621616 |
Deels synthetische olie, Honda08285P99-01Z-T1, Mercedes A 000 989 8, DTFR 38B100 (MB 236.
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | Honda08285P99-01Z-T1, Mercedes A 000 989 8, DTFR 38B100 (MB 236., VW G 009 300 A2, Texaco TL 4634, Mopar 05142893AA, MB 236.3, Honda 08206-9002, GM 9985010, GM 89020661, GM 1050017, Chrysler MS-9933, Chrysler MS-5931, Chrysler MS-10838, Chrysler 05098158A, Chrysler 04883077 |
BSG 90-160-013, Plaatstaal
| Componentennummer | BSG 90-160-013 |
| Carterpanmateriaal | Plaatstaal |
