Sachs auto-onderdelen
Naaldlager
| Diameter [mm] | 24 |
| Breedte [mm] | 26 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Lageruitvoering | Naaldlager |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, 23x29-10N, 240D
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 23x29-10N |
| Type | 240D |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
18,3x20,4-24N
| Diameter [mm] | 180 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 18,3x20,4-24N |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
46x50-24N, 345/212GT
| Diameter [mm] | 345 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 46x50-24N |
| Type | 345/212GT |
| Max. overdraagbaar motormoment [Nm] | 2500 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, 21,8x24,2-23N, 228TB
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 23 |
| Spiebaan | 21,8x24,2-23N |
| Type | 228TB |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, 22,7x 25,3-24N, 240TB
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 22,7x 25,3-24N |
| Type | 240TB |
1 3/4"-10N, 395WGTZ
| Diameter [mm] | 395 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1 3/4"-10N |
| Type | 395WGTZ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2" -10N, 430WGTZ
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 2" -10N |
| Type | 430WGTZ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, met drukplaatbouten, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 28 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met drukplaatbouten, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat, Zonder druklager |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel moduul XTend |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met drukplaatbouten, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 28 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met drukplaatbouten, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel moduul |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, met drukplaatbouten, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met drukplaatbouten, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Aanvullende informatie | ZMS Modul XTend plus CSC |
Met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat, Met druklager
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel moduul XTend |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, niet voorgemonteerd
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 260 |
| Aantal tanden | 23 |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Aanvullende informatie | ZMS Modul XTend plus CSC |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 18 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel moduul |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 260 |
| Aantal tanden | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Aanvullende informatie | ZMS Modul XTend plus CSC |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel moduul |
3 jaar garantie, Incl schroefset
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
Met vliegwielbouten
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vliegwielbouten
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 228 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV32X175A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X164A |
| Artikelnummer paar | 290 385 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | S32/15X132A |
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 14 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 26 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
