Motorolie laat uw auto gesmeerd lopen
Carpartsdirect.be levert motorolie van Valvoline en TQX, zowel minerale olie, half-synthetische olie als volsynthetische olie.
API SP, API SN Plus, API SN, API SM
| Tariefpost | 34031980 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C6, ACEA C5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 36,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 25,0 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,0 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 509 00, VW 508 00, Porsche C20 |
| Specificatie | API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C6, ACEA C5 |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
0W-30, API SL, API SJ, ACEA C2
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
| Specificatie | API SL, API SJ, ACEA C2, ACEA A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SN, API SL, API SJ, ACEA C2, ACEA A5/B5 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377, MB-Approval 229.61, DTFR 15D100 |
0W-20, API SL, API SJ, ACEA C6
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
| Specificatie | API SL, API SJ, ACEA C6, ACEA C5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SQ, API SP, API SN Plus, API SL, API SJ, ACEA C6, ACEA C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 509 00, VW 508 00, Porsche C20, MB-Approval 229.71, GM dexosD |
10W-60, API SN, API SM, API SL
| Viscositeit klasse SAE | 10W-60 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB-229.1, API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B4 |
5W-50, API SQ, API SP, API SN Plus
| Viscositeit klasse SAE | 5W-50 |
| Specificatie | API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B4 |
| Vrijgave van de fabrikant | Porsche A40, MB-Approval 229.3 |
0W-40, API SQ, API SP, API SN Plus
| Viscositeit klasse SAE | 0W-40 |
| Specificatie | API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C937-A, VW 503 01 ., Fiat 9.55535-M2, API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B4, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Porsche A40, Nissan Genuine Perf, MB-Approval 229.5, MB-Approval 229.3, Longlife-01 |
10W-40, ACEA A3/B4, API SN/CF, MB 229.1
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Specificatie | ACEA A3/B4, API SN/CF, MB 229.1, VW 501.01/505.00 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
MAN M 3275, Mack EO-N, JASO DH-1, Global DHD-1
| Vrijgave van de fabrikant | MAN M 3275, Mack EO-N, JASO DH-1, Global DHD-1, Deutz DQC III-18, DTFR 15B110 |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo VDS-3, Renault VI RLD-2, MTU Type 2, MB 228.3, MAN M 3275 |
| Specificatie | Detroit Diesel 93K21, Cummins CES 20077/20, Cat ECF-1-a/ECF-2, API CI-4/SL, ACEA A3/B4, E7, API CI-4 / SL, Cat ECF-1-a / ECF-2, Cummins CES 20077 / |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, Met pakkingen
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
PSA B71 2312, ACEA C2, Deels synthetische olie, 0W-30
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2312 |
| Specificatie | ACEA C2 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
STJLR 03.5004, FORD WSS-M2C925-B, FORD WSS-M2C925-A, FORD WSS-M2C948-B
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR 03.5004, FORD WSS-M2C925-B, FORD WSS-M2C925-A, FORD WSS-M2C948-B |
| Specificatie | API SN, ACEA C5 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-20 |
FORD WSS-M2C950-A, STJLR.03.5007, ACEA C2, Deels synthetische olie
| Vrijgave van de fabrikant | FORD WSS-M2C950-A, STJLR.03.5007 |
| Specificatie | ACEA C2 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
MB229.71, OV0404547 A20, Ford WSS-M2C952-A, STJLR.03.5006
| Vrijgave van de fabrikant | MB229.71, OV0404547 A20, Ford WSS-M2C952-A, STJLR.03.5006, Dexos D |
| Specificatie | API SP, RC, ACEA C5 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
FORD WSS-M2C934-B, ACEA C1, Deels synthetische olie, 5W-30
| Vrijgave van de fabrikant | FORD WSS-M2C934-B |
| Specificatie | ACEA C1 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
Porsche C20, VW 508.00, VW 509.00, API SN PLUS, ACEA C5
| Vrijgave van de fabrikant | Porsche C20, VW 508.00, VW 509.00 |
| Specificatie | API SN PLUS, ACEA C5 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
Renault RN17, ACEA C3, Deels synthetische olie, 5W-30
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN17 |
| Specificatie | ACEA C3 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
MB 226.51, RN0720, ACEA C4, Deels synthetische olie
| Vrijgave van de fabrikant | MB 226.51, RN0720 |
| Specificatie | ACEA C4 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
VOLVO VCC RBS0-2AE, ACEA C5, ACEA A1/B1, Deels synthetische olie
| Vrijgave van de fabrikant | VOLVO VCC RBS0-2AE |
| Specificatie | ACEA C5, ACEA A1/B1 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
PORSCHE C30, VW 504 00, VW 507 00, ACEA C3, Deels synthetische olie
| Vrijgave van de fabrikant | PORSCHE C30, VW 504 00, VW 507 00 |
| Specificatie | ACEA C3 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
Ford WSS-M2C947-B1,, Chrysler MS-12145, O, STJLR.03.5006, Fiat, BMW LL FE 14+, BMW L
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C947-B1,, Chrysler MS-12145, O, STJLR.03.5006, Fiat, BMW LL FE 14+, BMW L, MB229.71, MB229.72 |
| Specificatie | API SP, ILSAC GF-5, GF-6A, G, ACEA C5 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
VW 502 00, VW 505 00, MB 229.5;, GM-LL-B-025, GM-LL-A-025
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00, VW 505 00, MB 229.5 |
| , GM-LL-B-025, GM-LL-A-025 | |
| Specificatie | API SL CF, ACEA A3/B4 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
Applications, in Motorsport, API SL CF, SAE 5w-40, replacing ACEA A3 B3
| Vrijgave van de fabrikant | Applications |
| Specificatie | In Motorsport, API SL CF, SAE 5w-40, replacing ACEA A3 B3, 10w-40 & 15w-40 oils, Suitable for |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-50 |
Porsche A40, MB 229.31, MB 226.5, FORD WSS-M2C917-A, VW 505 00, VW 505.01
| Vrijgave van de fabrikant | Porsche A40, MB 229.31, MB 226.5, FORD WSS-M2C917-A, VW 505 00, VW 505.01, FIAT 9.55535-S2 |
| Specificatie | API SN CF, ACEA C3 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
Porsche C30, BMW LL-04, MB 229.51, VW 504 00, VW 507 00
| Vrijgave van de fabrikant | Porsche C30, BMW LL-04, MB 229.51, VW 504 00, VW 507 00 |
| Specificatie | ACEA C3 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
PSA B71 2290 <2019, ACEA C2, Deels synthetische olie, 5W-30
Fiat 9.55535-CR1, Dexos 1 Gen2, GM 4718M, GM 6094M
| Vrijgave van de fabrikant | Fiat 9.55535-CR1, Dexos 1 Gen2, GM 4718M, GM 6094M, Chrysler MS6399, Chrysler MS6398, Chrysler MS6397, Chrysler MS6396, Chrysler MS6395 |
| Specificatie | ILSAC GF-6A, API SP |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
RN0700, RN0710, PORSCHE A40, PSA B712296;BMW LL01, VW 502 00, VW 505 00
| Vrijgave van de fabrikant | RN0700, RN0710, PORSCHE A40, PSA B712296 |
| BMW LL01, VW 502 00, VW 505 00, MB 229.1, MB 229.3, | |
| Specificatie | API SN CF, ACEA A3/B4 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
Chrysler MS6395, Fiat 9.55535-CR1, GM 6094M/4718M, Ford WSS-M2C946-A
| Vrijgave van de fabrikant | Chrysler MS6395, Fiat 9.55535-CR1, GM 6094M/4718M, Ford WSS-M2C946-A, Dexos 1 Gen 2 |
| Specificatie | ILSAC GF-6A, API SP |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
Dexos 2, OV0401547 D30, OV040, VW 505 00, MB 229.31,MB 229.51,
| Vrijgave van de fabrikant | Dexos 2, OV0401547 D30, OV040, VW 505 00, MB 229.31,MB 229.51,, BMW LL-04 |
| MB 229.31 | |
| Specificatie | API SP, ACEA C3 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
