Motul auto-onderdelen
CI-4, E9, E7, E6
| API specificaties | CI-4 |
| ACEA specificaties | E9, E7, E6 |
| Fabrieksadvies voor olie | RVI RGD, MTU Type 3.1, MB 226.9, MAN M 3477, MAN M 3271-1, DEUTZ DQC-IV LA, DAF Extended Drain, CES 20076/77 |
| Vrijgave van de fabrikant | VOLVO VDS-3, RVI RXD, RVI RLD-2, MB 228.51, MACK EO-N |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
CF, E4, E7, SCANIA comp. LDF-2
| API specificaties | CF |
| ACEA specificaties | E4, E7 |
| Fabrieksadvies voor olie | SCANIA comp. LDF-2, MTU Type 3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VOLVO VDS-3, SCANIA LDF-3, RVI RLD-2, MB 326.6, MAN 3277, MACK EO-N, DEUTZ DQC-III |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
DH-2, CK-4/SN, E4, E9
| JASO specificaties | DH-2 |
| API specificaties | CK-4/SN |
| ACEA specificaties | E4, E9, E7, E6 |
| Fabrieksadvies voor olie | MTU Type 3.1, MTU Type 2.1, MB 235.27, DFS 93K222, DEUTZ DQC IV-18 LA, DAF Extended Drain, CUMMINS CES 20086, CUMMINS CES 20081, CATERPILLAR ECF-3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VOLVO VDS-4.5, SCANIA Low Ash, RVI RLD-3, MB 228.52, MB 228.31, MAN M3477, MAN M3271-1, MACK EOS 4.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
DL-0, DH-2, DH-1, CK-4/SN
| JASO specificaties | DL-0, DH-2, DH-1 |
| API specificaties | CK-4/SN |
| ACEA specificaties | E4, E9, E7, E6 |
| Fabrieksadvies voor olie | SCANIA LDF-4, MTU Type 3.1, MTU Type 2.1, DFS 93K222, DEUTZ DQC IV-18 LA, DDC PGOS 93K218, DAF Extended Drain, CUMMINS CES 20086, CUMMINS CES 20081, CATERPILLAR ECF-3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VOLVO VDS-4.5, RVI RLD-3, MB 228.52, MB 228.51, MB 228.31, MAN M3777, MAN M3677, MAN M3477, MAN M3271-1, MACK EOS 4.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 16C, MB 235.0, MAN 342 Typ M1
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 16C, MB 235.0, MAN 342 Typ M1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 17B |
| API specificaties | GL-5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
VICKERS M2950S, Steiger SEMS 17001, New Holland MAT 3525, MAT 3225/Nexpore fl.
10W-60, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 5,19 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-60 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
GL-4, 80W-90, Tube
| Bruto gewicht [kg] | 0,147 |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Bundeltype | Tube |
| Inhoud [liter] | 0,15 |
C1, JALOS JASO DL-1, JAGUAR STJLR.03.5005, FORD WSS-M2C934-B
| Bruto gewicht [kg] | 4,55 |
| ACEA specificaties | C1 |
| Fabrieksadvies voor olie | JALOS JASO DL-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | JAGUAR STJLR.03.5005, FORD WSS-M2C934-B |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
MA2, SP, 20W-50, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 1,009 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W-50 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
BMW LL-04, SM, CF, C3
| Bruto gewicht [kg] | 0,976 |
| Fabrieksadvies voor olie | BMW LL-04 |
| API specificaties | SM, CF |
| ACEA specificaties | C3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
CI-4, CH-4, E7, VOLVO VDS-3
| Bruto gewicht [kg] | 4,65 |
| API specificaties | CI-4, CH-4 |
| ACEA specificaties | E7 |
| Fabrieksadvies voor olie | VOLVO VDS-3, VOLVO VDS-2, MAN M 3275, CUMMINS CES 20078, CUMMINS CES 20077, CUMMINS CES 20076, CUMMINS CES 20072, CUMMINS CES 20071, CATERPILLAR ECF-1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
MA2, SP, 15W-50, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,984 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-50 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
GF-6A, SP/RC, C2, MB 229.61
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| ACEA specificaties | C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.61, MB 227.61, FIAT 9.55535-GS1, FIAT 9.55535-DS1, CHRYSLER MS 90047, CHRYSLER MS 13340 |
| Vrijgave van de fabrikant | FORD WSS-M2C950-A, BMW LL-12 FE |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
SP, A5/B5, MB 229.6, VOLVO VCC 95200377
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.6 |
| Vrijgave van de fabrikant | VOLVO VCC 95200377, BMW LL-01 FE |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
SP, A3/B4, RENAULT RN0710, FIAT 9.55535-Z2
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | RENAULT RN0710, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, CHRYSLER MS 12991 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 505 00, MB 229.5, FORD WSS-M2C937-A, BMW LL-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
SP, A3/B4, FIAT 9.55535-H3, 10W-60
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-H3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-60 |
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 90 |
A001 989 45 03, A 001 989 68 03, MB236.14
| Voor OE nummer | A001 989 45 03, A 001 989 68 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB236.14 |
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
GL-5, 75W-90
| API specificaties | GL-5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
SAE J2360, MIL-PRF -2105E, MIL-L 2105 D, MT-1
| Specificatie | SAE J2360, MIL-PRF -2105E, MIL-L 2105 D |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | MERITOR ARVIN 076-N, MB 235.8, MAN 342 Type M3, MAN 341 Types Z2/E2, MACK GO-J, Eaton Europe Trans., ARVIN MERITOR 076-N |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, VOLVO 97312, SCANIA ST0 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
VW TL-774 L/G 12 EVO, VW TL-774 G/G12++, VW TL-774 F/G 12+, VW TL-774 D=G 12
85W-140, GL-5, GL-4, ZF TE-ML 05A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05A, VOLVO Tra. oil 97312, VOLVO Tra. oil 97310 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-80
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
MB 229.51, MB 229.31, MB229.52, SN
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.51, MB 229.31 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB229.52 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
C2, PSA B71 2312, 0W-30
| ACEA specificaties | C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2312 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
C5, JAGUAR STJLR.51.5122, 0W-20
| ACEA specificaties | C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | JAGUAR STJLR.51.5122 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
SJ, CF, 10W-30, Jerrycan
| API specificaties | SJ, CF |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 0,6 |
SG, CD, Jerrycan
| API specificaties | SG, CD |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 0,6 |
