Sachs auto-onderdelen
3 jaar garantie, met vliegwielbouten, voor natte koppeling
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Koppelingsuitvoering | Voor natte koppeling |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30X159A |
| Artikelnummer paar | 230 709 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/25X175A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE36/25X190A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30X163A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEXOV26X112A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEXOV26X123A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30X144A |
| Artikelnummer paar | 290 074 |
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Vork onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEXOV26X145A |
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE26X |
| Artikelnummer paar | 290 237 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X181A |
| Artikelnummer paar | 290 708 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SE26X91A2 |
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Type | ET36/13X152 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 215 |
| Aantal tanden | 26 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 26 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 23 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Diameter [mm] | 215 |
| Aantal tanden | 10 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 20 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 220 |
| Aantal tanden | 28 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 23 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 10 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3 jaar garantie, 17x20-17N, Zonder druklager
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 220 |
| Aantal tanden | 17 |
| Spiebaan | 17x20-17N |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Alleen als set verkrijgbaar |
3 jaar garantie, Met druklager
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 220 |
| Aantal tanden | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 23 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
Zonder druklager
| Diameter [mm] | 220 |
| Aantal tanden | 17 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
| Let op de serviceinformatie |
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 190 |
| Aantal tanden | 28 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 17 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 203 |
| Aantal tanden | 24 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 23 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15,1x17,25-20N
| Diameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 20 |
| Spiebaan | 15,1x17,25-20N |
| Alleen als set verkrijgbaar |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
20,1x22,7-20N, Zonder druklager
| Diameter [mm] | 215 |
| Aantal tanden | 20 |
| Spiebaan | 20,1x22,7-20N |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Alleen als set verkrijgbaar |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 190 |
| Aantal tanden | 18 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
