Sachs auto-onderdelen
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | TT40/15X119AED |
| Aanvullende informatie | CDC |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | TT40/15X172AED |
| Aanvullende informatie | CDC |
MSE27/13X60A2L, Gasdruk, Dubbelpijp
| Type | MSE27/13X60A2L |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST32/22X165 |
| Artikelnummer paar | 319 549 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3189 600 058, Ingebouwd
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 18 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 3189 600 058 |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
36x40-18N, Met automatische bijstelling, Zonder druklager
| Diameter [mm] | 395 |
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 36x40-18N |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
| Alleen als set te gebruiken | |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende informatie | XTend |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 56,87 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met tandkrans
| Buitendiameter [mm] | 362 |
| Vliegwielprofiel | Met tandkrans |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST30/20X131A |
| Artikelnummer paar | 350 091 |
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST36/25X156A |
| Artikelnummer paar | 350 153 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST36/25X156A |
| Artikelnummer paar | 350 152 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE36/22X173A |
| Versterkte uitvoering |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 235 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
54612-2C000, 54612-1G010, 5035 63
| Voor OE nummer | 91510633, 54612-2C000, 54612-1G010, 5035 63, 5035 58, 5035 27, 5035 23, 5035 19, 3637192 |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
2N0 412 249 A, Vooras rechts, Vooras links
| Voor OE nummer | 2N0 412 249 A |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Er is geen kogellager nodig
| Aantal per as | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 802 524, 54325-ED02A, 54325-ED00A
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | 802 524 |
| Voor OE nummer | 54325-ED02A, 54325-ED00A, 54321-JG02B, 54321-JG01B, 54321-JD00B |
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
