Motul auto-onderdelen
USDA BioPref. Prog., GF-6A, SP/RC, 0W-20
| Bruto gewicht [kg] | 3,64 |
| Specificatie | USDA BioPref. Prog. |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, C6, C5, VW 508 00 509 00
| Bruto gewicht [kg] | 0,963 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 508 00 509 00, PORSCHE C20, FORD WSS-M2C956-A1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GF-6A, SP/RC, GM dexos1 GEN3, FORD WSS-M2C962-A1
| Bruto gewicht [kg] | 4,54 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos1 GEN3, FORD WSS-M2C962-A1, FORD WSS-M2C947-B1, FORD WSS-M2C947-A, FIAT 9.55535-CR1, CHRYSLER MS 6395 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5, RENAULT RN17 FE, 0W-20, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 4,575 |
| ACEA specificaties | C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN17 FE |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GF-6A, SP, C6, C5
| Bruto gewicht [kg] | 4,505 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Fabrieksadvies voor olie | FORD WSS-M2C962-A1, FORD WSS-M2C947-B1, FIAT 9.55535-GSX, FIAT 9.55535-DSX, CHRYSLER MS 12145, BMW LL-14 FE+ |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - A20, MB 229.72, MB 229.71, JAGUAR STJLR.03.5006, BMW LL-17 FE+ |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 1,968 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-60, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 1,976 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-60 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Full SAPS, MB 228.1, MAN 270, CF-4
| Bruto gewicht [kg] | 4,75 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Versie | Full SAPS |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 228.1, MAN 270 |
| API specificaties | CF-4, SF |
| ACEA specificaties | E2 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W-50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO T903 2023, MA2, 10W-40, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 3,736 |
| Specificatie | JASO T903 2023 |
| JASO specificaties | MA2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO T903 2023, MA2, 5W-40, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 3,688 |
| Specificatie | JASO T903 2023 |
| JASO specificaties | MA2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SP, C3, C2, 5W-30
| Bruto gewicht [kg] | 3,688 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C4, MB 226.51, FIAT 9.55535-S4, RENAULT RN0720
| Bruto gewicht [kg] | 0,975 |
| ACEA specificaties | C4 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 226.51, FIAT 9.55535-S4 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0720 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 10W-50, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 3,72 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-50 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, JALO M033MOT228, 10W-40, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,991 |
| API specificaties | SP |
| Fabrieksadvies voor olie | JALO M033MOT228 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SP, 5W-40, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 4,55 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 4925 (5.1, 4+3), SAE J1703, Fles, DOT 4
| Bruto gewicht [kg] | 0,624 |
| DIN / ISO | ISO 4925 (5.1, 4+3) |
| Specificatie | SAE J1703 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 10W-40, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,99 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 10W-30, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,982 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 15W-50, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 3,728 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-50 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, JASO MA M033MOT227, 10W-40, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,987 |
| API specificaties | SP |
| Fabrieksadvies voor olie | JASO MA M033MOT227 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GL-5, GL-4, 75W-85, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,992 |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, C6, C5, VW 508 00 509 00
| Bruto gewicht [kg] | 4,515 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 508 00 509 00, PORSCHE C20, FORD WSS-M2C956-A1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Low SAPS, DEUTZ DQC III-18 LA, DETROIT D. DFS93K222, CUMMINS CES 20100
| Bruto gewicht [kg] | 18,08 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Versie | Low SAPS |
| Fabrieksadvies voor olie | DEUTZ DQC III-18 LA, DETROIT D. DFS93K222, CUMMINS CES 20100, CUMMINS CES 20086, Allison TES-439 |
| Vrijgave van de fabrikant | VOLVO VDS-4.5, RENAULT TRUCKSRLD-3, MTUType 2.1, MAN M3775, MACK EOS-4.5, former MB 228.31, DAIMLER DTFR 15C100, CATERPILLAR ECF-3 |
| JASO specificaties | DH-2 |
| API specificaties | CK-4 |
| ACEA specificaties | E11, E7 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 10W-40, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,983 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MA2, SP, 10W-40, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 3,72 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 4925 (3+4), SAE J1703, Fles, DOT 4
| Bruto gewicht [kg] | 0,609 |
| DIN / ISO | ISO 4925 (3+4) |
| Specificatie | SAE J1703 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4, DOT 3 |
VW 501 01 505 00, RENAULT RN0700, PSA B71 2300, MB 229.1H
| Bruto gewicht [kg] | 3,732 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 501 01 505 00, RENAULT RN0700, PSA B71 2300, MB 229.1H |
| API specificaties | CF, SL |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
VW 505 00 505 01, FORD WSS-M2C917-A, C3, 5W-40
| Bruto gewicht [kg] | 0,976 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, FORD WSS-M2C917-A |
| ACEA specificaties | C3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
PSA B71 2290, C2, 5W-30, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,971 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2290 |
| ACEA specificaties | C2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
PSA B71 2290, C2, 5W-30, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 4,555 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2290 |
| ACEA specificaties | C2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
VW 504 00 507 00, C3, 5W-30, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 4,57 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00 507 00 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
