×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Amc Filter Brandstoffilter
Brandstoffilter AMC Filter TF-1756
Pijpfilter, M12x1.25mm
TF-1756
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 129 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 70 |
| Buitendraad 2 [mm] | 55 |
| Schroefdraad ingang | M12x1.25mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
€ 34,80
€ 19,83
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1757
Pijpfilter, M12x1.25mm
TF-1757
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Buitendraad 2 [mm] | 113 |
| Schroefdraad ingang | M12x1.25mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
€ 41,95
€ 20,56
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1851
Pijpfilter, M12 P1.25
TF-1851
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 127 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M12 P1.25 |
| Schroefdraad uitgang | M12 P1.25 |
€ 35,71
€ 17,50
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1859
Filter insert
TF-1859
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 106 |
| Buitendraad 2 [mm] | 97 |
€ 12,69
€ 6,35
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1941
Pijpfilter, M14x1.5mm
TF-1941
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
€ 40,18
€ 19,69
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1961
Pijpfilter
TF-1961
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
€ 45,50
€ 22,29
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1962
Pijpfilter
TF-1962
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
€ 62,53
€ 30,64
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1971
Pijpfilter
TF-1971
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
€ 14,39
€ 7,20
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1973
Opschroeffilter, M14x1,5, M12x1,25
TF-1973
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Schroefdraad ingang | M14x1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M12x1,25 |
€ 59,00
€ 28,91
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1974
Pijpfilter
TF-1974
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 58 |
| Buitendraad 2 [mm] | 47 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 10 |
€ 7,80
€ 3,91
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1977
Pijpfilter
TF-1977
| Filter type | Pijpfilter |
| Buitendiameter [mm] | 150 |
€ 126,25
€ 59,34
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1979
Pijpfilter, M14x1,5, M12x1,25
TF-1979
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M14x1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M12x1,25 |
€ 31,92
€ 15,65
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1981
Filter insert
TF-1981
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 117 |
| Buitendiameter [mm] | 117 |
€ 58,47
€ 28,65
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10024
Pijpfilter
FFF-10024
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 75 |
| Buitendraad 2 [mm] | 52 |
€ 27,71
€ 13,85
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10026
Pijpfilter
FFF-10026
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
€ 38,12
€ 18,68
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10027
Pijpfilter
FFF-10027
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
€ 30,37
€ 14,88
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10030
Zonder watersensor, Pijpfilter
FFF-10030
| Filter type | Zonder watersensor, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 198 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 87 |
| Buitendraad 2 [mm] | 80 |
€ 36,42
€ 17,85
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10032
Pijpfilter
FFF-10032
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 315 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
€ 72,24
€ 34,68
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10033
Pijpfilter
FFF-10033
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 60 |
| Buitendraad 2 [mm] | 55 |
€ 38,84
€ 19,03
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10035
Pijpfilter
FFF-10035
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 187 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
€ 55,78
€ 27,33
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10036
Opschroeffilter, M10x1.5mm, M16x1.5mm
FFF-10036
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Schroefdraad ingang | M10x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M16x1.5mm |
€ 19,96
€ 9,98
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10041
Pijpfilter
FFF-10041
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 207 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 70 |
| Buitendraad 2 [mm] | 55 |
€ 120,76
€ 57,96
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10043
Filter insert
FFF-10043
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
€ 35,33
€ 17,32
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10044
Filter insert
FFF-10044
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78 |
| Buitendraad 2 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 10 |
€ 10,16
€ 5,08
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10045
Opschroeffilter, M16x1.5mm
FFF-10045
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 184 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Buitendraad 2 [mm] | 81 |
€ 27,35
€ 13,67
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10049
Opschroeffilter, M14x1.5mm, M12x1.5mm
FFF-10049
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.5mm |
€ 25,29
€ 12,64
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10051
Filter insert
FFF-10051
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 163 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
€ 37,39
€ 18,32
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10055
Pijpfilter
FFF-10055
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
€ 59,77
€ 29,29
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10056
Pijpfilter
FFF-10056
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 340 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
€ 49,13
€ 24,07
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10057
Pijpfilter, M14x1.5mm
FFF-10057
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M14x1.5mm |
€ 20,09
€ 10,04
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10058
Zonder watersensor, Pijpfilter
FFF-10058
| Filter type | Zonder watersensor, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 156 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
| Buitendraad 2 [mm] | 80 |
€ 40,17
€ 19,69
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10059
Pijpfilter
FFF-10059
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 310 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
€ 94,38
€ 45,30
Tijdelijk uitverkocht
