Motul auto-onderdelen
GF-6A, SP/RC, GM dexos1 GEN3, GM 6094 M
| Bruto gewicht [kg] | 4,56 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos1 GEN3, GM 6094 M, GM 4718 M, FORD WSS-M2C961-A1, FORD WSS-M2C946-B1, FORD WSS-M2C946-A, FORD WSS-M2C929-A, FIAT 9.55535-CR1, CHRYSLER MS 6395 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PSA B71 2296, GM LL-B-025 (Diesel), FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2
| Bruto gewicht [kg] | 0,975 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2296, GM LL-B-025 (Diesel), FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, BMW LL-01 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPW9.55535/03, PSA B71 2297, C3, Fles
| Fabrieksadvies voor olie | FPW9.55535/03, PSA B71 2297 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPW9.55535/03, PSA B71 2297, C3, Jerrycan
| Fabrieksadvies voor olie | FPW9.55535/03, PSA B71 2297 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VICKERS M2950S, Steiger SEMS 17001, New Holland MAT 3525, MAT 3225/Nexpore fl.
| Bruto gewicht [kg] | 4,65 |
| Fabrieksadvies voor olie | VICKERS M2950S, Steiger SEMS 17001, New Holland MAT 3525, MAT 3225/Nexpore fl., Inter. Harvester B-6, Inter. Harvester B-5, Hesston-Fiat AF-87, FNHA-2-C-201.00, ESN-M2C92-A, ESN-M2C53-A/B, ESN-M2C48-A/B, ESN-M2C43, ESN-M2C41-B, ESN-M2C134-A/B/C/D, CATERPILLAR TO-2, Case-IH MS 1210, Case-IH JIC 145, Case MS 1205, Case Intern. MS 1207, Case Int. MS 1206, Case Int. MS 1204, Allison C-4, Allison C-3, Allison C-2, AGCO M-1145, AGCO M-1143, AGCO M-1141, AGCO M-1135, 3526 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 4925 (5.1, 4+3), SAE J1703, Fles, DOT 4
| Bruto gewicht [kg] | 0,624 |
| DIN / ISO | ISO 4925 (5.1, 4+3) |
| Specificatie | SAE J1703 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C1, JALOS JASO DL-1, JAGUAR STJLR.03.5005, FORD WSS-M2C934-B
| Bruto gewicht [kg] | 4,55 |
| ACEA specificaties | C1 |
| Fabrieksadvies voor olie | JALOS JASO DL-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | JAGUAR STJLR.03.5005, FORD WSS-M2C934-B |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Lichtbruin, SAE J1704, SAE J1703
| Bruto gewicht [kg] | 0,623 |
| Kleur | Lichtbruin |
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1698 |
| Kookpunt [°C] | 328 |
| Nat kookpunt [°C] | 204 |
| Specificatie | SAE J1704, SAE J1703 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BMW LL-04, SM, CF, C3
| Bruto gewicht [kg] | 0,976 |
| Fabrieksadvies voor olie | BMW LL-04 |
| API specificaties | SM, CF |
| ACEA specificaties | C3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
C4, MB 226.51, FIAT 9.55535-S4, RENAULT RN0720
| Bruto gewicht [kg] | 0,975 |
| ACEA specificaties | C4 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 226.51, FIAT 9.55535-S4 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0720 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C4, MB 226.51, FIAT 9.55535-S4, RENAULT RN0720
| Bruto gewicht [kg] | 4,575 |
| ACEA specificaties | C4 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 226.51, FIAT 9.55535-S4 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0720 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SN, CF, C3, GM-LL-B-025
| Bruto gewicht [kg] | 0,975 |
| API specificaties | SN, CF |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM-LL-B-025, GM-LL-A-025 |
| Vrijgave van de fabrikant | GM dexos2 TM |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SN, C3, VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM
| Bruto gewicht [kg] | 0,976 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM, FORD WSS-M2C917-A, FIAT 9.55535-T2, FIAT 9.55535-S2, FIAT 9.55535-GH2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-04 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB229.51 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
SP, A5/B5, MB 229.6, VOLVO VCC 95200377
| Bruto gewicht [kg] | 0,969 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.6 |
| Vrijgave van de fabrikant | VOLVO VCC 95200377, BMW LL-01 FE |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, A5/B5, MB 229.6, VOLVO VCC 95200377
| Bruto gewicht [kg] | 4,545 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.6 |
| Vrijgave van de fabrikant | VOLVO VCC 95200377, BMW LL-01 FE |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GF-6A, SP/RC, C2, MB 229.61
| Bruto gewicht [kg] | 0,969 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| ACEA specificaties | C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.61, MB 227.61, FIAT 9.55535-GS1, FIAT 9.55535-DS1, CHRYSLER MS 90047, CHRYSLER MS 13340 |
| Vrijgave van de fabrikant | FORD WSS-M2C950-A, BMW LL-12 FE |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GF-6A, SP/RC, C2, MB 229.61
| Bruto gewicht [kg] | 4,545 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| ACEA specificaties | C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.61, MB 227.61, FIAT 9.55535-GS1, FIAT 9.55535-DS1, CHRYSLER MS 90047, CHRYSLER MS 13340 |
| Vrijgave van de fabrikant | FORD WSS-M2C950-A, BMW LL-12 FE |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Spuitflacon
| Bruto gewicht [kg] | 0,477 |
| Bundeltype | Spuitflacon |
| Inhoud [liter] | 0,4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SN, 10W-40, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,987 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SN |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SN, 10W-40, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 3,73 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SN |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 10W-30, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 4,032 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 10W-50, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,99 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-50 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 10W-50, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 3,748 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-50 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 15W-50, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,981 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-50 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 15W-50, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 3,924 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-50 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 5W-40, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,978 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 5W-40, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 3,7 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 10W-40, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 3,72 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 10W-50, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,983 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-50 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 10W-50, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 3,72 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-50 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 10W-60, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,982 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-60 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
