×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Narva auto-onderdelen
116 Resultaten
×
Filter op
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 483284000
H7, Blisterverpaking, PX26d
483284000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 10,65
€ 4,26
Tijdelijk uitverkocht
Narva 48328 H7 55W 12V Narva 0743162
0743162
NARVA Core is het NARVA Standard-gamma. Het vertegenwoordigt de beste waarde, waarbij betrouwbaarheid wordt gecombineerd met economie. Voor bestuurders die op zoek zijn naar het beste prijs / prestatie verhouding zonder in te boeten op veiligheid, NARVA Core is de juiste keuze.
€ 14,51
€ 11,60
Tijdelijk uitverkocht
€ 2,89
€ 2,35
Tijdelijk uitverkocht
€ 15,72
€ 12,57
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, instrumentenverlichting Narva 170283000
1,2, Kunststofsokkellamp, BX8.4d
170283000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BX8.4d |
€ 18,00
€ 7,20
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, derde remlicht Narva 170323000
1,2, Glassokkellamp, W2x4.6d
170323000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Glassokkellamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
€ 18,33
€ 6,79
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, derde remlicht Narva 170373000
1,2, Glassokkellamp, W2x4.6d
170373000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Glassokkellamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
€ 6,43
€ 2,37
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, instrumentenverlichting Narva 170463000
1,1, Kunststofsokkellamp, BX8.4d
170463000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,1 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BX8.4d |
€ 18,00
€ 7,20
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, instrumentenverlichting Narva 170473000
1,3, Kunststofsokkellamp, BX8.4d
170473000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BX8.4d |
€ 17,62
€ 6,69
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, instrumentenverlichting Narva 170483000
1,5, Kunststofsokkellamp, BX8.4d
170483000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BX8.4d |
€ 19,20
€ 7,49
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, instaplicht Narva 170513000
Kogellamp, BA7s
170513000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Kogellamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA7s |
€ 11,30
€ 4,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, instrumentenverlichting Narva 170523000
Kunststofsokkellamp, BX8.5d
170523000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BX8.5d |
€ 20,09
€ 7,64
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, automaatconsole Narva 170533000
BA9s, Kogellamp
170533000
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Kogellamp |
€ 8,89
€ 3,47
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, instrumentenverlichting Narva 170543000
Kunststofsokkellamp, BX8.4d
170543000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BX8.4d |
€ 20,09
€ 8,24
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Narva 170633000
Kogellamp, BA9s
170633000
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Kogellamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
€ 8,18
€ 3,11
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, deur licht Narva 170943000
Buislamp, SV7.5, T8,2x30
170943000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV7.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T8,2x30 |
€ 17,40
€ 7,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, deur licht Narva 171363000
C5W, SV8.5
171363000
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
€ 9,44
€ 3,58
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, instrumentenverlichting Narva 171633000
Kunststofsokkellamp, B10d
171633000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B10d |
€ 38,03
€ 13,69
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Narva 171713000
R5W, BA15s
171713000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 8,23
€ 3,21
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Narva 171723000
R5W, BA15d
171723000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
€ 19,20
€ 7,88
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, deur licht Narva 171753000
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
171753000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
€ 15,75
€ 6,46
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, instaplicht Narva 173113000
R10W, BA15s
173113000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 11,75
€ 4,34
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Narva 173153000
Buislamp, SV8.5, T10,5x30
173153000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x30 |
€ 13,77
€ 5,65
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Narva 173263000
R10W, BA15s
173263000
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 11,97
€ 4,55
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, interieurverlichting Narva 175123000
Buislamp, SV8.5, T15x43
175123000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T15x43 |
€ 23,49
€ 9,63
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 176323000
W21W, W3x16d
176323000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
€ 38,51
€ 15,79
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Narva 176493000
PY21W, BAU15s
176493000
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bijzondere trillingsbestendigheid | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
€ 57,96
€ 23,18
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Narva 178303000
Miniatuur-halogeenlamp, BA9s
178303000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
€ 51,42
€ 22,12
Tijdelijk uitverkocht
