Motorolie laat uw auto gesmeerd lopen
Carpartsdirect.be levert motorolie van Valvoline en TQX, zowel minerale olie, half-synthetische olie als volsynthetische olie.
Met deksel
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Papier
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Papier |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-20, API SN, ACEA C5, WSS-M2C948-B
| Viscositeit klasse SAE | 5W-20 |
| Specificatie | API SN, ACEA C5 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C948-B, API SN, ACEA C5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, DH-2, DH-1, CK-4
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| JASO specificaties | DH-2, DH-1 |
| API specificaties | CK-4, CJ-4, SN, CI-4, CH-4 |
| ACEA specificaties | E11, E9, E7 |
| Specificatie | MTU Typ 2.1, CES 20086, CES 20081, 93K222, 93K218 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-4.5, Volvo VDS-3, Renault RLD-3, MB-228.31, MAN M 3575, MackEO-N PremiumPlus, Mack EOS-4.5, Ford WSS-M2C171-F1, ECF-3, ECF-2, DTFR 15C100, Deutz DQC III-18 LA, Cummins CES 20086, Cummins CES 20081 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, Kan, Performance level:, ACEA A3/B4
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Specificatie | Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502.00 / 505.00, Renault RN0700 / RN0, PSA B71 2296, MB 229.3 / 226.5, GM LL-B-025 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Dunvloeibaar, Kan, 0W
| Chemische eigenschappen | Dunvloeibaar |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kan, Dunvloeibaar, 0W
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Chemische eigenschappen | Dunvloeibaar |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vat, Dunvloeibaar, 0W
| Inhoud [liter] | 200 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Dunvloeibaar |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Dunvloeibaar, Vat, 0W
| Chemische eigenschappen | Dunvloeibaar |
| Inhoud [liter] | 200 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15W-50, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 1,994 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-50 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15W-50, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 5,235 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-50 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-60, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 1,976 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-60 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen, Kunststof, Met filter
| Verpakkingshoogte [cm] | 51,10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,70 |
| Verpakkingslengte [cm] | 34,8 |
| Nettogewicht [g] | 1530 |
| Totale lengte [mm] | 502,99 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen |
| Breedte [mm] | 341 |
| Hoogte [mm] | 48,0 |
| Carterpanmateriaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Lengte [mm] | 333 |
| Breedte [mm] | 274 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4, MAN 339 V1, Ford WSS-M2C166-H, MB 236.5, MB 236.1, MB 236.7, Ford WSS-M2C186-A, MB 236.2, MB 236.6, MAN 339 Z1, Suffix A |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Nieuwe uitvoering |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Met filter
| Aantal gaten voor montage | 14 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W, Bevat mineraalolie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Buitendiameter [mm] | 15, 22, 150 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Olie | Volledig synthetisch |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
0W-30, Fiat 9.55535-GS1, Fiat 9.55535-DS1, C2
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-GS1, Fiat 9.55535-DS1 |
| ACEA specificaties | C2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
VW 507 00, VW 504 00, 5W-30, SN
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
5W-40, Fles, Synthetische olie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
5W-40, Kan, Synthetische olie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Synthetische olie |
BMW MTF LT-5, Ford M2C936-A, Ford M2C218-A1, Pentosin FFL-3
| Fabrieksadvies voor olie | BMW MTF LT-5, Ford M2C936-A, Ford M2C218-A1, Pentosin FFL-3, Castrol BOT 341, Dia Queen SSTF-1, Pentosin FFL-7 A, Nissan DCT fluid, Castrol BOT 342A, PSA, partnr. 9734 S2 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
API Gasoline SN, ACEA Light Duty C2, FIAT 9.55535-S1, 5W-30
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-S1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
5W-30, API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM dexos2??? superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
PSA B71 2296, GM LL-B-025 (Diesel), FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2
| Bruto gewicht [kg] | 4,575 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2296, GM LL-B-025 (Diesel), FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, BMW LL-01 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
5W-30, API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM dexos2??? superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
