Motorolie laat uw auto gesmeerd lopen
Carpartsdirect.be levert motorolie van Valvoline en TQX, zowel minerale olie, half-synthetische olie als volsynthetische olie.
Zeeffilter, Automatische versnellingsbak, Oliecarter met vast geïntegreerd filterelement
| Filter type | Zeeffilter |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Oliecarter met vast geïntegreerd filterelement |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zeeffilter, GA6HP19Z, Automatische versnellingsbak, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen
| Filter type | Zeeffilter |
| Versnellingsbak ID | GA6HP19Z |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Oliecarter met vast geïntegreerd filterelement |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Ford WSS-M2C961-A1, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C961-A1, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A, Ford WSS-M2C929-A, GM 6094M, GM 4718M, VWC 530 34, OV 040 1547-G30, Chrysler MS-6395, Honda/Acura HTO-06, Fiat 9.55535-CR1, Dexos1 Gen. 3 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Ford WSS-M2C961-A1, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C961-A1, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A, Ford WSS-M2C929-A, GM 6094M, GM 4718M, VWC 530 34, OV 040 1547-G30, Chrysler MS-6395, Honda/Acura HTO-06, Fiat 9.55535-CR1, Dexos1 Gen. 3 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Ford WSS-M2C961-A1, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C961-A1, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A, Ford WSS-M2C929-A, GM 6094M, GM 4718M, VWC 530 34, OV 040 1547-G30, Chrysler MS-6395, Honda/Acura HTO-06, Fiat 9.55535-CR1, Dexos1 Gen. 3 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Ford WSS-M2C961-A1, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C961-A1, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A, Ford WSS-M2C929-A, GM 6094M, GM 4718M, VWC 530 34, OV 040 1547-G30, Chrysler MS-6395, Honda/Acura HTO-06, Fiat 9.55535-CR1, Dexos1 Gen. 3 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Ford WSS-M2C961-A1, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C961-A1, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A, Ford WSS-M2C929-A, GM 6094M, GM 4718M, VWC 530 34, OV 040 1547-G30, Chrysler MS-6395, Honda/Acura HTO-06, Fiat 9.55535-CR1, Dexos1 Gen. 3 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt, Met olieaftapschroef, Plaatstaal
| Aantal boringen | 8 |
| Oppervlakte | KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef |
| Carterpanmateriaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Zonder oliekuipafdichting |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zeeffilter, Automatische versnellingsbak, Met olieaftapschroef, Oliecarter met vast geïntegreerd filterelement
| Filter type | Zeeffilter |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Lengte [mm] | 491 |
| Breedte [mm] | 300 |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef, Oliecarter met vast geïntegreerd filterelement, Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, M10 x 1, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, Plaatstaal
| Kleur | Zwart |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Materiaal | Plaatstaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 637 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M2C930-A, API SQ, API SP-RC, API SP
| Specificatie | Ford WSS-M2C930-A, API SQ, API SP-RC, API CF, GM dexos 1 Gen 2, Ford WSS-M2C945-A, ILSAC GF-7A, Fiat 9.55535-CR1, ILSAC GF-6A, GM 6048-M, Chrysler MS 6395 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SL, API CF, ACEA A5/B5, Vat
| Specificatie | API SL, API CF, ACEA A5/B5 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Bag-in-box
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SN, JASO MA2, JASO MA, Fles
| Specificatie | API SN, JASO MA2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-50 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SL/CF, MB 229.1, VW 505.00, VW 501.01
| Specificatie | API SL/CF, MB 229.1, VW 505.00, VW 501.01 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SL/CF, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1
| Specificatie | API SL/CF, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SL/CF, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1
| Specificatie | API SL/CF, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SL/CF, MB 229.1, VW 505.00, VW 501.01
| Specificatie | API SL/CF, MB 229.1, VW 505.00, VW 501.01 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SL/CF, VW 505.00, MB 229.1, VW 501.01
| Specificatie | API SL/CF, VW 505.00, MB 229.1, VW 501.01 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SL/CF, VW 505.00, MB 229.1, VW 501.01
| Specificatie | API SL/CF, VW 505.00, MB 229.1, VW 501.01 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SL/CF, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1
| Specificatie | API SL/CF, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SL/CF, VW 501.01, MB 229.1, VW 505.00
| Specificatie | API SL/CF, VW 501.01, MB 229.1, VW 505.00 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SN/CF, ACEA C3, VW 504.00, Porsche C30
| Specificatie | API SN/CF, ACEA C3, VW 504.00, Porsche C30, MB 229.31, BMW Longlife-04, MB 229.51, VW 507.00 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Detroit Diesel DDC 9, Mack EO-O PP, Caterpillar ECF-3, CES 20081
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MAN M 3575, DTFR 15C100 (MB 228., CES 20081, Volvo VDS-4
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MTU type 2.1, Caterpillar ECF-3, Global DHD-1, CES 20081
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Renault RN0700, API SQ, API SP, GM dexos 2
| Specificatie | Renault RN0700, API SQ, API SP, GM dexos 2, ACEA C3, Porsche C40, Fiat 9.55535-S2, Chrysler MS-12633, Renault RN0710, VW 511 00, Chrysler MS 10725 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.52 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Renault RN0700, API SQ, API SP, GM dexos 2
| Specificatie | Renault RN0700, API SQ, API SP, GM dexos 2, ACEA C3, Renault RN0710, Chrysler MS-12633, Porsche C40, Fiat 9.55535-S2, Chrysler MS 10725, VW 511 00 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.52 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
